אני פשוט לא יודעת לרקוד

אני פשוט לא יודעת לרקוד

מקווה שההודעה שלי מתאימה לפורום, לא מצאתי פורום שמתאים לה. אז ככה אני בת 26 ולא אני לא יודעת לרקוד אף פעם לא הייתי מאוד מוצלחת בזה וגם לא ניסיתי יותר מדי. יש לי אירוע קרוב עוד שבועיים עם מסיבות ובפעם הראשונה אני לא רוצה להיות צנונית ולשבת ולראות את כולם רוקדים, אני גם רוצה להינות.. איך אני יכולה ללמוד לרקוד?יש לכם טיפים בשבילי? תודה רבה

Ellaz1

New member
כמובן שיש טיפים ../images/Emo13.gif

דבר ראשון - כל הכבוד על האומץ והרצון לעשות את הצעד ולשנות
זה לא פשוט לקום ביום בהיר אחד ולהחליט שאת רוצה לנסות בכל זאת. יש לשם כך שיעורים פרטיים שמיועדים בדיוק לתת את הכלים לקבל ביטחון על רחבת הריקודים. לדעת איך לזוז, איך להתפרס על הרחבה , ואיך להרגיש בנוח ולרקוד ממש ממש מהבסיס, ועד לביטחון אמיתי. המטרה היא לא ללמד אותך צעדים , כמו היפ הופ, או בלט, אלא ללמד אותך "פריסטייל" כלומר לתת לך את הכלים שישפרו את הביטחון ויעזרו לך לפתח את הסטייל האישי שלך כדי לקום ולרקוד. ממליצה לך לבדוק בסטודיו E-motion , יש שם שיעורים שנועדו במיוחד למה שאת מחפשת, (שיעורים פרטיים - רק את והמדריכה) , כדי לקבל את הכלים שאת מחפשת. 054-5418819 יכולה גם להציץ באתר E-motion שיהיה בהצלחה ובשעה טובה! זה יהיה הספתח שלך לשנה של שמחה וריקודים

Ellaz1

New member
בכל גיל אפשר להתחיל

על זה נאמר "אף פעם לא מאוחר מידי". לא משנה מתי - אם באמת רוצים - זה אפשרי
רק צריך למצוא את המקום המתאים לשם כך.

ניתן לרקוד בכל גיל

אני בת למעלה מ-35 ורוקדת. ואף עזבתי את הדת בגלל זה. אז בהחלט ניתן לרקוד בכל גיל. בהצלחה ובהנאה! ברוכות הבאות לעולמו הנפלא של הריקוד!

גם קשישים רוקדים

הנה סרטון נהדר מהיו טיוב. אז בהחלט שאין גיל לריקוד. אני למשל מתכוונת לרקוד לעד. ואף בחרתי לי מקצוע שיתאים לכך. אז באמת שאין גיל לריקוד.

Only Dance

New member
FEEL THE MUSIC

אם זה לרקוד במסיבה? אז יש חוקים?.. אין חוקים!!! תרגישי חופשייה תשתחררי מהמחשבות על שאת לא יודעת לרקוד, ושאת צנונית ולא יודעת איך עוד את מגדירה את עצמך.. - פשוט אל תחשבי על כלום, גם אל תנסי יותר מידי להיות בתוך המוזיקה כי אז תמצאי את עצמך חושבת יותר מידי במקום להנות להשתחרר ולרקוד. אם זה אירוע בטח תהיה שתייה...תתפסי ראש טוב והכל יהיה בסדר:)) בלי מחשבות שליליות!! אל תכווני את עצמך שאת צריכה לעמוד בסטנדרטים מסויימים. ואת תמיד יכולה לקחת כמה שיעורי ריקוד של ג'אז או היפ הופ סתם בשביל עצמך ולהפתחות העצמית שלך. קאטי

tdmk

New member
קצת מידע שיעזור לך

ריקוד הוא לא בנוגע לצעדים כמו שהרבה חושבים, במיוחד חברים שלי שחובבי ברייקדאנס.. אלא יותר בטכניקה של התנועה. ביכולת לנוע ולהקשיב לקצב כמו שצריך. אני מאמין שלא משנה איזה ריקוד תלמדי, כל עוד תלמדי אותו עם מורה מוצלח, וריקוד שאת אישית תאהבי, זה יעזור לך בכלל הריקודים. חוץ מברייקדאנס באמת, אבל בכל מקרה לא נראה לי שאת בעניין של ברייקדאנס. אני בן 18, וגם אני לא רקדתי לעולם. התחלתי ללמוד לפני חצי שנה ואני מאוד מרוצה. הריקוד שלי גם במועדונים השתפר יחסית, אני מניח שזה באמת הריקוד עצמו, אולי זה הביטחון, אני רק יודע שקיבלתי מחמאות מבנות שאני רוקד יפה ומאוד. אני לומד בארתור מאריי - ARTHUR MURRAY, יש להם גם סניף ברעננה וגם ברמת השרון. הם מלמדים ריקודים סלונים ולטינים (כמו ב"רוקדים עם כוכבים", גם כמה מהמדרים והמדריכות ברוקדים עם כוכבים הדריכו קודם בארתור מאריי, אחת עדיין מדריכה שמה)... זה אולי דווקא נראה לך לא זה. אני מציע לך לנסות, יש להם שיעור נסיון בחינם, שהוא בכל מקרה יעזור לך אולי בחיים (ילמדו אותך את הבייסיק של 2 ריקודים נראה לי.. אני לא זוכר בדיוק), אני משוכנע שתהני. בכל מקרה, התחלה טובה אחרת, תהיה ללכת למועדוני סלסה. הם ידריכו אותך לרקוד בזוגות, לשמוע את הקצב של סלסה שזוהי משימה לא כל-כך קלה... להיות מובלת.. דברים מאוד חשובים ועוזרים. זו דעתי - תלכי לאן שהטובים הולכים. ואני במטיח לך, שכשתרקדי, כול הגברים שיודעים לרקוד ירצו לרקוד איתך, והנשים, ירצו לרקוד כמוך. אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד לרקוד - הכל תלוי בשאיפות. אלופת העולם בריקודי זוגות יהיה לך קשה מאוד להיות... רקדנית מדהימה, עדיין אפשרי בהחלט :)

למעלה