אני שונא את לה פמיליה- אתם זבל !

commreport

New member
באמת התמהגות בושה וחרפה

של לה פמיליה. בחיים אסור להציק לאוהד של אותה קבוצה. מקווה שסתם מעידה חד פעמית בגלל השיעמום במגרש.

pako27

New member
טל - חזק ואמץ...

לצערי אתמול היית מעורב בארוע לא נעים בכלל שסיפרת לנו קמצוץ ממנו. זה אומנם לא מפתיע, זה חלק מתרבות שמתפשטת בארצנו ונוגסת כול חלקה טובה. אני מאוד שמח שנהגת בדרך הזו והוכחת שאתה בהחלט ברמה אחרת.......................... אני איתך לאורך כול הדרך
. והגיע הזמן שאתה ורן תקחו יוזמה ובואו נקיים ארגון אכותי לאוהדים שמבינים כדורגל ואוהדים את הקבוצה, מה דעתכם לארגון ה: " ה פ ו ר ו ם" . אני חושב שאפשר לעשות את זה טוב יותר.

Roobie

New member
../images/Emo45.gif

רק כדי שהרעיון הזה לא ייעלם... אני יותר מאשמח לעזור באירגון או רק להיות חבר באירגון כזה, של אוהדים עם קוד אתי מסויים. שלא מקללים אף פעם אוהד אחר, שלא מקללים בשום מצב שחקן של הקבוצה (גם אם קוראים לו רוני גפני בשנה שעברה או טברטקו קאלה השנה) באיצטדיון, ושיוכלו להתאפק מקריאת קריאות גזעניות המגרש.

כנ"ל

ושלא קוראים קריאות גזעניות... בעיקר. זה כל כך מבייש... אפשר. אני הייתי קוראת לזה "הסנהדרין" (קריצה - לגבי האיכויות) או האריות בשפה אחרת מאיטלקית, דוגמא צרפתית - וזה כקריצה לגבי האלטרנטיבה...

הייתי אומרת שאתה מעט תמים או מנותק מהמציאות,

חבל לי להוציא לך את הרוח מהמהפרשים, אבל יש קבוצה של אוהדים שזה לחם חוקם הקללות, ההשפלות והניתוק מהמציאות. במשחק מול קופנהאגן ישבו שורה לפנינו, ביציע המזרחי, 4 חבר'ה שמסתבר שיושבים בדרך כלל בצפוני, מה אגיד ומה אומר... כל מילה שניה שלהם קללה נגד השחקנים אחד אחד, נגד שום, נגד גאידמק, נגד כל העולם, היריקות שלהם שמבחינתם צרחו שאם היו יכולים היו יורקים אישית על כל אחד ואחד מאלו שהזכירו. אני לא רואה אנשים כאלו, סליחה על ההתבטאות אבל עם I.Q של כולם יחד אולי ברמה של ילד בן שנה משנים התנהגות ומורידים ואפילו מעט מהקללות שלהם. אולי אני ממרומי שנותי נאיבית , והלוואי ואני טועה. אהיה מוכנה לאכול את הכובע אם אכן טעיתי. בהצלחה למאמינים. כנראה שחלק מהמקללים מרגישים גיבורים וחזקים כשמקללים ומשפילים אחרים. ובאוירה זו שיהיה לנו שבוע טוב, שקט ורגוע והכי חשוב בלי תאונות ובהצלחה שבוע הבא מול בני יהודה

Roobie

New member
מירי היקרה..

אני לא תמים ולא נאיבי. מה שאת אומרת מהווה את הסיבה העיקרית שאני, "כאחת העם", pako (אם הבנתי אותו נכון - יכול להיות שהוא לא מעוניין ביוזמה כמו שתארתי כאן, אבל נראה לי שכן) ועוד אנשים רוצים קבוצת אוהדים שונה (זה לא אומר שאני פותח עכשיו ביזמה הזאת ומתחיל לפתח אותה, אבל בגדר רעיון הייתי רוצה משהו כזה). נמאס לנו שרק הבבונים המפגרים שלנו מקבלים במה בתקשורת, ואחרי זה אנחנו מתפלאים למה יש לכולנו תדמית כזאת ולמה אני ועוד הרבה אנשים צריכים להתנצל ולהסביר במקומות עבודה למה אנחנו אוהדי בית"ר. כן, הבוס שלי, אחלה בן אדם, בוס זהב, באמת, בכלל לא אוהד כדורגל - אבל באמת רצה שאני אסביר לו למה אני אוהד בית"ר, כי ככה הוא מכיר אותנו - בתור ערסים אלימים ומפגרים. אז אפשר להגיד "על הזין שלי, אני אוהד בית"ר ושכולם יילכו לעזאזל", אבל אני מעדיף שיידעו שיש לנו בקהל אלפי אוהדים מצויינים שאוהבים את הקבוצה וממש לא עונים לסטריאוטיפ שהתקשורת הדביקה לנו. זה לא אומר שאני לא מקלל במגרש - אני ועוד איך מקלל, אבל רק את הקבוצה השניה, ובזה זה מסתכם. אני לא אלך אחרי המשחק לחפש אוהדי הפועל כדי להשתתף במכות, ואני בחיים לא אפגע (פיזית או מילולית) בשחקן שלנו או כל מי שקשור לקבוצה שלנו. בקיצור, נמאס לנו מהאוהדים שאת תיארת. וגם אני שמעתי את אותה רביעייה, ישבתי מתחתיהם ואני והאנשים שמסביבי הגבנו להם כל פעם שהם קיללו את יואב זיו או מישהו אחר.

