אני רוצה לשתף ותכם במה שעבר עלי היום...

סיון...

New member
אני רוצה לשתף ותכם במה שעבר עלי היום...

אז ככה...... היום התחיל בזה שלא קמתי לשעת 0 המשיך בזה שהייתי בבי``ס 5 שעות ומתוכם למדתי שעה.... אח``כ.....שברתי את השן אחריה הרסתי את הנרגילה שלי.... ואז הלכתי למשהו בבי``ס........והיה משעמם!!!!!! אז תגידו לי אתם....יכול להיות יותר נורא???? סיון...

nasty-

New member
סססססססססיון נשמה

בטח שיכול להיות יותר גרוע... הכל חרא אחד גדול אבל מה לעשות צריך להמשיך ואל תיכנסי לדיכאון בגלל שטויות את יודעת שיהיה בסדר כולה נרגילה (על השן אני לא יכולה להגיד כולה....) אז תתעודדי ולכי לרופא שיניים ונרגילה זה שטויות אפשר לקנות עוד אחת ב 20-30 שקל אז קצת אופטימיות והכל יהיה טוב ואם זה יעשה לך טוב אז תדעי שאני מתה עליך יא שרוטה אחת ולילה טוב נשמה ביי

בדויה

New member
סיון אם רק היית יודעת

אם רק היית יודעת מה אני עברתי היום..... זה מתחיל ככה : *פספסתי ת`אוטובוס לבית ספר .ואחרתי . *הלכתי לעשות בדיקות דם-נותרתי לחכות שם 3 שעות ללא מעש(שוב). *קבלתי כריזה ובכיתי כמו ילדה קטנה לאמא בטלפון. *החלטתי שלא לחזור לבית ספר לשעות שנותרו-שזה בעצם הדבר בכי חכם שעשיתי היום!!!!! *ולבסוף...הגעתי לבית עם כאב ראש ענקקקקקקקי. אבל עכשיו הכל טוב אז נא לא לדאוג... אני נהנת כי אני ישנה אצל חברה עושה צחוקים ודאחקות. עכשיו שאני חושבת על זה אני מזה אגואיסטית... הייתי אמורה לכתוב ת`תגובה הזו בשביל להראות לך קצת סימפטיה ובמקום??? אני מבזבזת את כל השורות על עצמי איזה חוסר התחשבות מצידי.. אז הנה סיונוש לא נורא ממי!!!!! תמיד תחשבי שיכל להיות יותר גרוע!הבדויה.

למעלה