אני צריכה עזרה.....

limdor

New member
אני צריכה עזרה.....

שלום, לחברה שלי יש מסיבת רווקות היום בערב! ואני ממונה על הכנת המשחק חבילה עוברת...ואין לי שאלות עדיין!!!אני לא יודעת מה לעשות כי אני בכלל לא מכירה את החברות האחרות שלה ולא יודעת אם הן ישתפו פעולה..ועל איזה סגנון ללכת....אנא רעיונות.....לא נעים לי.. תודה מראש

יש המון אפשרויות:

תעבירי את החבילה ל: בחורה עם האוטו הכי ישן הנעל הכי גדולה הכי הרבה תכשיטים עם סיפור הדייט הכי מזוויע שעשתה את הפשלה הכי גדולה בבישול הכי הרבה צבעים בבגדים הכי הרבה טלוויזיות בבית החוטיני הכי זעיר השיער הכי ארוך המחשוף הכי גדול עם הכי הרבה ילדים שעשתה הכי הרבה טסטים לפני שקבלה רשיון הציפורניים הכי ארוכות ועוד ועוד ועוד

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

פיייי, זה מזכיר לי שהחברה הכי טובה שלי, שמתחתנת עשרה ימים אחרי, למדה נהיגה יותר מעשר שנים. אי- הרשיון שלה היה הדבר הכי יציב בכל המזרח התיכון!!! זה יהיה נחמד לעשות את המשחק הזה עם ההוראה לתת למי שלמדה הכי הרבה נהיגה.

אמיקה

New member
חבילה עוברת.. ../images/Emo77.gif

כל הרעיון זה בדיוק כמו שהיינו עושים במסיבות כיתה בכיתה ד´ אבל כדאי להכניס - שאלות של היכרות. דוגמאות: שאלות כיתה ד´ - "תני לילדה "הכי יפה בגן".. שאלות היכרות - "תני ל"זקנת" הבנות בחדר" (ככה צריך לשאול בת כמה את וכו´) או "תני למי ששמה מתחיל באות ש´ "

תמרה*

New member
ובאגף השאלות ה"נועזות" יותר

לזו שהתחילה עם בחור/ שהתחילו איתה בדרך המעניינת ביותר לזו ששכבר עם הכי הרבה בחורים לזו עם סיפור הסקס הכי גרוע לזו שעשתה סקס במקום ה מעניין ביותר

יעלי2

New member
תמרה אם כבר נועזות, שכחת את

זו שנישקה אישה. אם יש מתחילת הערב בקבוק יין טוב, מתברר שגם תשובה לזה מקבלים לפעמים. כך אני גיליתי דברים חדשים על חברה מאוד טובה שלי שגרה בחו"ל ושתתה לפני התשובה הרבה רום+קולה.

וגם

מי אבדה את בתוליה בגיל הצעיר היותר מי שיכולה לעשות קולות של אורגזמה הכי משכנעות

עוד....

שדוברת הכי הרבה שפות ששותה הכי הרבה קפה ביום עם הכי הרבה זוגות נעלים בבית שעושה הכי הרבה "אפצ´י" ברצף (... השיא שלי....12... ביום יום אני עושה 8....) שאכלה הכי הרבה משולשי פיצה בבת אחת משימה: למי שתצליח פה בחדר לחסל כוס משקה אלכוהולי הכי מהר...

אמיקה

New member
עוד ...

שנכשלה בטסט הכי הרבה פעמים שהתחילה עם המרצה שלה שהרביצה מתיחה מהסרטים שיש לה בדיחה גסה וטובה לחבר´ה שמסוגלת לעשן הכי הרבה סיגריות בבת אחת
שעשתה הכי הרבה קעקועים/פירסינג שעבדה בעבודה הכי מוזרה שעברה על החוק... שעשתה בושות תחת השפעת אלכוהול

limdor

New member
רגע...

אבל לא צריך לכתוב שאלות על גבי החבילה? בכלל כבר התבלבלתי...איך משחקים?

בוקר טוב לאחיותיי הזקנות

עוד שאלות: מי שעשתה את זה בשלישיה מי שהתחילה עם מרצה (אשה- אי אפשר להוסיף ניקוד) שכבה עם בןזוג של חברה (אולי, בעצם לא כדי לשאול את במסיבת רווקות
)

ככה משחקים:

על החבילה כתובה שאלה / משימה: תעבירי את החבילה לבחורה עם האף הכי דוחה (סתתתתתםםםםם....) או כל אחת מהשאלות שכתבנו לך בשרשור הזה.... הבחורה שהחבילה בידיה מנסה לברר מי עונה לקריטריון הזה (למשל - הבחורה עם המספר הכי גדול במשקפיים זו זו שכשהיא בלי משקפיים לוקחת את האוכל של הכלב בטעות וחושבת שזה ביסלי...) ואז מוסרת את החבילה לאותה בחורה. הבחורה הבאה "מקלפת" שכבה מהחבילה ומגלה מתחת עוד שכבה עם עוד שאלה.. וכן הלאה...

אפשר לשלב משימות

נגיד - אם הבחורה שצריכה לענות על השאלה. נגיד "מי הבחורה הכי חסרת מזל בדייטים" והיא עונה בחורה X. אז נוצר איזה דיון ובחורה X אבן מוכרזת כתשובה הנכונה. אז בחורה X צריכה לעשות משהו, נגיד להוריד דירינק. ואם הבחורה שענתה טעתה והתשובה היא בחורה Y, אז היא צריכה להוריד דירנק (זו שטעתה). זה לא חייב להיות משקה. אפשר לחלק לכל אחת משימה אחרת. נגיד להוריד בגד, לשיר שיר, ללכת לשכן לבקש 2 ביצים.

יעל3

New member
עוד רעיונות...

בזמנו ארגנו במסיבת רווקות של חברה שלי את אותו משחק רק עם שאלות על שקשורות לכלה ולקשר שלה עם שאר החברות. כמו: החברה שמכירה אותה הכי הרבה זמן. החברה ששדכה בין הזוג המאושר. החברה שבהתחלה היתה נגד הקשר הזוגי. החברה שעשתה לכלה את הפדיחה הכי גדולה. ועוד ועוד שאלות שמתאימות לכלה עצמה. זה היה ממש נחמד

למעלה