אני צריכה אוזן קשבת!

kodgirl

New member
אני צריכה אוזן קשבת!

די! אני כבר לא יכולה יותר! מאז העידכון האחרון שלי כאן לא חזרתי מוטב ואפילו העלת את מה שהורדתי! אתם מבינים שבזבזתי חודשיים....נשארו לי עוד חודשיים לחתונה ועוד 4 לחופש החגדול ועוד 5 ליומהולדת שלי! אני לא יודעת מה לעשות איך להכניס את עצמי לדיאטה שוב! אם תוכלו לענות לי עד עשר וחצי יהיה טוב מאוד...אחרת אני אראה את ההודעה רק ביום שישי... (אולי בנס חמישי). תודה רבה יעד נ.ב אני יודעת שלא כתבתי כאן הרבה זמן אני פשוט מדוכאת...

snork

New member
הנה שוב פעם המילה הזאת....

דיאטה חשבתי שכולם כבר הבינו שאין כזה דבר "דיאטה", דיאטה זה משהו זמני- יורדת חמש קילו ומעלה אותם. מה זה נותן לך? את צריכה לשנות הרגלי האכילה. וכשאומרים לשנות משהו, זה אומר לצמיתות. לתמיד. בגלל זה צריך לחשוב פעמים לפני שמחליטים על זה, כי אין דרך חזרה. ובגלל זה גם אי אפשר ואסור (!!!) להתחיל משהו שאי אפשר לעמוד בו במשך תקופה ארוכה, או שמזיק לגוף בצורה כלשהי. צריך לפתור את הבעיה מהשורש. אולי את מנסה יותר מדיי? אל תשני ישר הכל. כמו כל דבר אחר בחיים, זה צריך להיות בהדרגה. זה לא זבנג וגמרנו, זה פשוט לא הולך ככה! את יודעת מה צריך לעשות, אני לא אחדש לך כלום. אבל אני מציעה לך לחשוב בקטן, קודם כל להוריד דברים שאת חושבת שתסתדרי בלעדיהם. אחר כך, להמשיך לקצץ. תזכרי לתת לגוף שלך כל מה שהוא צריך- סידן, חלבונים, פחממות, ושומן בריא. כל הדברים האלה צריכים להיות אבן היסוד שלך ומה שלא קשור אליהם (כמו ממתקים וכו´) תשתדלי להוריד כמה שאת יכולה. לא בבת אחת. והכי חשוב, תחשבי חיובי- זה תמיד עוזר. מקווה שעזרתי,
זהבית.

kodgirl

New member
תודה ילדת זהב!

אבל אני לא כזאת - אני כן בקטע של זבאנג וגמרנו..טוב לא משנה את בכל זאת נתת לי חומר למחשבה...אני אסתדר..תודה.

יהיה בסדר, מקסימה...

רק אל תילחצי, ואל תהיי עצובה אם את לא רואה תוצאות, את פשוט חייבת להתמיד, להשקיע, גם אם זה קשה לפעמים- תתחילי לראות תוצאות וכך המוטיבציה תעלה. אני בטוחה שאת תצליחי, אין לי ספק!!! אני סומכת עליך!!! יותר ממה שאת יכולה לתאר!
אוהבת המון :) עדי

../images/Emo26.gif../images/Emo141.gifשני גישה../images/Emo141.gif../images/Emo36.gif

היי בובה
תאמיני בעצמך וביכולות שלך
זה דבר ראשון דבר שני... צאי מהדיכאון אפשר לחשוב מ´זה את לא צריכה להוכיח לאף אחד שום דבר אני בטוחה שאת
תעשי קצת כושר, ספורט או כל דבר כזה תשתי כוס מים גדולה לפני כל מה שאת אוכלת ככה תתמלאי טיפה הרבה סלט פירות ומעדניים של 0 אחוז שומן בהצלחה

snork

New member
נוש נוש!

מה קורה ילדה? חבר שלי לשעבר קרא לי נוש נוש
בכל אופן, ברוכה הבאה! ראיתי שרשמת עוד כמה הודעות, אבל רובן משום מה בתחתית העמוד... אל תעשי נחיתת פתע, קצת פרטים...
חייבת לזוז
זהבית.

למעלה