anoshe10

New member
../images/Emo45.gif

טל אחי אני מכיר אותך כבר תקופה לא קצרה בפורום ובאמת תמיד היית אחלה בן אדם וגם כשהיו וויכוחים בפורום עזרת להרגיע את הרוחות. באמת כל הכבוד לך על התגובה או יותר נכון האי תגובה. עד לא מזמן אני וחברים שלי רצינו להצטרף ללה פמיליה עכשיו אני מתחרט על הרצון ואפילו מתחיל לשנוא אותם... תהיה חזק! בכל מקרה מקווה שהמקרה הזה ישנה את האוהדים שלנו או חלקם כי זה פשוט בושה וגועל נפש שזה מה שהם עושים ועוד לאוהד שלנו

lili11liat

New member
לא נעים

ממש כואב לי לקרוא שאוהדים של בית"ר שאמורים להיות מאוחדים מתנהגים ככה. אני אמנם לא מכירה אותך, אבל אני לא חושבת שצריך להתנהג ככה לאף אדם, בין אם הוא אוהד בית"ר או כל קבוצה אחרת. אין להלבין פניו של אדם ברבים! כמה שזה בוודאי כואב, תנסה להניח את זה מאחוריך ולא לרדת לרמה של אלו שעשו את זה. מבחינתי הם לא אוהדי בית"ר הם סתם אנשים משועממים וחסרי בטחון עצמי שמנסים להעצים את עצמם בכך שפוגעים באחרים.

jnus1

New member
מקווה באמת שהם יתנצלו בפניך כי מגיע לך!

מבין אותך מאוד!!! מקווה שתתעודד מהתמיכה הרחבה שיש לך פה בפורום!!!

גם לי היו שתי קטעים איתם !!!!

לא באופן אישי אבל חברים שלי ... באחד המקרים היו מכות בתוך המזרחי במשחק נגד הפועל ת"א מחזור שני בעונת האליפות עצרו 5 חברים שלי שחוץ מאחד מהם כולם הפרידו והשוטרים לקחו אותם ... הם קיבלו מכות מהשוטרים והיו עצורים במוריה בירושלים .. את אותם אוהדים שאני לא מכיר שרבו לא עשו להם כלום { היו עם חולצות של לה פמילה} והם המשיכו לראות תמשחק כאילו לא קרה כלום .. והיה לי עוד קטע קטן עם התופים איזה שתי ילדים קטנים באו ועשו רעש שהם רוצים להעמיד תתופים שלהם בדיוק איפה שעמדנו על הברזלים מקום שכל משחק בית אנחנו שם ... בקיצור הם הציקו לנו כל המשחק עד שבסוף אחד האנשים שהיה איתנו רצה בחוץ לשבור לו את כל התוף ... אחרי שהרגענו אותו נסענו חזרה לבית ואת אותם אוהדים לא ראינו מאז... עברו לצפוני

jnus1

New member
אז גם לכם תופפו במוח? אותו דבר קרה לנו

במשחק מול קופנהאגן תחילת המחצית השנייה פתאום כל לה פאמיליה האלה החליטו לבוא להתנחל לנו על הנשמה שני ילדים קטנים התחילו לתופף ממש לידינו אני בעד עידוד אבל אם מישהו מבקש ממך יפה לא לתופף לו ליד האוזן כי זה מסוכן ואפשר להיות חרש מזה (בדוק אני גם מוזיקאי ומבין בזה) אז מן הראוי שתזיז את התוף ואותך - אבל הם לא הבינו שפה יפה-אז עברנו לשפה שהם מבינים- ובעטנו להם את התוף לטיזינבי ורק אז הם עפו! בקיצור-בושה וחרפה!!!

טל תיהיה חזק נעבור את זה ביחד

זה זמן קשה לכולנו. אתה יודע שגם בגן חייות יש מריבות בין קופים . אז למה שבין אוהדי ביתר לא יהיה. אני מתביש שאני אוהד ביתר.

jnus1

New member
../images/Emo191.gifאף אוהד בית"ר לא יקרא לאוהדי ביתר קופים

חתיכת אוהד הפועל מסריח עוף מפה ואל תנצל את ההזדמנות כדי לרדת על אובדי בית"ר מבחינתי לה פאמליה לא מייצגים אותי ולא את אוהדי בית"ר רק את עצמם! אז זדיין מפה!

למעלה