אני פשוט מטומטמת...אבל...מה חדש?

your engel

New member
אני פשוט מטומטמת...אבל...מה חדש?../images/Emo7.gif

אז ככה...אתם בטח רוצים לשמוע מה קרה < או שלא
> ואני כותבת למרות שאני יודעת שאף אחד לא יגיב לי חוץ מאולי 2 או במקרה הטוב 3 אבל שיהיה... יצאתי אתמול עם חברה שלי לטיילת, הסתובבנו קצת ואז ראינו את רועי יוצא מהאוטו, אמרתי לו שלום כי עכשיו אנחנו מדברים והתקדמתי לעבר חברות שלי, אני וחברות שלי עמדנו מול רועי והחברים שלו, ידיד שלי הרים אותי מאחורה וחיבק אותי, רועי הסתכל עליי <זה אותו ידיד שזרק אותי למיים-כמו שאתם מבינים רועי לא מת עליו> לפני שזזנו לאכול שמרתי את המספר של האוטו שלו ככה שאם אני יחזור אני אדע שהוא הוא פה או שהוא הלך <אני יודעת שאני פאטתית ואובססיבית לגביו אבל כזאת אני >. הלכנו ולא חזרנו לאותו מקום איזה שעה וחצי ככה, כשחזרנו בדיוק ראיתי אותו יוצא מהגלידה ונכנס לאוטו. חברה שלי אמרה לי שהוא הולך להפגש עם קרן ואני נכנסתי לדיכאון...ליוינו את חברה שלי הבייתה והתקדמנו לעבר הבית של חברה אחרת שהייתי צריכה לישון אצלה, <טלי> , אז שמענו רעשים מהגינה שמול הבית שלה והיא אמרה לי שרועי וקרן יושבים פה כל יום, איכשהוא מצאנו תירוץ כדי להגיע לשם ושזה לא יראה דפוק, עברנו מול הגינה ואז הם קראו לי. קרן וסיוון היו שם, חיכו לרועי ורועי, רועי שלי שבקשר עם קרן ורועי אחר שבקשר עם סיוון. סיוון דיברה בטלפון ואמרה לי "שירן איזה חיים ארוכים יש לך, אני מדברת כאן עם מישו שדלוק עלייך מתחילת השנה" ואז היא לחשה לי :"אוהב אותך" היא ניתקה את הטלפון והיא וקרן אמרו לי שהשם שלו מתחיל בי´ , לא הצלחתי לנחש בכלל, הם אמאו לי לחכות, אמרנו להם שאנחנו לא רוצות להפריע להם עם הרועי שלהם <כן ממש...> אבל בסוף נשארנו. ואז אני רואה את המכונית של רועי מחנה ליד הגינה, ויצאים משם רועי, רועי, ויוסי. הם אמרו לנו שלום, רועי הציע לי פיצה ושתייה ואז קרן אמרה "טוב, מי שאוהב את שירן אז שיעשה משהו כי היא פה,אההמ...יוסי". הייתי בשוק, יוסי אוהב אותי?????? זה בכלל לא מתאים, תמיד חשבתי שיוסי רוצה את טלי, חברה שלי, והיא רוצה אותו, זה היה סיוט, להיות שם עם טלי כשהם מדברים על יוסי ועליי, ויוסי שותק ואני שותקת. ת´אמת שציפיתי שזה יהיה רועי, למרות קרן, למרות הכל, ציפיתי, והתאכזבתי... חזרנו אחרי שעה הבייתה, טלי בכתה, הבנתי אותה ולא היה לי איך לעודד אותה... וזהו, אני מרגישה חרא כי הוא אוהב אותי ולא אותה, ואיך בכלל רועי מעז להסתכל עליי כשהוא יודע שחבר טוב שלו אוהב אותי?? אוף, כמו שאמרתי, שירן מטומטמת ודפוקה. אין צורך לתגובות, ובכלל אני לא יודעת כמה אפשר לעזור. אוהבת, שירן

מאיה מ

New member
תפיכה על האגו...

קודם כל, מישהו אוהב אותך, לא משנה מי מה, וכמה טלי אוהבת אותו, הוא אוהב אותך, זה אומר שיש בך המון דברים לאהוב, קחי את זה בתור כלי לפיתוח האגו שלך גם אם זה מישהו שלא מעניין אותך בגרוש... ובקשר לזה שרשמת את המספר של הרכב שלו... אני מוצאת את זה מקסים... ומפה אני מעדיפה לא להגיב כי אני לא מכירה את כל הסיפור שלך עם רועי, אבל אני מרשה לעצמי להוסיף עוד דבר קטן ואחרון, לאהוב מישהו זה כיף גם אם זה לא עדדי, זה גורם לנו לחייך כשרואים אותו ולפרפרים בבטן כשהוא מתקרב, הקיצקץ, סתכלי על הצד החיובי של הסיפור, ואם בא לך לספר לי את כל סיפור רועי, אני בכיף אקשיב ואז אולי אני אוכל לתרום יותר... ויכול להיות להיות ששירן מטומטמת ודפוקה, אבל מהמעט שאני מכירה, זו בטוח שירן אחרת... אני פה אם בא לך להמשיך לדבר, ואם לא, שיהיה לך יום קסום!

your engel

New member
מאייה

כל מה שכתבת זה נכון מאוד, כי אהבה זה כיף, וכל מה שמלווה לזה... בגלל כל הכיף הזה שבאהבה אני לא שוכחת אותו, למרות כל מה שהוא עשה לי.... את הסיפור אני יספר לך במסרים... אוהבת, שירן

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שירני...

את לא צריכה להרגיש רע שמישהו אוהב אותך, מתוקה... זה לא משהו שאת יזמת, זה לא משהו שהיה בשליטתך... כן, זה גורם להרגשה לא נעימה כלפי חברתך... אבל אולי גם לה כדאי להבהיר... שלא עשית שום דבר.. ובטח שלא התכוונת לפגוע בה.. את לא יכולה לשלוט על רגשות של אחרים כלפייך... מבינים את התסכול שלך, חמודה....

למעלה