אני שבוע 10 והרופא אמר שזה מתאים לשבוע 9

nataliebnn

New member
אני שבוע 10 והרופא אמר שזה מתאים לשבוע 9

אתמול הייתי בבדיקת US והרופא אמר שיש עובר ושהעובר תקין אבל הוא מתאים לשבוע 9 ולא לשבוע 10 האם זה מסוכן? האם זה מצביע על בעיה מסוימת בהתפתחות העובר? למה עד עכשיו זה היה בסדר עם הבדל של יום לכאן ולכאן ופתאום זה לא מתאים בשבוע?

עלמהשלי

New member
עד שבוע אפילו לא עושים תיקון

מה הוא אמר? הייתי ממשיכה במעקב, אך ככל הנראה אין סיבה לדאגה. מתי הוא ביקש שתחזרי להמשך מעקב?

nataliebnn

New member
הוא אמר לי לקבוע תור אליו לשקיפות עורפית

הוא אמר לי לקבוע תור אליו לשקיפות עורפית לעוד 3 שבועות הוא אומר שהכל תקין אבל אני לא מבינה מאיפה פתאום צץ הפרש של שבוע

עלמהשלי

New member
אם כך צריך למצוא דרך להרגע..

אני יודעת עד כמה זה בלתי אפשרי ואולי בכל זאת, תעשי משהו שיקל עליך קצת.

פירונית

New member
לא הבנתי- זה אולטראסאונד ראשון

בהריון הזה? או שכבר היו אולטראסאונדים שבהם ההבדל היה קטן יותר? אם זה אולטראסאונד ראשון- זה תקין לחלוטין. אם זה לא אולטראסאונד ראשון- אין לי מושג, אבל לפי הרופא נשמע שזה תקין.

nataliebnn

New member
זה לא אולטראסאונד ראשון

זה לא אולטראסאונד ראשון בקודמים היה הפרש של יומיים שלושה והוא אמר שלא מתייחסים לזה אבל עכשיו הוא תיקן את התאריך לשבוע אחורה

פירונית

New member
אז נשאר לך כרגע רק לסמוך על הרופא

ולקוות לטוב
אם זה מעודד- אצלי אנחנו יודעים שהביוץ לא היה לפני היום ה17. ובכל זאת העובר מהתחלה התאים לגיל ההריון לפי וסת (כאילו היה ביוץ ביום ה14), ועכשיו- בסקירה המוקדמת- הוא אפילו יצא גדול יותר בכמה ימים.. אמנם גדול יותר לא מלחיץ כמו קטן יותר, אבל הנקודה היא שהם לא גדלים בדיוק בדיוק לפי הספר. נבדקת באותו מכשיר אולטראסאונד בכל הפעמים?

your simba

New member
לא הייתי דואגת

אצלי בשבוע 19 או 20 בסקירה אמרו שלפי המדדים העובר מתאים לשבוע 21 בערך ועדיין לא שינו לי את התל"מ. שבוע אחד לכאן או לכאן זה ממש לא קריטי.

למעלה