אני פשוט מפורק

בחורות מליגה ז'

יתכן שכבר אמרתי את זה בשרשור הנוכחי. לא אכפת לי.
בחורה כמו זו שמתאר פותח השרשור, זו בחורה מליגה ז'.
זה הסיוט של גברים שונים כמו פותח השרשור, וגם גברים כמוני שהם מעוטי אפשרויות עם נשים.
לעתים בלית ברירה, גברים כמו פותח השרשור ( גם אני ) יוצאים עם נשים כאלה בגלל שאנו נואשים לחברת אישה, ונואשים למפגש עם הפות הנשי. קבצנים שכמותנו, גברים שלוקחים את השאריות, את הפירורים, את הפסולת האנושית הזאת שאף גבר "שווה" לא יתפשר עליה לעולם.

את יכולה להמשיך כרצונך במאבקך על זכויותיה של בת הזוג של פותח השרשור.
זה לא מפריע לי.

אני רק מקווה ומאחל מכאן שפותח השרשור לא ייצא יותר עם בחורות מהליגה הזאת.
שיעשה ביד כאוות נפשו, שילך למכוני ליווי.
שרק לא ייצא יותר עם בחורה מליגה ז'.

A לוןA

New member
מציע להסתמך כמה שפחות על ויקיפדיה

ולהביא מידע ממקורות אמינים יותר.
סעיף 345 לחוק העונשין אומר:
&nbsp
(א) הבועל אשה -
(1) שלא בהסכמתה החופשית;
(2) בהסכמת האשה, שהושגה במרמה לגבי מיהות העושה או מהות המעשה;
(3) כשהאשה היא קטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, אף בהסכמתה; או
(4) תוך ניצול מצב של חוסר הכרה בו שרויה האשה, או מצב אחר המונע ממנה לתת הסכמה חופשית;
(5) תוך ניצול היותה חולת נפש או לקויה בשכלה, אם בשל מחלתה או בשל הליקוי בשכלה לא היתה הסכמתה לבעילה הסכמה חופשית;
&nbsp
הרי הוא אונס ודינו - מאסר שש עשרה שנים.
בסימן זה- "בועל" - המחדיר איבר מאיברי הגוף או חפץ לאיבר המין של האישה;
&nbsp
&nbsp
&nbsp
לכן מין אוראלי חפוז לא יחשב לאונס ע"פ חוק אלא מעשה מגונה או מעשה סדום (תלוי במקרה).
שוב, לא שזה משנה להרגשתה של האישה לגבי העניין, אבל לפחות הטרמינולוגיה יכולה להיות יותר מדוייקת.

אי אפשר לבעול בעזרת לשון

צריך איבר נוקשה כלשהו כדי לבעול בעזרתו ( כמו פין/ אצבע/ אצבעות/ חפץ אחר ).

עבודת לשון של הצד התוקף, היא ליקוק, כלומר מעשה מגונה.

מכל מקום, זה לא רציני להכיר את הפרקטיקה רק לפי לשון החוק, מבלי להכיר את הפסיקה הרלוונטית.
לכל עבירה חייב להיות תקדים בפסיקה.
אם אין תקדים בפסיקה על אותה פעולה, אז הולכים על עבירה קלה יותר כדי שלא להסתבך בפלפולים תקדימיים.
עבודת לשון, איננה אונס אלא מעשה מגונה. אבל כל זה בהנחה שאין הסכמה מדעת.
כשמדובר בנשים, לעולם אין להם הסכמה מדעת. ככה זה.... אם זה הגיע למשטרה, אין להן הסכמה מדעת.
כשמדובר בגברים, זה בדיוק להיפך.

זה גם הסכנה שמלווה כל גבר בכל יוזמה מינית שלו עם נשים.

צודקת

dayoogla

New member
לצערי לא

כל המרמור והשנאה והתסכול והרוע שאת משדרת מובילים למסקנה אחת ויחידה. שאת רחוקה מאד מלהיות איפה שהיית רוצה להיות בחיים האלה.

זה באמת מפתיע שאת נשואה

לא מתכוון לחקור אותך חקירה נגדית וחייך הפרטיים הם עניינך האישי. אבל התגובה שלך לגבי פותח השרשור שהבהיר עצמו היטב, למעשה דומה לתגובתה של בת זוגו של פותח השרשור.
אף אחד לא מנשל את בת הזוג ההיא מזכויותיה. יש לה זכות על גופה, ויש לה זכות שלא לקבל את מה שקיבלה, אבל נראה לי שאת מתעלמת לחלוטין מכך שמדובר במע' יחסים בת שנה של שני בוגרים מאוהבים ( כביכול ), שנהנים זה בחברת זו.
דברייך מבטאים תגובה רגשית קיצונית וחריפה ממש כמו זו של בת הזוג המדוברת. זה חורג מחובת הסבירות הקיימת בכל מע' יחסים לרבות קשר רומנטי. במיוחד שהמעשה נעשה לכמה שניות בלבד.
כמו שאמרתי, זה מפתיע לשמוע שאת נשואה.
אי אפשר לנהל מלחמת חורמה על כל זכות וזכות שהופרה.
מהכיוון ההפוך, אפשר לומר שמלחמת חורמה כזאת, מעידה על נפש חריגה.

