אני קופצתתתת...

• פותח הנושא lilo
  • פורסם בתאריך

lilo

New member
אני קופצתתתת...

לא עם אססייי.... אלא רק להגיד לכם לילה טוף וחג שמח ושקט... אם אפשר... :p

קספר

New member
אני קופצת לאילת

ושכולם יקפצו או או או קופצים לאילת ושכולם יקפצו !!! חחחחחחח חג שמייח !!! ( במבטא יידישי )

AFRICA

New member
קספררר

חחחחג שממחח במיבטא מרוקאי עדין במיוחד ואני לא מרוקאי

קספר

New member
אפריקה...

חג שמח !!! :) ואני לא דובר יידיש חוץ מכמה מילים שלימד אותי אח של סבתי שהייתי קטן חחחחחחח

AFRICA

New member
יאאאא קספר

מה אתה עוד יודע ביידיש?.. חחחחחחחחח שוב....חג שמיייח (ביידיש עתיקה)

קספר

New member
אפריקה ....

מה אני עוד יודע ביידיש ? להרגיז ( לא משהו רציני ) מישהי מיוחדת פה בפורום ... נכון הדסוש ? חיחיחיחיחי :)

AFRICA

New member
טוב נו קספר

נכון..כולנו יודעים להרגיז... ולפעמים זה כן משהו רציני... חיחי נכון קופלת טורללת?

AFRICA

New member
את תמיד קשורה !!

ולא תמיד זה באזיקים... חי חי חי חי =א=ר=ב=ע= בשביל לא להרגיז... חולה עלייך דה וואן אנד דה אונלי my first my last my everything

AFRICA

New member
יווווווווווווווווווווווווווו חולה

יוו מיייי ? מי עושה תיגדי לי מי זה אני יפרק לו את העצמות

קספר

New member
חחחחחחחחח אפריקה אחי

מי שקשר את מקופלת לא יצא חי !!! חחחחחחחחחחחחחחח אתה לא יודע שלמשוגעות יש כוח ויותר אם מדובר במקופלצת חיחיחיחיחי

AFRICA

New member
חיחיחיחי אחיחיחי

חחחחחחחחח אחי... לוקח את כל הסיכונים.. אני קושר!! מקסימום אני לא יוצא חי מהעסק

קספר

New member
אפריקה אחי HEHEHE

אני אלך על האפשרות שלא תצא חי חחחחחחחחחחחחחחח ואם כבר מדברים על זה ... שמתי עין על הזוג הגרבים הבלוי שלך אז אם אתה הולך חחחחחחח בשם האהבה כמו שאומרים תביא לי אותם או קיי ?חחחחחחחחחח

AFRICA

New member
קספררר ררר

טוב אחי.. הגרביים יהיו ישר בדרך אלייך אתה רוצה שאני יכבס אותם קודם? חיחיחיחיחיחחיחיחי כדאי לך אה עוד משהו...אני יוצא חי אחי

קספר

New member
אפריקה אחי חחחחחחחחחח

אם הריח שהגוף השעיר והכיעורי שלי לא תהיה בעיה להטמיא את הריח המחשמל שלך אבויה ... חחחחחחחחחח עכשיו אני יודע למה תצא חי חחחחחחחחחחחחחחחח אתה פשוט תגרום למקופלצת להתעלף מהריח ופשוט תברח חחחחחחחחחחח ענק איש ענק !!!!!!!!

AFRICA

New member
דיייי קספרררר

חחחחחחחח אחי דייי אני לא יכול לצחוק יותר נשפכתי נפלתי מהכיסא! נראה לי שסגרנו את העניין אחי אין מצב שאני לא יוצא חי! ובקשר לסירחון... היא לא תתעלף מזה... יש לי את השיטות שלי לעלף אותה חולה עליייה על הטורללת ההיא

יא חוצנפים!

חח מה זה יא קקות מי מפלצת קספר........ יאאאאאאאאאא חבל לך על הזמן אתה מת מת מת ככה מרכלים על קופלה? יא קקות! ואתה... יא שבלול.. אנימחכה .. אוף. כמה זמן אפשרלחכות.. יא חוצנף!

קספר

New member
אהההההממממ לילו....

לא איכפת לך שאני אפריקה ומקופלצת משרשרים לך כאן נכון ? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רק שלא תקבלי חום HEHEHEHE

קספר

New member
אפריקה אחי

שמת לב שכל השרשור הזה התחיל מברכת חג שמייח ? חחחחחחחחחחחחחחח נראה לי שיהיו פה 3 חברי פורום פחות כאן חחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה