אני שונא

קספר

New member
אני שונא

כן יש דבר כזה אני שונא. אני מלא בהרס עצמי כעס עצמי ושנאה עצמית. זה משהו שלא התחיל לפני יום יומים.זה משהו שהתחיל לפני הרבה זמן. לפני הצבא לפני שראיתי בכלל מה זה חרא אמיתי. מן הרגשה מסריחה שכזו שבא לך להרוס ולהשמיד עד יסוד כל דבר הנקרה בדרך. הרס עצמי כעס עצמי ושנאה עצמי.זה אוכל אותי כל יום כל שעה כל דקה כל שניה. אפילו שאני אוהב זה אוכל אותי.עד יסוד. שונא שנאת מוות את האהבה עד דם. שונא שנאת מוות את אלוהים עד העצם.חבל שהוא לא לידי הייתי מאבד עליו שליטה. אני לא מבין למה הוא ברא אותי בתור בן אדם.תהרגו אותי אין לי שמץ של מושג למה.למה הוא עשה את זה אני לא מבין.אני שונא אותו שונא אותו מוות. שונא את העולם שונא כל מה שירוק שונא כל מה שורוד יפה ונחמד שונא את הגשם את צבעי הקשת את השמש שונא הכל שונא את המעביד שלי שונא את העבודה שלי שונא להגיד להם שלום ולהתראות שונא אותם לא מבין למה אני עדיין חי אחרי לבנון אחרי עזה אחרי שראיתי מוות מול העינים יותר מידי פעמים מול הפרצוץ המסריח שלי לא מבין למה אחרי כל תאונת דרכים אני יוצא בלי סריטות תגידו אלוהים התחרפן מהשכל המסריח שלו? אני שונא אותו מוות. אני לא בן אדם אני לא מבין למה הוא ברא אותי כזה נמאס לי מהסרחון ומזה שאני קם כל בוקר לעוד יום מסריח בחיי נמאס כל הזמן להסתכל למעלה ולקוות שאולי הוא שומע אבל הבן זונה לא שומע ימח שמו מהיקום המסריח המחורבן והמזורגג הזה אני שונא להתאהב שונא עד מוות לא סובל אהבה לא סובל כאב אני מקווה שיום אחד תתקדם הרפואה ותקטול ממני כל רגש כזה זו הרגשה מסריחה ואני שונא אותה אני נתקף גועל עד יסוד לא מבין למה אלוהים הבן-זונה לקח לי את החבר למה הוא גרם לו להתאבד ולמה הוא לא גרם לו לדבר איתי בזמנו? מה קרה אני לא בן אדם מספיק טוב? למה אלוהים הבן-זונה הזה נותן לי לחיות עם הרגשת אשם מסריחה למה אני צריך לסבול כל הזמן למה? כדי לשנוא כדי להרוס כדי לכעוס שונא שונא שונא שונא שונא מתעב עד יסוד נשבר לי כבר ואני מקווה שיבוא הרגע ולא יודע מה רבאק אני לא מרגיש אפילו בן-אדם לא מבין מה הקשר למה הוא ברא אותי כזה? לא אוהב לא אהבה לא שנאה לא כלום אז מה אני בעצם??????????? נמאס נמאס נמאס מצטער אם רשמתי את זה כאן

קספר ידידי.....

קספר אחי, יש לי הרגשה שזה לא עוד אחד מאותם שירים/סיפורים מטאפוריים.... הפעם, אתה מדבר עמוק מהבטן.....והאמת...זה מדאיג אותי. אני לא מספיק קרוב אליך ולא מספיק מכיר אותך בשביל שיהיה לי בכלל משהו להגיד לך בנידון, כי פשוט אין לי.... אבל אני חושב שזאת מעין קריאת מצוקה, ואני מקווה שהאנשים פה שקצת יותר קרובים אליך ממני יקחו את ההודעה הזאת ברצינות. בכל מקרה אחי, אני מאחל לך רק טוב.... והלוואי והייתי יכול לעשות משהו בנידון.... אני לא יכול, אבל יש אנשים שיכולים. אז אל תרחיק אותם ממך....... תחזיק מעמד, גורילה.

קספר

New member
אני אחזיק מעמד

השנאה נותנת כוח-על אין לך מושג. חזרתי מריצה עכשיו כדי להתפרק 23 שנים מחורבנות דחסתי בחצי שעה חשבתי שעבר נצח שונא את כולן רצתי רצתי ורצתי בעטתי בדברים עקרתי צמחיה עשיתי הכול חצי שעה בלי לשים לב רצתי 7 וחצי קילומטר זו הריצה הכי טובה שהייתה לי בחיים והכל משנאה שנאה=כוח אבל גם אותה אני שונא לא הזעתי לא התעייפתי אני מרגיש כאילו לקחתי 2000 גלולות של אקסטזי אני אחזיק מעמד עד שהרגשות יתכהו לי זה מה שאני רוצה לא לחשוב יותר לא להיכנס לטראנסים כמו שקורה לי תמיד כי אז אני חושה על הא ועל דא רוצה להיות אדיש בלאק מטאל עוזר לי אני הופך להיות ציני,רע,מגעיל,אכזר מטוב קיצוני מהידיד האולטימטיבי כמו שטלי-טל אמרה לי פעם לאט לאט אני אהפוך לרע לזבל אנושי טהור ומשם לאט לאט לאדיש לחסר רגשות טובים כי נמאס גם להיות טוב ואני חולה מזה וזה מגעיל אותי עד מוות והשירים שלי בדיוק באו מהלב בדיוק משם כמו שירי האהבה המסריחים שרשמתי כאן פעם שאותם גם אני שונא עד מוות הלב חצוי טוב רע ואני לא רוצה את זה הטוב גרם לי להרגשה מסריחה וגם רוע טהור גורם לי להרגשה של זבל אני רוצה להיות אדיש כי ככה הכי טוב