גם אני חושב כמוך

האמת שלא הבנתי אם פותח השרשור שוכב עם בת זוגתו בכלל.
רק הבנתי שהוא ירד לבת זוגתו למשך כמה שניות.

כולכם אחלה אנשים,גם אלה שלא מאמינים וגם השופטים אותי ואותה..

עצם העובדה שהתעורר כאן דיון רציני על מה מותר ומה אסור,זה מדהים שאכפת לכם כל כך ועל כך אני מודה.
מישהו כתב פה שהדיון הוא חרטא,אז אומר שהוא ממש לא,אני בשר ודם שמרגיש רע עם משהו שבת הזוג שלי ביקשה בתחילת הקשר שלא אעשה. לאחר שנה של זוגיות עם חוויות בשותפות וקשירת גורלינו יחד (בשאיפה) יצאה סיטואציה מסוימת כששנינו בראש טוב מאלכוהול,,המילה שיכורים היא ממש לא נכונה(למרות שכתבתי אותה כאן בהתחלה)
היינו מבושמים וצחוקים וסבבה.
חשבתי שאולי בפרספקטיבה של זמן היא תרגיש נוח יותר עם מין אוראלי,ומסתבר שהיא לא ,וזה ממש אישיו כבד אצלה.אולי הטעות שאף פעם לא ניסיתי להבין מדוע זה טאבו אצלה.
אולי זה מעורר דברים מן העבר ,אין לי מושג.
היא לא פסיכית ולא אדם רע האמינו לי,אני לא ילד ועברתי נשים בחיי
ואני יכול להיות עם נשים ,אך מעולם לא אבגוד שאישה ,כל עוד אני בזוגיות.
האישה הזאת חדרה ללבי ונשמתי,מה שדי קשה,לכן אני מיוסר מתגובתה.
אם רק היתה יושבת ואומרת לי שהיא פגועה מאוד והזוגיות שלנו בטוחה,אבל היא צריכה כמה ימי שקט לבד,ואז היתה מבטיחה לדבר על כך בצורה ברורה ולהבהיר לי שזה לא יקרה אף פעם,אז זה היה משנה את מצבי הריגשי.
הייתי יכול להבין את זה סופית ואז הייתי מחליט כן נשאר או לא נשאר.
ובוודאות הייתי נשאר,כי מכלול המעלות שלה עולה על רצוני במין אוראלי.
והייתי מוכן להקריב זאת על מזבח האהבה,כמו שהיא נותנת ומעניקה לי מאהבתה ונשמתה.אם היא היתה אדם רע ,לא הייתי נשאר,אין לי כוחות לכך.
תודה רבה יקיריי

רעיון

קודם כל, מבינה את צורת ההתנהלות שלה......
בלי קשר לסיטואציה שהביאה אותה לשם, אותה אני רק יכולה לנחש, אבל זה לא רלוונטי....
גם אני בשעת כעס צריכה את הספייס שלי. צריכה קצת אויר, וניג'וסים יכולים להוציא ממני את הכלבה הנוראית..... כי ככל שזה שמולי מנסה להצטדק ולהתנצל ולפייס אותי, זה רק גורם לי להתחפר עוד יותר בעמדת הצודקת, הקדושה המעונה וגם המרגישה שיכולה להתנהג באובר- ביצ'יות...... ומעבר לעובדה שזה די דוחה, זה גם רק מעמיק את הקרע ואת התחושה שלי שאני צודקת ואכן התנהגו אלי בצורה נוראית ...

אז אם היא יודעת שהיא צריכה קצת שקט, הייתי מפנה את השטח לכמה ימים ונותנת שקט.

אבל... יש בזה ריסק...
כי בקלות זה יכול לגלוש למחוזות של "אם ככה הוא מוותר עלי?" "אני פה בוכה והוא מתעלם" וכו'....

אז במקומך, הייתי מפנה, אבל נניח אחרי יום או יומיים שולחת מסר קטן של אהבה.... זה יכול להמיס חומות.
לא להתייחס למקרה, רק להגיד שאתה אוהב, וחרד לקשר, ומתגעגע ......ופשוט רוצה אותה.

אני יודעת שעליי השיט הזה עובד יופי

Note to self....

