אני רוצה להודות מעומק ליבי לאותו "גבר"

Rtitan

New member
ברגע שתצליחי לנסח שאלה עניינית

ולא לכתוב נאום של עוד עובד אלילים מחזיר בתשובה שמדבר מול כמה חסרי מוח שמהנהנים כמו בובת דש-בורד.

Rtitan

New member
לגבי קופים- בדרך כלל הם נוצרים...

ביציע אוהדים של קבוצת כדורגל זו או אחרת.
המפורסמים שבהם הם אוהדי ביתר ירושלים, אבל יש כמה קבוצות שמתחרות בהם בכבוד, כמו מכבי פ״ת... בעצם אין להם אוהדים אז מדובר באנשי הקבוצה עצמה.
לאחרונה ניכר שמקור ההתהוות של קופים הוא דווקא בקבוצות הכדורגל עצמן ובהתאחדות ולא ביציעי האוהדים - בין ״טובי המדענים בארץ ובעולם״
יש סברה שהאוהדים עוברים שלב אבולוציוני לקראת ההומו ספיינס, בעוד אנשי הקבוצות וההתאחדות נשארו קופים ואף עוברים במקביל תהליך סובלימציה לזן קדום ואלים.

ye44

New member
סעיף 7 ?

"לא תנאף." - מעולם לא נאפתי ולעולם לא אנאף. "

כמו שתמיד טענתי דיבורים כמו חול ואין מה לאכול

עלק יזיזים וציפורים ביד לפחות תהי עקבית בסיפורים שלך

איך היה

לי ברור שאדם קטן ולא ממש חכם כמוך ישר יגיב לסעיף הזה.

שולחת אותך לקרוא את הפירוש המילוני לנאיפה ואחרי זה אתה יותר ממוזמן לכתוב פה איך בדיוק אני עוברת על הדבר הזה.

מוקסמת 3

New member
חלילה. ממש לא רבות..

היא אחת הגולשות שאני מאוד מכבדת כאן, על אף חילוקי הדעות בינינו.

אין קשר בין השניים.

ye44

New member
אייך היה לי ברור שתפלי בפח

ברור מאליו שאת לא עוברת על הסעיף הנ"ל את רק מעדיפה
ל
עם כמה שיותר ציפורים מה זה אומר עלייך

אני מבין שאת כל כך מאמינה בתורה של דרווין אז גם שמת
תמונת פרופיל של קוף

המלצה חמה תני לילדים שלך כשיתבגרו עוד קצת, להחליט אם
האמונה באלוהים תתאים להם או לא את מחנכת אותם מגיל אפס

לשנאת הדת ונגד המסורת ותחסכי ממני את כל הבולשיט של אני
מלמדת אותם בדרכי שלי את המסורת, מאד מעניין אותי לדעת

שבתור אחת שעוסקת בהוראה וחינוך האם גם את תלמידייך
הזאטוטים את מחנכת לאכילת חזיר וכו' ?

אולי תפתחי את הבוקר בקריאת פסוקים של הברית החדשה

עם שמתכחש למסורת שלו ולעברו אין לו זכות קיום
את זה

את צריכה להשריש לילדייך עלק מחנכת בישראל פחחחחחחח

שאתה שקוף ...

תגיד - כשאתה מסתכל במראה אתה מצליח לראות עד כמה אתה קטן ולא חכם? או שהמראה שאני מציבה לך מספיקה?

ניסית עם הדבר השביעי - לא הצלחת, אז חזרת למה שאתה חושב שאתה טוב בו, לעשות אאוטינג ...

אני את ילדיי מחנכת כמו שלי מתאים לחנך אותם, אבל רגע ... לפחות אני מחנכת אותם בניגוד אליך שרואה את הילדה שלך כמה פעמים בשבוע? וגם זה בתנאי שהיא מתנהגת יפה בבי"ס כי אחרת אתה מטיל עליה סנקציות ...

בחייאת - איש קטן ולא חכם, הרי אתה יודע שאתה לא מסוגל עליי, הרי אתה יודע שאני אוכלת כמוך לארוחת בוקר בלי למצמץ, אז למה אתה בכלל מנסה? בשביל להראות לכולם עד כמה אתה
?

