אני צריך עזרה בבקשה

somebody

New member
אני צריך עזרה בבקשה

אני כל הזמן שואל את עצמי איך מתחילים להיות אקרים, הרי להוריד תוכנות פריצה ואני לא יודע להשתמש בהן, אז בבקשה ספרו לי איך אתם התחלתם להיות אקרים, באיזו תוכנות פריצה אתם משתמשים ואיך להשתמש בהן? בתודה מראש somebody

כל הכבוד לACID

אין לי מילים לתאר את עוצמת החוויה שעברתי כשראיתי כמה היית מוכן לעזור . השאלה היא האם רוחב הלב הזה נובע סתם מרוע וצרות מחשבה , או שמא מפחד קמאי המונע ממך למסור מידע ( שהרי אז תאבד את יתרונך היחסי על פני אחרים ) כולי תקווה שבתור מנהל הפורום המחוייב באופן מעורפל כלשהוא למשתתפים בפורום זה , תגלה מעט רוחב לב ואכן תפנה אותנו לאתרים או ספרות אשר כל ילד אחר מסוגל לקרוא בכדי שנוכל אף אנו , הבורים , לחוות את ריגושי הרשת באופן מלא יותר .

antisane

New member
learning abit

things are hard and takes time and effort, you can start by going to efnet! and, learn abit on linux, and then serchf or ``exploits`` sites, and try to understand as much as you can, things like that are really hard to explain, u`ll have to manage things on your own! and acid: moron :)

N0

New member
אנשים כמוך...

N0 ממש מתעצבן מאנשים שפשוט זורקים הצהרות לאויר הוא ממש לא מבין מאיפה לעזאזל זה מגיע. הוא כתב הודעות שאומרות את אותו הדבר בעשרות פורומים כבר עשרות פעמים אבל הוא הולך לכתוב את זה עוד פעם (למרות שאז ברוב המקרים הוא היה זה שנקרא אידיוט בגלל כמה תקריות עם אבוקדו וקולה N0 יודע שהוא אידיוט תכנו לו את זה למח כבר מספיק פעמים אז פשוט תחסוך את זה ממנו). תפסיק כבר לזרוק הצהרות לאויר אתה לא יכול סתם לצעוק אסיד אתה אדיוט אתה צריך לגבות את עצמך להגיד למה זה שאסיד לא הראה ידע מדהים בפרטי בהאקינג בהודעה הקודמת זה נכון אבל הוא לא היה צריך שאל מה זה האקר ואסיד הסביר קצר ולעניין את מה שצריך הוא לא היהצריך להגיד פחות הוא לא היה צריך להגיד יותר ואתה מתחיל עם הערות על זה שהוא מטמטם אז ההשערה היחידה שלי שזה מינסיון קודם אז או שתפרט מה גורם לו להיות אדיוט מהניסיון שלך או שזה פשוט לא עיניינו ואז פשוט תסתום תפה. אתה בטח מהאנשים האלה שיושבים להם בערוצי irc וברגע שמישהו נכנס אליו כשהוא מחובר מווינדוס אז מתחיל להריץ עליו בדיחות האקינג עלובות לפני שהוא מספיק להוציא מילה מהמקלדת על כמה שהוא אידיוט כי הוא לא יודע מה זה קימפול וtcp/ip . ויכול להיות שאני טועה אבל הצהרות כאלה ממש מעצבנות אותי N0

הרגעה

א - אני האחרון שיריץ בדיחות על בורות גרידא של אנשים ב - ההתענינות שלי בנושא היא אקדמית טהורה , ללא כל כוונות זדון . ג - סליחה אם מישהוא נפגע מדברי . ד- תודה למי שעוזר , ותודה מראש למי שיעזור - אבל אני באמת מנסה להבין את תרבות מפצחי המערכות ואשמח לכל הפנייה למידע בנושא , ושוב - מנקודת מבט של מתחיל ...

antisane

New member
acid

acid, you are a moron, prolly a lame packet kiddie, and nothing more so get real, and stop pretending to be this 31337 hacker, would ya ?

למעלה