לקרוא קודם את השרשור ורק אחכ לקפוץ כמו חמור בראש

כי אני כבר חשבתי ששומו שמיים..... היה פה חילול אחוריים

בכל מקרה, עדיין חושבת שאין רבב בהתנהלות שלך.
הייתם מבושמים ביחד. גלשתם למשהו אחר וחדש ביחד. אף אחד לא ניצל אף אחד..... ומילים כמו אונס לגמרי לא רלוונטיות פה.

אם זאת, כשאנחנו גורמים צער ועצב לבן אדם אחר, זה תמיד במקום להתנצל מעומק הלב, לא כי אנחנו אשמים או חוזרים בנו.... אלא כי פגענו.

הדברים מאוד פשוטים, ולא רואה טעם לסבך מידי.

ואגב, אני נוטה להניח שהיא תרגע ותחזור.... יכול להיות שמדובר בבחורה קצת אובר- דרמטית... אתה כבר מכיר אותה ויודע.

ובכלל, על אהבה פרק ב', שמערבת כבר את הילדים והחיים... לא מוותרים כל כך בקלות. זו אהבה כל כך הרבה יותר שווה, וחזקה וכייפית שלא חותכים אותה כל כך מהר בגלל טעות.

וואו,איזו אישה חכמה את.את ממש מעודדת ומבינה ענין..כנסו..

חוץ מזה במחשבה שניה..
הכי פשוט וקל היה לה פשוט להזיז לי את הראש ולומר :אני לא רוצה.
זה לא שהיא היתה מעולפת או בלי יכולת לומר את דעתה,
היא אפילו נהנתה,אבל כנראה שישנו משהו שאיני יודע שגורם לה להרגיש
שהיא עשתה דבר לא ראוי ומגעיל,כך שזה אפילו מטשטש את גבולות ההגיון ואת האהבה
והעונג שהרגישה באותן שניות בודדות(יש לציין שאני הפסקתי עם זה ממש לאחר שניות מועטות) רק רציתי לתת לה שוב את ההרגשה של העונג שאולי שכחה..
אבל מסתבר שביצעתי "פשע" נורא שקיבלתי על את עונשי רק לאחר יום.
ככל שאני חושב על כך בימים האחרונים,עם כל אהבתי,מתגנבים אלי רגשות של כעס ואכזבה מאדם שאתה שותפו לחיים ,אדם שבטח ואתה אוהב אותו.
&nbsp
&nbsp

טוב, אל תגלוש גם אתה עכשיו לפוזיציית הקדוש המעונה...

דיברת פה הרבה בשרשור על כמה אתה אוהב אותה, וכמה היא יקרה לך, וכמה האהבה שלכם היא טובה ומייטיבה.....

בוא, לפעמים פשוט צריך לעבור הלאה.
קרה דבר תמים ללא כוונה רעה שהתגלגל לארוע דרמטי ולא נעים.
לא נראה לי שיש טעם לדוש בזה ולחפש לייצר "פגיעה שכנגד"

בתור גבר שנמצא בפרק ב'.... אתה יודע יפה מאוד שהמסקנה המרכזית של פליטי פרק א' היא שהאמת והצדק הם מושגים שלא שווים את הפיקסלים שהם תופסים.
זה פשוט לא משנה מי צודק..... ולכל אחד האמת שלו.
כפי שבפרק א' זה לא שינה הרבה מי צודק ומי מחזיק באמת האבסולוטית- זה לא התאים, לא רציתם, לא אהבתם ולכן זה התפרק.
אז כך גם עכשיו... זה לא משנה מי צודק ואצל מי נמצאת הגרסה ה"אמיתית" לדברים. הדברים יצאו קצת מפרופורציות... אבל אתם אוהבים, ורוצים להיות ביחד..... אז פשוט די.
תניח.
שלח מסר של אהבה ושלום..... תזכיר לה כמה אתה אוהב ומתגעגע, כמה היא חסרה לך, כמה אתה רוצה לחבק אותה.... וזהו.

צריך לדעת לסגור תקריות ותקלים.

מהניסיון שלי... אחרי כמה ימים ששמים דברים בצד, אפשר לחזור אליהם ולפרק אותם....
אגב, זה בן זוגי בפרק ב' שלימד אותי את כל זה.

מיכל203

New member
אתה נותן לשרשור הזה להשפיע עליך הרבה יותר מדי

קח בחשבון שאף אחד פה לא מכיר אותה או אותך, וכל ה"עובדות" שנשפכות כאן הן פרשנויות שאנשים מביאים מהעולם שלהם – התנסויות, אכזבות, שריטות וצלקות שלהם.

תפעיל שיקול דעת שמתאים לעובדות שאתה מכיר יד ראשונה מהמציאות, ולא למה שאנשים שלא מכירים אף אחת מהנפשות הפועלות מחשיבים כעובדות.

אתה היית יכול לעשות אחרת, היא הייתה יכולה לעשות אחרת...
שודה וודה קודה...

למעלה