אני שונא שמנסים לסדר אותי!!

אני שונא שמנסים לסדר אותי!!

לפני 4-5 שנים קניתי מדונה של ארליין77 מצויינת ב"כלי זמר" פ"ת. עבדה מדהים, ללא בעיות, חריקות ושטויות. בשבוע שעבר נשבר כפתור ה-on/off ורצתי מהר למעבדה לתיקון. חבר צחק ואמר לי שהם יתקשרו וינסו לדחוף לי קשת חדשה ב-1200 ש"ח. היום הם התקשרו, אחרי בליל של דיבורים דרשתי את מנהל המעבדה. הוא חזר וטען שיש "קורוזיה" ולא בטוח שזה יעבוד. אני טענתי שהמדונה עובדת נהדר והעניין הוא רק בתיקון מכני של הכפתור. בהבנה שלא אתפתה לרכוש חדשה, הוא טען לפתע שצריך לפרק ולנקות וזה הרבה עבודה ותקע מחיר שהוא חצי קשת חדשה, לאחר שהובטח לי סכום אחר מלכתחילה. אני מרגיש נסחט, מרגיש שעובדים עלי. גם נשות הקבלה כבר הציעו לי קשת חדשה,עוד בטרם ראו את המדונה. בושה של שירות.

chosenspin

New member
מוכר

אותו סיפור בדיוק רק שהמדונה הייתה עוד באחריות!!! תאר לעצמך מה זה...

כן, הם חבורת סחטנים עלובים

כשהתלבטתי אם לקנות שם או להביא מחו"ל קפצתי לכלי זמר בפ"ת. בוא נגיד שזה שכנע אותי שעדיף לצעוק כל שיעור בלי מדונה ולא לקנות מהם. וזה עוד לפני שהייתי לקוח שהם החזיקו בכיס :) בסוף רכשתי בארצות הברית ב940 ש"ח (במקום 2250 ש"ח בארץ) + קשת נוספת ב350 ש"ח (בלי המשדר אבל ניתן להחליף קשתות בקלות ובזול) מוציאים פה שם רע לחלטורה כמו שאומר רון קופמן

אולי תנסה במעבדת אלקטרוניקה אחרת?

אם זה בסה"כ מגעים וקורוזיה, בטוח שמישהו שמבין קצת באלקטרוניקה יוכל לעזור.

ללי1

New member
אני אשאל מחר בכלי זמר תל אביב

אני מכירה שם מישהו, לא הכרות אישית כל כך אבל אנסה.

crowspin65

New member
מוכן לעזור...

פנה אלי במסר אישי - אני מתקן כרטיסים אלקטרוניים לפרנסתי.... אם זה לא נשבר לגמרי - יש מצב שאצליח לתקן.

spingirl

New member
מייקי

הסיפור ידוע - רכשתי מהם מדונה נוספת, אחרי שהראשונה "הלכה" לפי דבריהם. כשגם זו התחילה לעשות בעיות ולהרעיש, כמובן שמייד ניסו להשחיל לי סט ראש נוסף....והמדונה בשימוש בסה"כ שנתיים!!! חבר טוב המליץ לי על קילומבו - חנות לדיג'יים שיש לה גם סניף בדיזנגוף סנטר. יש להם שם מעבדה עם טכנאי והוא סידר לי את התקלה במחיר של 50 ש"ח לשעת עבודה :)

מדונה אירליין 77 של SAMSUN חוץ מלהיות נוחה...