*Efrat

New member
קספר...! ../images/Emo4.gif

יאאא.... הבהלת אותי נורא..! אין לי מה להגיד לך, ובטח לא כאן.. אבל.. אם אתה רוצה להוציא עוד.. למרות שכבר הוצאת את הכל (כמעט), דבר איתי.. אני יכולה רק לנסות ולהבין אותך... אבל.. אל תתן לשנאה הזאת שלך, להרוס אותך.. אל תתן לכאב הנוראי שלך.. להפיל אותך.. אתה חייב להיות חזק... ולהרגיש אחרת.. חייב !!! אפרת <נורא רוצה לעזור..>

קספר- עכשיו רגע רצינות

אתה שונא.... למה? כואב לך..זה מובן. אתה יודע מה הכי קל? להאשים.. ואם אני אתיחס ברצינות להודעה שלך...רגע רציני בפורום אני חייבת לומר קספרון...קל להאשים את אלוהים.. לכתוב עליו שירי שנאה..כל כך קל להאשים מישו,משהו שלא יענה בחזרה משהו לא מוגדר משו שעל פי ערכים מסויימים למדו אותך לבוא אליו בטענות או בברכות. אז אתה שונא? מה יוצא לך מכל השנאה הזו? לא קל יותר פשוט לאהוב? זה נשמע לי ממש נוראי לחיות עם כל המטען הזה כל יום..... כל הזמן לזכור כמה אתה שונא את השמש ואת זה שאתה חי ולמה בראו אותך בכלל להיות אדם? - כן בנאדם רק היצור הכי חכם והכי תועלתי בעולם...אבל במקום לעשות עם זה כלום אתה מעדיף לרצות להיות משו אחר..ציפור אולי? צפרדע? מה? נו ואם היית..מה זה היה עוזר לך? אני יודעת בדיוק מה זה היה עוזר לך.......הבורות הזו..שיש בלהיות משו אחר...היה נותן לך את האי ידיעה הזו שאתה זקוק לה כל יום..... זה מה שהורס אותך......הידיעה...החוכמה...מצידך לחיות כמו גולם רק לא לדעת...לא להסתכל ולראות.....אתה לא יכול לחיות עם עצמך ככה...מילים כאלו כבר שמעתי בעבר..ממישהו חסר תקווה...מישהו שאמר לי למה לעזאזל אלוהים ברא אותי? למה הבן זונה הזה לא מבין שנמאס לי לחיות ככה ...למה ככה ולמה אלוהים ככה... אז אלוהים הוא כלום..הוא לא אשם...אם כבר אתה רוצה להאשים זה לא אותו...כמה שתרצה להאשים אותו....מה הוא עשה? סך הכל נתן חיים לך ולעוד...אתה בוחר מה לעשות כל יום....אתה בוחר אם לחיות או למות.....לאהוב או לשנוא.....לשכוח או לזכור.......והכי חשוב ....איך לחיות......ואם לחיות בכלל....... השנאה הזו ...היא נובעת מפחד.....נובעת מטראומות בעבר.....אתה לא באמת שונא גם אם תגיד שאתה לא......אתה רק רוצה הבנה...רק רוצה להוציא את הזעם איכשהו....על משהו כי זה עדיין לא בדיוק ברור לך.. אתה שונא את עצם הבריאה שלך? למה? לא טוב לך לחיות? למה לחיות בזעם הזה? אתה מעדיף למות? לחיות רק בסבל? בצל האפלה והכעס? אז נתקלת בדברים קשים בחייך.....זה מובן...אבל אל תהפוך להיות רגע מהחים שלך...אל תתן לכל דבר להשפיע לך על כל החיים..... זה לא יעזור...לא לך ולא לסובבים אותך...הייתי אומרת עוד כל מיני דבים.....על החבר שלך...עלייך אבל זה נראה לי עמוק מידי..... אז לבינתיים שבוע מקסים קספרון אני מקווה באמת שתרגיש יותר טוב עם עצמך. ושהשנאה הזו ..תהפוך את עצמה לכוח שתוכל להפיק ממנו משו יותר חיובי..

AFRICA

New member
קספר ...!

אני מקווה שההרגשות הרעות יעברו לך , אני בטוח .. בתור אחד שהספיק לשבת ולדבר איתך לא פעם אחת אני יודע שיש לך את הכוחות להתגבר על משברים ואכזבות . זה נשמע הרבה יותר גרוע ממשבר , לא מכיר ספציפית את המקרה שאתה מתכוון אליו אבל אתה יכול . ראית לא מעט רגעים קשים עד מאוד בצבא , אבל תאמין כמוני , המשברים בצבא רק סיפקו לי ניסיון ובוטחון בחיים , אחרי שראיתי את אחד החיילים שלי מנסה להתאבד בתליה , החזקתי אותו בידיים עד שמישהו בא לעזור , לא קל לשבור אותי עכשיו . איש חזק וחבר יקר ... תאמין בעצמך , מומצץ לשבת על המזח בים ולחשוב על דברים , הסיגריה רק תעזור לך . אם תצטרך אותי אני אהייה שם .. בכל מקום בכל שעה . לא יודע אם להרים טלפון או לא .. לא רוצה להפריע . אוהב אותך חבר . אלון

למעלה