ותגיד רגע - בדקת פעם בציציות של הסווטה שלך אם כל השורשים שלה יהודים? כי הרי אתה יודע מה אומרים על הרוסים/יות
, או שלה יש פטור מטעמי מצפון כי היא מצליחה לסבול אותך
.

ye44

New member
כשאני מסתכל במראה

אני רואה איזה אישה הזויה את שמשחקת אותה סטייל אישה
בעלת ביטחון עצמי כשבפועל את כולך פאטתית שמתה לזוגיות

אני את הבת שלי מחנך לתפארת מדינת
בניגוד אלייך שמגדלת
את ילדיה לתפארת מדינת ארה"ב שמעודדת את ילדיה מבלי לתת

להם זכות לבחור את דרכם נוטעת בהם שנאה וכדי לכפות על
המצפון שלך "עלק" מגדלת אותם על ערכים שכתובים בתנ"ך

אין ספק שכתבו עלייך את האופרה " למירמור" הסווטה שלי
בארץ עוד לפני שההורים שלך ידעו איזה בת
הם הולכים

להשריץ אגב הסב של הסווטה שלי היה חסיד אי שם בערבות
אוקראינה
ומה השורשים שלך מעניין אייך חינכו אותך בבית ?

את יודעת אני מוכן להמר שחינכו אותך מצויין אבל בגלל שאת
אישה מתוסכלת שלרוב נמצאת לבד יש לך מין מנגנון של הרס

עצמי שהכל אמור להיות הפוך ממה שהקנו לך, אולי אני טועה
ואם אני טועה אז הכל דפוק אצלך מהשורש
כבר כתבתי לך

שהמציאות שלי זה החלום הרטוב שלך אבל לעולם לא תודי בזה

עכשיו אנחנו יוצאים לבלות ומה איתך עוד פעם משוטטת באתרים

לנסות לתפוס ציפור או שניים הבדידות מחרפנת אה ?

וואו

יצאתם לבלות - כיפאק היי, כיפאק היי, כיפאק היי ...

שאתה הרי יודע שגו"ג ואני בתוכם לא יוצאים אף פעם לבלות ...

מה שכן - מכיר את הסיפור על הילד שצעק זאב זאב? מאוד הולם אותך הסיפור הזה, שהרי אתה כ"כ מנסה לספר פה כל הזמן עד כמה הנישואים עשו לך טוב, עד כמה אתה מאושר, כמה אתה מבלה... אבל בפועל אם תבדוק מתי באופן כללי אתה נכנס לפורום (ואני אזכיר לך שזה פורום גו"ג ולא פרק ב'/ג'/ד') להגיב, תגלה די מהר שבניגד לרוב הכותבים כאן שמגיבים במהלך היום או בשעות הערב המוקדמות, אתה מגיב בעיקר בלילות, בדיוק באותן השעות שאתה אמור לבלות עם הסווטה שלך. אז תמשיך לצעוק זאב זאב, אולי מישהו בטעות עוד יאמין לך עד כמה אתה מאושר ...

שמחה לקרוא שאני מעסיקה אותך עד כדי כך שכשאתה מסתכל במראה אתה רואה אותי , אבל תגיד סווטה לא מקנאה? תמסור לה ממני שעם בוטוקס ובלי בוטוקס, עם ניקוי שחורים מהפנים ומהנשמה וגם בלי, אין לה שום סיבה לדאגה, אתה לא מספיק חכם בשבילי ...

ובכלל מרתק לדעת שלמרות שהסווטה שלך בעצם צברית שהרי גם אם לא נולדה כאן הרי שהגיעה לכאן כשהייתה תינוקת אתה עדיין מספיק קטן ולא חכם בשביל לקרוא לה סווטה ועוד להתגאות בזה.

