אני פה

לי איכפת...

מה שלומך? האם השתפר מצב רוחך? שולחת לך

libi4

New member
הגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגעת?

שמחה לראות אותך יקירה....ומה שלומך?

ymz

New member
כייף לראותך. גם אני קפצתי להגיד

לילה טוב. מה שלומך?

vered51

New member
התגעגעתי...

מה שלומך? מה קורה? אני רוצה לשמוע איך עברו עלייך הימים האחרונים..היה חם אה?

MIF2004

New member
הי פוקס

אני ביומיים איחור, אבל טוב לראות אותך פה, מקווה שהחיים מחייכים אלייך, תעדכני מה קורה איתך!

fox28

New member
הי לכולן

חזרתי מקווה שאחוש יותר טוב המצב בעבודה לא השתפר- איימו עלי ועל עוד בנות עובדות כ"א והיתה ועדיין תקופה רעה בכיתי המון אבל מתישהוא לפני שבוע קלטתי שהגזמתי בתגובתי וניסיתי לחזור לעצמי מה לעשות שאני בוכה מכל דבר? אוףףףףףףףףףףףףףף מנסה להאחז בדברים קטנים שגורמים לי אושר מה לעשות שחו"ל וילה מפוארת וחתומה לא נראים באופק מיכל

יופי שאת כאן...

נסי להכניס דברים לפרופורציות... דברים יחזרו למסלולם אט אט, זהו טיבם של החיים - דברים מתאזנים ומקבלים מימד שונה. חשבי חיובי ואז אולי לא תצטרכי וילה מפוארת חו"ל וכו'...

fox28

New member
שבתי בשנית או בשלישית

הי איך אפשר לחשוב חיובי כשכל כך קשה? איך אפשר לחשוב על רגעים קטנים של אושר ולהאחז בהם כדי לא ליפול????????. איך??????????. קשה לי מיכל

פוקס יקרה

אפשר גם אפשר... כדי לשוב לחיים מאוזנים ומלאים לאחר אובדן ואבל קרוב, יש צורך בעבודה ולעיתים אף בעזרה מקצועית או אחרת. בחווית אובדן קרוב, החיים מתנפצים והכל מתרסק ומשתנה ואכן מדובר באתגר גדול וקשה אבל אפשרי... קודם כל צריך לבחור ולהחליט שרוצים להתמודד ולשנות ואז לאט לאט בתוך תהליך שללא ספק לא קל, לומדים לחיות ולשנות והאמיני לי אפשר בהחלט לעשות זאת. עשיתי זאת וכמוני עוד רבים אחרים, צריך רק להחליט ולרצות. יתכן ואת זקוקה לעזרה מקצועית, מישהו שיכוון אותך וידריך אותך, אולי פסיכולוג ואולי עבודה בדרך אחרת. מציעה שתשקלי עם עצמך ותגיעי להחלטות כי את צעירה והחיים עוד לפנייך ואני מאמינה שהם מזמנים לך ודאי,עוד ימים יפים מאוד. חושבת שאת חייבת לעצמך דרך למציאת פתח לתקווה ושינוי...

libi4

New member
מיכלוש../images/Emo41.gif

כל כך מזדהה עם התחושות....אכן קשה-הכל קשה-כמה נסיונות עוד עליי לעבור בשנה הכי קשה בחיי אי פעם ואני רק בת 28.7 ? שולחת לך חיבוק אמיתי.... רוצה שיהיה לנו קל...

למעלה