אני שוב ישראלית בחו"ל....

דפנה KC

New member
אני שוב ישראלית בחו"ל....

אמנם בלי המזוודות (רוב הדברים "הורים של" ו"אחים של" שלחו לקרובים בתפוצות אז לא קריטי...) ולמזלי עשיתי Check in בארץ עד KC אז יביאו לי אותן הביתה. ואחרי מסע ארוך ומפרך (24 שעות עם כל האיחורים...), תחקור מעמיק בשיקגו ("?so you did work on a B1 visa") אני סוף סוף בבית....(ומיותר לציין שעשיתי גשר). וכמובן שזה סופ"ש של הסופרבול...החיים יפים
דפנה KC

ronitNY

New member
סבבה ניתושית

סבבה ניתושית אבל לא אמרת לי עדיין מאיפה את

בדיוק חשבתי עלייך...

לא התעניינתי כל השנה בפוטבול ואז מגיע הסופר בול - חגיגת פרסומות חדשות ומשומשות. אז התחלתי להתעניין מי נגד מי כדי לא לעשות פאדיחות אצל החברים שאני הולך אליהם והופתעתי שהצ'יפסים לא שם... אז את מי את מעודדת? נ.ב. וולקאם הום

דפנה KC

New member
עדכון- המזוודות הגיעו...

ולא אכפת לי מי ינצח בסופרבול כל עוד ניו-אינגלנד יפסידו
אבל עוד מעט פלייאוף בכדורסל, אז יש חיים אחרי הסופרבול... ננסנס...זוכר את התאריכים שאני בניו-יורק? (hint hint)

טל ר

New member
ברוכה השבה

ולגבי הסופרבול - כמו שאמרו החבר'ה במשרד שלי, בעונות הבייסבול, הכדורסל וההוקי כולם צוחקים על ניו-אינגלנד, אז כשסוף-סוף יש לנו הזדמנות להיות החזקים, הזדמנות כזו לא מפספסים. ובדיחה: איש אחד הולך לסופרבול בפעם הראשונה בחייו. כרטיס על קו 50 היארד שעלה לו הון וגם היה קשה להשיגו. להפתעתו, המושב לידו ריק. הוא פונה לאיש שיושב מצידו השני של המושב ואומר "היית מאמין? מושב ריק על קו 50 היארד בסופרבול". "למעשה, אני קניתי את הכרטיס למושב הזה. אשתי היתה אמורה לבוא איתי למשחק, אך היא נפטרה". לאחר שהוא מביע צער על מות האישה, הוא פונה שוב ל"שכן" ושואל: "האם לא היה מישהו שיכול היה לבוא איתך למשחק? חבר? בן משפחה?" "לא", ענה האיש, "כולם בלוויה".

דפנה KC

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני אפילו בתור האשה המתה הייתי יוצאת מהקבר ובאה למשחק...

G a l i 11

New member
וברוכה השבה - כוכבת

ועכשיו תוכלי לפזר את המתנות בין החבר'ה... ואגב, גם אם ננס לא זוכר, אנחנו זוכרים ומחכים בכליון עיניים.

דפנה KC

New member
דרך אגב בוסטונאים...

ראיתם איך המזג אוויר רדף אחרי לכאן? הולך להיות לנו שמח מחר-מחרתיים...

אל תדאגי....

גם בקנזס אנחנו מתים מקור (19- סלציוס) ולפי מה שהבנתי סערת שלגים בדרך אלינו.אני מניח שגם בKC הופך להיות ככה בקרוב. דרך אגב, תודה על התמונות של הארץ...זה נחמד לראות תמונות מהארץ במיוחד אחרי כ"כ הרבה זמן שלא הייתי שם (משלם על אוניברסיטה ועובד כמו חמור, אין חופשות). זה תמיד "מטעין" את הבטריות שלי מחדש לראות דברים מבארץ ולו דווקא בחדשות.

למעלה