והכי חשוב - תזכיר לי כמה פעמים בשבוע אתה מחנך את הבת שלך, כן כן - אותה אחת שהאשמת את אמה שלה שהיא מכה אותה, אותה אחת שלימדת אותה לקח ע"י ניתוק הקשר עימה בגלל שהיא לא התנהגה בבי"ס כמו שציפית ממנה, או שבכלל אתה מדבר על חינוך הילדות של סווטה - אלו הפרזיטיות, שחושבות שהכל מגיע להן ולא עושות כלום בבית. רק תזכיר לי ...

ye44

New member
לא

שופטים גרושה בצערה
זאב זאב שועל שועל אין על הנשואין
של פרק ב' .
אני כותב מתי שבא לי תודה לאל אין לי חפירות

ארכיאולוגיות בסגנונך
בוטוקס שמוטוקס כמו שאני מכיר אותך
"הברבור " בגרסה האמריקאית לא יעזור לך כי לא המציאו מכונה

שתמתח בני אדם ומכונה שתרחיב את הראש מהבטן אבל כן יש
מכונה שתשאב את חגורת ההצלה .

ה
שלי תודה לאל לא מוזרקת היא לא זקוקה לזה בניגוד
אלייך
את רק יכולה ללמוד ממנה כיצד צריכה להתנהג

לקנאות בך ? אחרי שראתה אותך אין לה בעיה שאני גם
לידך בעדינות אבל באמת בעדינות את לא כוס ה
שלי

אין לך מושג איזה שקט יש לי מהרגע שניתקתי קשר עם הילדה
לשבוע זה רק עשה לה טוב בבית הספר אפס בעיות משמעת

ואגב בשבוע שעבר היא הרגישה טיפה בוגרת כמעט 12 והעזה
טיפה להתחצף אלי אז דאגתי שהיא תכתוב 110 פעם על דף
שלא מתחצפים להורים זה לא מכובד .היא סירבה אז במשך

שבוע היא שוחחה עם המשיבון שלי ולאחר שבוע עמוד הפוליו
היה מלא
פעם על התחצפות היו מסובבים לילדים את הראש

בסטירה מצלצלת היום אנחנו חייבים להיות יצירתיים

אגב היום אני שומע את המשפט "אבא אני מתה עלייך" אז מי את

הזויה שמתחבאת מאחרי המקלדת עם אפס בטחון עצמי
שתטיפי על חינוך ילדים אני כותב את מה שאני חושב ומה שאני

מאמין בו לא דופק לך או למישהו חשבון קפיש ?

ולסיום את מעסיקה אותי כי את בדיוק תואמת לתזה שלי על
הישראלית הטיפוסית בקיצור הבלתי נסבלת

מוקסמת 3

New member
הכל לטובה! בתנאי שאתה בוחר

להאמין שיש מי שמנהל את העולם וקובע בכל שניה מה יקרה - הלא הוא מלך מלכי המלאכים הקדוש ברוך הוא, הוא ולא אחר.

ומה לעשות, אומנם הוא ברא אותנו בני האדם כיצורים הכי חכמים על פני האדמה, אך עדיין אנו מוגבלים בהבנתנו ולעולם לא נצליח להבין את מהלכיו ובכלל, מי אנחנו שננסה להבינם... מעפר באנו ולעפר נשוב על כן נאמר, השמים שמיים לה' והארץ נתן לבני האדם! אל תנסה לתור במה שלא שלך.. גם ככה לא תצליח. אנחנו בסה"כ בני אדם ולא מלאכים ומתוך שכך, עלינו לקבל הכל באהבה... גם אם קשה לנו.

מוקסמת 3

New member
כל העקבה אכן לטובה? האומנם..?

ממולץ לפתוח את הקישור הבא - וללמוד ממנו דבר אחד או שניים..

מוקסמת 3

New member
וזה לטובת מי שהקישור לא נפתח לו -כמו אצלי

כל עכבה אכן לטובה?
האם גם אתם בטוחים שכל דבר שקורה לכם בחיים מוביל בסופו של דבר לתוצאה חיובית? מעשה באדם עני שחי כך את חייו, ופגש במושל שהיה נחוש להבין איך זה עובד והאם זה באמת נכון. זה עלה לו בחצי אצבע.

