אני צריך עצה

צביקוש21

New member
שאני אל אשכח את גירסת המירוצים..

אבל אני אישית מעדיף את הפורשה שהוספתי שלוש מודעות למעלה..

שפוצ

New member
אני חושב שכמה שפורשה ישנה יותר...

היא טובה יותר אני אוהב במיוחד את ה356 בי

avishem

New member
לפני שאתה מקבל תשובה אתה יכול

לפרט טיפה מה אתה רוצה מהאוטו?!? אם אתה קונה 911 טורבו או SL55 AMG אתה "מוותר טיפה" על הנוחיות שאתה רגיל אליה מהפורשה הנוכחית שלך... בכל מקרה אני לא חושב שהמרצדס צריכה להיות בכלל אופציה אבל אם אתה מתעקש?!?... אם אתה רוצה אוטו רק בשביל הביצועים (ולא חסר לך כסף) לך על 911 GT2 או 911 GT3 כך שאתה נהנה מנהיגה נטו, או אפילו תשקול ברצינות יבוא אישי של פרארי, למבורגיני, בוגאטי. אם אתה רוצה אוטו יוקרתי נוח, ובטיחותי על חשבון של ביצועים... לך על BMW סדרה 7 או BMW Z8... או שאתה יכול גם מרצדס S600/ לחכות חצי שנה למייבאך, יגואר S-TYPE. אם לשלב פאר וספורטיביות אתה יכול להחליף פשוט להחליף ל911 חדשה ולא טורבו או GT כלשהי כך תהנה מכל העולמות אבל תלוי מה אתה רוצה מעצמך ומהמכונית. אם אתה רוצה מכונית פצצה אמיתית.. אתה יכול למכור את המכונית הנוכחית שלך ולהחליף עם הג´אמפי שלי :) או אפילו אם אפסילון (החיפו
השווה של דרור)

pg18

New member
למה נראה לך שמישהו

יכול להביא בכזאת קלות מכוניות כמו פרארי, למבורגיני, מזארטי וכו´. אפילו אם יש לו כסף, לכאלה רכבים צריך הזמנה מיוחדת ויש רשימות המתנה. אם באמת יש לו כסף, בנוסף למה שהיזכרת שישקול גם M3 אוM5.

ac cobra

New member
אמממ כמו שאני הבנתי יש סוכנות של

פרארי בארץ (כן כן
) אם אני לא טועה אז זה באחד מהסוכניות הראשיות של סמל"ת ועוד מעט אני יביא לכם את הכתבה על זה

שי ©

New member
קראת את הכתבה בכלל?

כל מילה שניה היא "אולי", "שוקל" ו"יתכן". מיותר לציין שאין סוכנות לפרארי בארץ, וזו המצלומת היא היחידה הנושאת לוחית ישראלית. שי, שהתמא שלו עמדה במרחק ליפט מהפרארי הזו

ac cobra

New member
תראה אל תבוא אלי בטענות ../images/Emo70.gif

אז אולי שיש בארץ
ואולי אני זוכר שקראתי איפשהו בעיתון עברי על זה , רק אני לא זוכר נדמה לי שזה היה בעלונים שמחלקים בסוכניות של סמל"ת אבל אני יחפש את הכתבה
אמן עלי 288 GTO אדומה בחניה

avishem

New member
למה../images/Emo35.gif כסף קונה את הכל...

אפילו את החכי"ם שמחוקקים את החוקים על יבוא רכבים :)

ac cobra

New member
תראה אולי לכסף אין הגבלה אבל

יש את ההגבלות של משרד התחבורע
יושבים שם בני ז#&^& ולא עושים כלום
לפני איזה 8 חודשים הוגש בבג"צ ובו קיבלה הממשלה חצי שנה , ובא הם היו צריכים להגיש הצעה לחוק מירוצים
ומה קרה עברו יותר מ7 חודשים (ואף יותר) ו?...... וכלום זהו אנחנו חיים ברפובליקת בננות
אפילו בלנון יש מירוצים
ואנחנו ?? מדינה שנחשבת למדינה מפותחת , ובטח שרק לנו בכל המזרח התיכון הזה אין חוק מירוצים חיקויים

ac cobra

New member
ועוד משהו קטן

לילה טוב
טוב לחוזר לפורום הראשון שכתבתי בו

Dreamsphere

New member
למה וויפר שאפשר לקנות

Zonda
!!! או lister או כל מכונית גרסת כביש למכוניות לא מאנס

למעלה