אני פה!!!!

• פותח הנושא lilo
  • פורסם בתאריך

lilo

New member
חצוף!!!!!!

ואני פה בשביל לשרת את המדינה!!!! הייתי בטלפון... לא יכלתי לענות לך ולדבר עם לקוח משועמם... מה לעשות... אנוכי מוגבלת!!!!!!!!!! ואני לא יכולה לעשות את מה שאמרת... יש לי START אבל אין לי RUN... חבל... ניסתדר בלי מייל היום...

בטח שיש..זה מתחת ל HELP..

אבל עזבי..כבר אין לי כוח.. ואפילו עצם לא זרקת לי.. מה זה צריך להיות פעם הבאה אם צריך תנתקי ללקוח בפרצוף! הבנת אותי? לא מקובל עלי כל העסק הזה.. לא מספיק שאת יושב שם כמו מדוזה בבריכה את גם צריכה לענות לטלפונים?? מה הלאה? עוד מעט גם תשטפי רצפה.. תזהרי אלו נצלנים.. אני מכיר את הסוג הזהז של האנשים.. נותנים להם קצת טלוויזיה הם צועקים כל הזמן YES ובסוף חוזרים לבית ומתחברים לאינטרנט.. אין להם בכלל טלוויזיה בבית.. אבל לשים אותך..אותך!! את לילו.. מחמל נפשי בתוך ביניין עם מחשבים טלפונים ומי יודע מה עוד ולהגיד לך לענות לטלפונים?? זה כבר ממש חוצפה.. מי זה הבוס שלך אני אדבר איתו!!

lilo

New member
פפפפח....

מחמל נפשך?!?! אז זהו ש.... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!! מתחת לHELPאין כלום!!! יש רק שאט דאון וזהו... המחשבים כאן דפוקים לגמרי... זה מה יש... ניסתדר בלי מייל עוד כמה שעות... אולי בעמדה אחרת הוא כן יעלה לי... מי יודע... תודה בכל אופן...

טוב יש עוד דרך אבל באמת אין לי כוח.

טוב לא מחמל נפשי.. לא צריך.. אני פשוט אלך לי לחפש מחמל אחר.. אז תסתדרי בלעדי.. לי יש מה לעשות אני בצאט למעלה עם השומרים..עם צבע כזה את יודעת.. טוב.. תסתדרי .. תהני לך..

lilo

New member
מה?!

ככה אתה נוטש אותי???? אז מה אם אני עמה שלא מצליחה להבין את מה שאתה מסביר לה?! זה אומר שאפשר ככה לינטוש אותי בשדה הקרב עם כל עם ישראל הזועם??? ככה??? אין בעיה... לך לשחק עם החברים הכחולים שלך... הכל נירשם ליט... הכל נירשם...

יש לך מזל שאני אוהב אותך..

ולא יכול לנטוש אותך.. אבל לא רציתי לנטוש בגלל זה שלא הבנת כ``כ מה רציתי ממך.. כנראה שיש לך גם קשיים בהבנת הנקרא.. לא נורא לילו.. אני לא כועס..

lilo

New member
ושוב...

אנחנו חוזרים לעובדה שיש לי מוח של ציפור וגנים של בלונדינית... מיסתבר שיש לי קשיים גם בהבנת הניקרא... וואו אני דיסלקטית... לקח לי חמש פעמים עד שהצלחתי ליכתוב את המילה ליקרוא כמו שצריך... חחחח... נישבעת לכם שזאת השעה... אני מקווה...

לא..

אין לך מוח של ציפור.. אם היה לך זה אולי היה נחמד כי..טוב לא משנה.. אבל אין לך.. והבנת הנקרא..נו טוב.. בגלל זה הלכת לעבוד בטלפון.. לילו >נערת טלפון< חחחחח חולה עלייך

למעלה