אני צריכה עזרה דחוף.......

אני צריכה עזרה דחוף........./images/Emo92.gif|ב

זה אולי קצת לא קשור אבל אני מאוד מאוד רוצה פלאפון וכמעט לכל הכיתה שלי יש פלאפונים (אני בכיתה ו´) אבל אמא שלי אומרת שזה מאוד מסוכן בגלל הקרינה למרות ש1000 פעמים ניסיתי להסביר לה שאני לא יצמד אליו ושזה לא כל כך מסוכן ושלכולם יש, אבל זה לא עוזר. 1) יש לכם רעיונות איך לשכנע את אמא שלי להסכים? 2) יש לכם פלאפונים להמליץ עליהם שהם פחות מסוכנים? בבקשה תענו כי אני פשוט עובדת עצות.....
בתודה עדן

castroman

New member
תשובה...

אומרים שהטלפונים הסלולרים של סמסונג הם עם הכי פחות קרינה.... אביאל...

d@r121

New member
לכי על דרך התחכום

עדן איזה שם יפה.... בכל אופן עדיין לא הוכח במאה אחוז שמכשירי סלולארי פולטים קרינה זוהי סתם שמועה זדונית ולכן הנה כמה עצות א) תאמרי לאמא שלך על מה שאמרתי למעלה (מכשירים לא פולטים קרינה וכו´) ב) ערכי חיפוש בפורום (בחיפוש מתקדם ליד שם המנהל) וחפשחי קרינה אני מאמין שתמצאי הרבה דיונים הדפיסי (או לחילופין קראי לאמא למחשב שתראה) ותראי לה את הדיונים ג) אם כל זה לא יעזור תאמרי לה בפשטות שפשוט תגש לפורום ותשאל את מה שהיא רוצה לדעת אנחנו תמיד נהיה כאן --------------------------
----------------------- ד
ר

reshef

New member
זאת לא שמועה זדונית...

עדיין לא ברור לגבי נזקי הקרינה האלקטרומגנטית שנפלטת מהסלולרי. תאר לך ואמא שלה באמת תשתכנע ממה שאמרת ותקנה לה פלאפון, ואחרי זה ייגרמו לה נזקים מהקרינה (רובכם לא רוצים להאמין לזה בגלל שטוב לכם עם הפלאפון). היית רוצה את זה על מצפונך???

phingy

New member
תשובה

מחקרים אומרים שמכשירים בעלי אנטנה נשלפת (כל המכשירים ברשת פלאפון, ועוד מכשירים בחברות אחרות) הם בעלי קרינה נמוכה, מקסימום תקני היום מכשיר כזה ועוד כמה שנים איזה מכשיר שתרצי. אבל בכל זאת מחקרים מראים שבגיל שלך טלפון סלולרי עוד עלול להזיק הרבה יותר מאשר שהוא מזיק לגדולים ממך, עד גיל 15 בערך, המוח לא מספיק בשל וקרינה יכולה להזיק לו מאוד . אבל כמובן אף אחד לא שם XXX על המחקרים האלה וגם לי היה פלאפון כבר בגיל 10 (היום אני בן 16), אז תקני איזה פלאפון שאת רוצה, גם ככה לכולם כבר יש ומה שיהיה יהיה בקשר לקרינה כי היום אין הוכחות לשום דבר

ashomer

New member
תראי מבחינת המדע...

אני לא תחיל אם זה נכון או לא מסוכן או לא... קודם כל לגבי אמא שלך את יכולה לבקש ממנה מכשיר עם רמקול (SK, אמיגו - כל המכשירים, LG-510, וכו´) ככה את לא תצטרכי להצמיד בכלל את המכשיר לראש. לגבי המכשירים שמשדרים הכי פחות וזו פשוט עובדה בגלל בייחודיות - זוהי רשת פלאפון. גם אם הקרינה מסרטנת מסוכנת וכו´ בפלאפון זה יהיה הכי פחות גרוע. לפרטים נוספים תחפשי בגוגל CDMA!

Gizon

New member
זה מזכיר לי את עצמי...

שלום עדן, בקשר לקרינה, תסבירי לאמא שלך שכל מכשיר חשמל פולט קרינה אלקטרו-מגנטית. תנסה לתת לה דוגמאות מהחיים שלה, בטלפון אלחוטי היא מדברת? זה גם פולט קרינה. כשתגיעי למצב שאמא שלך פשוט לא מוותרת, השיטה הכי טובה היא ללכת לאיבוד. אל תחזרי הבייתה אחרי בית ספר, תלכי לחברה שאמא שלך לא מכירה ותחזרי תוך כמה שעות. אמא שלך תיכנס לפניקה וחיש קל תקנה לך נייד. עצות נוספות: א. תמיד יש דיבורית אישית שמורידה עד 1\3 מהקרינה שנפלטת. ב. ברשת אורנג´ תזהרי מה-T28 הרמת קרינה שלו גבוהה מהממוצע. בהצלחה, גדעון

d@r121

New member
גדעון מה נפלת על הראש?

בימים אלה ללכת לאיבוד זה הדבר הכי אידיוטי שאפשר לעשות לא רק שהיא לא תקנה לה פלאפון היא תרתק אותה בכל אופן אפשר לשבת לאמא על הוורידים והעורקים ולבקש מכשיר לא יקר להגיד לה שגם שמחשב פולט קרינה להגיד לה שבימים טרופים אלה עדיף שהיא תהיה זמינה ואם זה לא עוזר.... ללכת לאבא ד
ר

Gizon

New member
דור יא יבש...

מה הלחץ? בגלל שזה תקופה כל כך קשה זה באמת לא הזמן ללכת לאיבוד, בגלל זה ייעצתי לה ללכת לחברה שלה שאמא שלה לא מכירה, ככה היא תהיה מוגנת. ואת מי היא תרתק?, הבת המסכנה שלה איחרה את ההסעה\איבדה את הארנק וכו´ האמא תחבק אותה ותשים לה 8310 מתחת לכרית... יא יבשים, גדעון

shaby_b

New member
לכי על טלפון עם ספיקר

כגון ה-i90 של אמיגו, וכך תוכלו לדבר כאשר המוח רחוק מהטלפון.

wiz

New member
האוזניה הרבה יותר מסוכנת...

אם יש קרינה של גלי מיקרו מהמכשיר, אז הרי שהאוזניה מעבירה אותם ישירות למוח... כאילו אתם מחברים את האנטנה ישר לראש...

ווואי, לזה לא ציפתי...

לא חשבתי שיענו לי כל כך הרבה............ תודה חבר´ה!!!!!!!!!!!!!!!!!! אמא שלי כמעט מוכנה לקנות לי.. עזרתם נורא!

ashomer

New member
בבקשה!

צוות פורום סלולרי תמיד לשירותך. כמו הפאוור ריינג´רס אנחנו מגינים על הסלולר בכבוד! פורום סלולרי פה תשמעי את זה קודם! ולתפארת מדינת ישראל... פסח כשר ושמח! ואל תשכחי לעדכן אותנו באיך שאת מתקדמת ואיזה פלאפון קנית! אנדרי

למעלה