לפעמים הכל קורס, המציאות נראית שחורה משחור ואנחנו בטוחים שמהסיפור הזה כבר לא נצא כמו שצריך, אבל אז מסתבר שכל המהלך שעברנו היה בסך הכל לטובה - מוזר ככל שזה נשמע. לפעמים אנחנו רואים את הסיום ולפעמים אנחנו רק חושבים שהגענו לסיום, אבל הפואנטה בסוף תגיע, אין ספק, וכמאמר הקלישאה - הכל לטובה. ואם אתם אנשים מאמינים, אז על אחת כמה וכמה. מעשה ביהודי שמח וטוב לב שתמיד האמין שהכל לטובה. הוא לא רטן ולא התלונן אלא השתדל לחייך, לראות את חצי הכוס המלאה ובעיקר להאמין שהכל לטובה - גם כשהפרוטה לא הייתה מצויה בכיסו, וגם כשלא בא אוכל אל פיו במשך יום שלם.

יום אחד אותו יהודי חזר לביתו בשעת ערב לאחר שלא אכל במשך כל היום, וכשהגיע הביתה סיפרה לו אשתו בצער שחתולי רחוב חמקו לביתם וסחבו את מעט האוכל שעמדה להכין לשני ילדיהם. אותו עני חכך בדעתו מהיכן להביא אוכל, ושאל את אשתו מה היא מציעה. היא אמרה שעוד מעט נגמר יום השוק, והציעה שילך לשם ויבדוק אולי נשארו על הרצפה כמה תפוחי אדמה ובטטות שהשאירו בעלי הדוכנים. האיש הסכים מיד, למרות אי הנעימות, ויצא מיד לדרכו. מבחינתו הכל קרה לטובה, ולכן הוא הלך כשהוא שמח ונטול עצב, ואף שרק לעצמו כמה מנגינות שאהב.

באותו ערב יצא מושל העיר לנשום קצת אוויר במרפסתו, והנה הוא רואה אדם שורק שהולך בשמחה ברחובה של עיר. מיד הסתקרן לנוכח פרץ השלווה שעמד באוויר, למרות המשבר הכלכלי ששרר באותה מדינה, ושלח את אחד מעוזריו להביא אליו את האיש. אותו יהודי עלה מיד כבקשת השליח והתייצב בפני המלך. "תגיד, זכית בפרס גדול או אולי בירושה שמנה?", ניסה המושל לברר את מהות השמחה. "לא", ענה היהודי, "לא זכיתי בשום פרס". "אולי אכלת בשר משובח ושתית יין ישן?", ניסה שוב המושל. "ממש לא", גיחך היהודי, "לא הכנסתי דבר לפי מאז שעות הבוקר, וכך גם משפחתי. אני בדיוק בדרך להביא שאריות שאולי נשארו בדוכני השוק".

מוקסמת 3

New member
המשך..

מיד ציווה המושל את אנשיו להכין עגלה עמוסה בכל טוב - פירות, ירקות, לחם, אורז ומיני מתיקה - ולקחת את הכל לביתו של היהודי. "אבל זה לא הסוף", אמר ליהודי בחיוך מריר, "אני רוצה שמחר נלך לצוד ביחד ביער, ותוך כדי תלמד אותי איך אתה מצליח לשמור על שמחה כזו. הרי אני מושל באזור רחב ידיים, יש לי המון כסף ומשרתים, אני אוכל כל יום את המעדנים הטעימים ביותר - ועדיין לא שמח כמוך". "אני שמח כי ברור לי שהכל לטובה", ענה היהודי, "הקב"ה לא גורם לנו רע, גם אם בהתחלה זה נראה כך. הנה, הלכתי לשוק לחפש שאריות, ובסוף זכיתי לעגלה מלאת כל טוב שנתת לי דווקא בגלל הביטחון הזה". "טוב", אמר המושל בבלבול, "אני מקווה שאבין לעומק את הסיפור שלך. מחר ב-8:00 בבוקר, קבענו?".

