אני ראשון

snapis

New member
אני ינצל

את השירור הזהו ואשאל אותך עם יצא לאלמנה השחורה דיסק? כי הייתי פעם בהופעה אבל אף פעם לא מצאתי את הדיסק אז עם יש להם איפה אפשר לקנות? תודה איתמר

דיסק

הלהקה הוציאה דיסק בשנת 97 ואת הדיסק אי אפשר להשיג בחנויות כאות מחאה על הצריבות. כיום ניתן לקנות סינגלים מהדיסק שעבר או/ו לחכות לדיסק הבא שאליו יצורף הדיסק הקודם במהדורה מוגבלת.

../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif../images/Emo168.gif

מזל טוב ובהצלחה על הפורום החדש, מי ייתן וירבו משתתפיו, אני מחכה בכליון עניים ליום שבו מישהוא יעלה שאלה בפורום שלי(אגדות רוק):"ומה אם אלמנה שחורה, מה הם לא אגדת רוק?". בימים חשוכים אלו, כל להקה ישראלית, שממשיכה להקליט ולהופיע, היא תוספת מבורכת, אני חייב להגיד, שאני לא מכיר את החומר שלהם עכשיו, אבל מבטיח לנסות לתפוס אותם בהופעה, או לשמוע, אם יצא דיסק חדש (האם מתוכנן אחד?)

תודה רבה לך

ואני חושבת שאנחנו כמנהלי הפורומים הכי חשובים באתר צריכים לעזור אחד לשניה. ולשאלתך כן מתוכנן עוד דיסק בקרוב . ממש בימים אלו הלהקה עובדת על התקליט השני. ואם אתה רוצה לשמוע סינגל מהדיסק הקודם הוא מוצא למכירה ב10 ש"ח בהופעות. תודה שוב ובהצלחה לשנינו.

ganooov

New member
מזל טוף ובהצלחה לכם! ../images/Emo13.gif

למרות שאני לא מתעסק כמעט ברוק ישראלי עכשווי, אני מתכוון לבדוק דברים (המלצות קיבלתי כבר
)).

למעלה