אני רוצה לספר לכם משהו

white gold

New member
אני רוצה לספר לכם משהו ../images/Emo188.gif

אולי אין לזה קשר לשום דבר, אבל מאחר ואני אוהבת ענתיקות ונרות ופמוטות, קניתי מתנה לעצמי, מנורת שמן, כמו שהיו משתמשים פעם, משהו מאוד יפה, עבודת יד מחרס עבה, עם קישוטים מכסף טהור... סיפור יקר! בקיצור, הגעתי, הביתה, הכנתי את המנורה החדשה שלי עם פתיל מיוחד ושמן למאור, נתתי לפתיל לטבול 15 דקות בשמן, לפני שהצתתי אותו, ו... קודם כל המנורה האירה כל הלילה, התעוררתי בבוקר וכל כך נהנתי לראות את המנורה עדיין דולקת. דבר שני, התחושה שלי הייתה רגועה יותר מתמיד, כמו "שאנטי". גם כשחזרתי היום מהעבודה ונכנסתי לחדר, החדר היה הרמוני ונעים כל כך. אני מדליקה נרות וקטורת באופן קבוע, אבל אף-פעם לא הייתה את התחושה הזו המיוחדת של ה"מושלמות". אולי זו אני, ואולי זו באמת המנורה המיוחדת, כזו כמו של אלדין. שבת שלום

קווארק

New member
אור

הרבה אורות ישנם בעולמנו האדם במרוצתו ובשעטתו קדימה, קדימה, דרס ללא משים או כן במשים את העבר במחשבה שהעבר אבד עליו הכלח. הרבה פשטות היתה אז בחיים שהיו קרובים יותר להרמוניה עם הטבע מאשר עכשיו. הנה את קנית לך מנורה הדולקת בשמן, דבר שאבות אבותינו עשו כל חייהם וגילת את האור עם הנשמה, הלהבה החיה המרצדת, המטילה צללים בחדרך מגלה ומכסה, ודימיונך פעיל מגורה. הכל שונה מאשר אורו של הפלורסנט החשמלי חסר הנשמה. בעבר הרחוק הייתי מפליג אל עבר הבלתי נודע לאורה של מנורת השמן.

למעלה