עם משדר העורף בלתי תלוי בקופסא נוספת עם חוט ארוך היא חרא של מוצר . כל מדריכי האירובי אהבו וקנו במחיר פסיכי ואם להיות כן וקונקרטי זה מוצר מחורבן! תכלס, סמסון לא מייצרים יותר את הדגם, מי שקונה כזו חדשה קונה מסטוק מלאי אדיר שנשאר בארץ, היבואן הקודם "גולן מערכות" מתנער מהמכשיר והסיבה שהפסיק לייבא היא בגלל ריבוי התקלות האדיר שבמכשיר הזה, היבואן האחרון כלי זמר שנשאר עם כמות אדירה שמטפטפת החוצה לצרכן החליט החלטה אסטרטגית להמנע עד כמה שאפשר מתיקון אלא להחליף בחדש קומפלט, זאת מאחר שיש להם מעבדה שכורעת תחת עומס והם מעדיפים מבחינה מערכתית (בגלל סיבות אובדן, תיקונים חוזרים,גרימת נזק למכשיר אלקט' רגיש במיוחד במהלך התיקון, מכשירים אחרים גדולים יותר של לקוחות חשובים יותר והיררכיה של מוצר בעדיפות לתיקון), לא להתבחבש עם הקשתות הקטנטנות והעדינות הללו עם משדר שקטן מאגוז פקאן וכל האלקט' דחוסה שם על שטח מקרוסקופי... נסו פעם אחת את המקבילה של DB שהיא זולה יותר ובעלת אורך חיים דומה או את המקבילה של SURE... מכשירים באיכות טובה יותר במחיר שפוי יותר עם שירות טוב יותר!

רוןר9

New member
ממליץ בחום על SURE "היקר הוא זול"

המדונה מוכיחה עצמה מספר שנים עם בעיות מינוריות כמו החלפת חוט אנטנה שנקרע או ניקוי ראש שעברה פעם אחת (כך לפחות הוסבר לי בתחנת השירות). אומנם הוצאה כספית חד פעמית על רכישה אך בהחלט יש תמורה לאורך זמן. רוןר9

spingirl

New member
Samson Airline 77

מיקרופון נהדר, עובדת איתו כבר עשור. בניגוד לנכתב כאן - ממשיך להיות מיוצר ולהימכר. בארץ ובעולם. ראה קישור. מאחר והמשדר בנוי על הקשת וחשוף לזיעה, יש להקפיד למגן אותו בכיסוי הסיליקון השקוף שמגיע איתו. כיסוי זה מגן על האלקטרוניקה מפני קורוזיה. כמובן שככל מיקרופון או כל מכשיר אלקטרוני אחר, ישנן תקלות. כאן נכנסים כלי זמר לתמונה. ה"שירות" או בעצם אי השרות שלהם מקומם ! הם מייד יגידו שצריך לקנות חדש... ולכן אני ממליצה בחום על כל מעבדת אלקטרוניקה אחרת. אני פניתי לקילומבו בחיפה. שירות אדיב מקצועי ומחויך. http://www.samsontech.com/products/productpage.cfm?prodID=2015&brandID=1

ובכן בקשר למדונה של סמסון

לא הייתי אומר שזה חרא של מוצר ואפילו נהפוך הוא. בארץ המחיר שלו אכן לא ממש לענין אבל תמיד אפשר לקמבן משהו עם מישהו מחו"ל ולקנות אותו במחיר נמוך משל מדונות נחותות בהרבה (ביחס למחיר שלהן בארץ כמובן). היו לי 4 מדונות לפני כן וכ12-15 מיקרופונים. זה הראשון שלא רק מחזיק מעמד אצלי יותר מחצי שנה אלא יותר מ3 שנים ללא שום תקלה. האמינות של המיקרופון, במיוחד עבור אנשים שמזיעים הרבה, היא הכי גבוהה שנתקלתי בה. את הבעיות של הזעה על המשדר פותרים בעזרת הקפדה על הלבשת מגן הסיליקון שבא באריזה המקורית.. תאמין לי שאם אצלי לא קרה נזק מזיעה אז אני נוטה להאמין שזה לא אמור לקרות לאף אחד שמקפיד על המגן. איכות הסאונד של המיקרופון לא מדהימה במיוחד, ונתקלתי בלא מעט מיקרופונים שהאיכות שלהם טובה יותר, אבל זה סוס עבודה וזה מה שחשוב לאור זה שאנחנו לא בהופעה הכוללת שירה בקיסריה או משהו בסגנון. הסתייגות חשובה מאוד : מדובר על הדגם QE של המיקרופון שבהחלט יתכן שהוא כבר לא מיוצר (אך עדיין נמכר במספר מקומות). דגם המקרופון החדש שנמכר ברוב המקומות בחבילה (כולל אמזון EBAY וכד') הוא אכן דרעק אחד גדול.

למעלה