אני שופעת היום... המוזה נחחתה

ליילה

New member
אני שופעת היום... המוזה נחחתה ../images/Emo13.gif

אז שימו לב, סקר חדש.... אבל נתחיל מסיכום הסקר הקודם - השאלה להזכירכם הייתה - מתי הכי לבד לכם בחו"ל
במקום האחרון עם 3.33% שהם 2 קולות בלבד הגיע - הקיץ עם השמש והים שמזכירים את הארץ
אחריו הגיע התשובה המצויינת - אחר עם 11.67% שהם 7 קולות, ואני קוראת לכל השבעה שהצביעו אחר - פרט, נמק והסבר
אחרי זה עם 13.33% מהקולות שהם 8 אנשים הגיע - החורף, עם הגשם והאפור שגורמים להרגיש בדידות
הבא בתור עם 16.67% שהם 10 אנשים הגיע - החגים שבהם כל המשפחה יחד בלעדייך... ובמקום הראשון
ברוב מוחץ....
עם 55% מהקולות שהם 33 מצביעים הגיע - לא עניין של תקופות, פשוט מתגעגע כשרע לי.... ואני שואלת... איפה כל 33 האנשים האלו שענו על סקר
למה הם לא משתתפים בפורום
ועכשיו לסקר החדש שלנו - מה הדרך הכי טובה להכיר. הלינק כבר מחכה לכם בטאגליינס, הצביעו בהמוניכם

judyr

New member
טוב נו....

חוץ מזה שאני מה זה כועסת עליך אחותי..... או שתחברי לך תמסנג'ר למכון חליבה או שאני לא יודעת מה.... אבל לפעמים כשאני מרגישה שחייבת לדבר איתך ואת לא שם .... אז... אז... אוף איתך ועכשיו בנימה יותר רגועה פחחחחחח אני הייתי אחת מ-33 האנשים שענו על הסקר... ומן הסתם (מין זה לא סתם ג'ודי.... כן אני יודעת....) גם מאלה שענו "אחר"... ואני בטוחה כי גם הסברתי למה........ כי אני כזאת רואה הכל עושה הכל חושבת הכל ותמיד אחרת
ומאוד גאה בכך
עם כל הקושי הנלווה לכך
ושוב עניתי לסקר.... כן ואת צודקת ושוב עניתי אחר... הממממ (ג'ודי יש כאן קיבעון לא
) מה לעשות אני באמת מאמינה ב"אחר" בכל מקרה.... אני החלטתי.... בפורום הזה אני נשארת
בפורום הזה אני כותבת את כל מה שבא לי על הלב... אם יהיו פה אנשים שיקראו את הגיגי.... למה לא, בכייף.... ככל שיהיו פה יותר אנשים יהיה פה יותר כייף אז אני פה
ג'ודי

billy milligan

New member
גם אני אחר, מה לעשות

וגו'ד עכשיו אני אראה ת'סרט שלך סופסופ???? ותזהרי מהשוט .....

judyr

New member
אוי נכון..

אתה תראה שלושה
"מלך העולם" "מצעד האהבה 2002" "כוכבים בלב ים"

למעלה