ביום שלמחרת נפגשו היהודי והמושל כפי שתכננו, אולם האידיליה פסקה זמן קצר לאחר מכן: בזמן שניסה המושל לצוד חיית בר, הוא הסתבך עם כלי הציד ואיבד חצי מאצבעו. היהודי שלף מטפחת, עצר את הדם, וניסה להרגיע את ידידו החדש. "הכל לטובה", אמר לו, "אלוהים אוהב אותך, הוא לא עשה לך את זה סתם כך". אבל מסתבר שדווקא מילות הניחומים האלה היו מה שהרתיח את המושל. "מה טוב בזה שאיבדתי חצי אצבע?", צעק על היהודי. בזווית העין הוא קלט בור עמוק למדי, וכעבור שניות מצא את עצמו היהודי בתוך הבור. "נמאסת עליי עם הגישה ההזויה הזו!", צעק לו המושל מלמעלה. "איך אתה מרגיש עכשיו בתוך הבור?". "הכי טוב בעולם!", ענה היהודי, כשאת קולו מלווה הד עמום.

המושל רצה לצאת מהיער וללכת לרופאו האישי, אבל אז נתקל בחבורת שודדים. לא היה קשה לזהות אותם, אבל הם לא זיהו אותו, והם מיד תפסו אותו וביקשו לקחת אותו איתם. "בבקשה, אל תפגעו בי, יש לי הרבה כסף לתת לכם", התחנן. "אין צורך", אמרו, "היום אנחנו דווקא לא מחפשים כסף. הבן של אחד מאיתנו חולה מאוד, והרופא אמר שצריך לשחוט אדם שלם, לתת לבנו לשתות את דמו, וכך יחלים".

הם קשרו את המושל באזיקים והובילו אותו אל מקום מסתור, שם חיכה להם הרופא. הוא החל לבדוק את האדם הכפות שהביאו לפניו, והנה הוא רואה שחסרה לו חצי אצבע. "מה עשיתם?", הטיח בחבורת השודדים. "הוא לא שלם, חסרה לו אצבע, ואילו אנחנו צריכים דם של אדם שלם ללא פגם. סלקו אותו מכאן מיד!".

אנחת רווחה בקעה מחזהו של המושל, שהושלך מבית השודדים כשהוא חבול קלות אך מאושר. הוא מיהר אל הבור שאליו השליך את היהודי, זרק חבל לתוכו ועזר לו להיחלץ. הוא סיפר לו את הסיפור והודה שאכן הכל היה לטובה, ושעכשיו הוא כבר לא מצטער שאיבד חצי אצבע. "ועדיין", שאל, "מה היה כל כך לטובה שאתה עצמך היית בבור?". ענה לו היהודי "פשוט מאוד. אם לא היית זורק אותי לבור והייתי הולך איתך - אותם שודדים היו לוקחים אותי לשחיטה. כך שלמעשה, בלי להתכוון כלל, הצלת את חיי".

sumerfield

New member
לפחות עכשיו אחרי שאת קוראת

מה שכתבת,
את מבינה למה הוא לא רצה להמשיך?
(ולא היה שום קשר למשקל)

מוקסמת 3

New member
אתה כ"כ חסום בדעותיך

שאפי' כשאתה מבין שטעית בחשיבה המוטעת שלך, קשה לך לקבל את האמת.

sumerfield

New member
אויש...

אם רק היית יודעת כמה הקשבתי למשפטים כאלה בדיוק, וכמה ניסיתי לשחר את החסימות, היית תולה תמונה שלי בסלון (ממש ליד זו של הבאבא סאלי).

מותק, אם משו קורה לא כמו שרצית, אז הוא לא לטובה. את יכולה לחשוב שכן... אבל הוא עדיין לא.
(קצת מזכיר את האווילים שחושבים שהשואה הייתה לטובה כי בגללה קמה מדינת היהודים, ולא עוצרים לחשוב לרגע שאם היהודים היו קצת יותר חכמים הם יכלו להקים מדינה גם בלי השואה ועם עוד 6 מליון אזרחים)
לומשנה, יום עצוב היום גם כך.

למעלה