אני עייפה

Oi Vey Zmir

New member
אני עייפה

יש לי מחר בגרות באזרחות רק חבל שאני כל כך עייפה אני לא יודעת איך אני אלמד אבל זה גם לא ממש מעניין אתמול שמעתי תגובה כנה- ``את לא בן אדם שקל לאהוב אותו`` זאת דיעה, אני בטוחה בזה ואם כן, מה זה אומר בדיוק? והבן אדם שאמר את זה לא מכיר אותי טוב. ממש ממש לא. אז בשביל מה להגיד כאלה דברים? ומה אני נעלבת? ובכלל הכל עכשיו מתחיל להתפרק עוד פעם אחריי שדווקא חשבתי שיש לי איזה כיס אוויר לנשום בו לכמה שבועות מסתבר ששמחתי הייתה מוקדמת מדיי וכמו שתמיד חשבתי- יהיה הכי רע שאפשר. בכל אופן, כל כך רע שאני כבר אפאטית לא ממש אכפת לי, אני לא אתפלא אם אני אגלה שחברות שלי היו סתם קרטונים יום ממש מצויין הא? לא מספיק שהיו לי איזה שישה חלומות וכולם באותו נושא שאני לא רוצה לחשוב עליו, הייתי גם צריכה להתעורר עכשיו ולכתוב הודעה מטומטמת רק בגלל שהמוח שלי עובד עכשיו עוד פחות מכרגיל ואני צריכה להעביר את הזמן עד שאני הולכת ללמוד...אז אתם סופגים בסופו של דבר כל מה שיצא מזה זה עוד סימן על היד השמאלית שלי .
 

tenen

New member
בהצלחה במבחן

גם לי יש את הבגרות באזרחות מחר וגם לי אין ממש כח ללמוד ואת רוב החומר אני יודע מה דעתך לעשות ניסיון קטן? תוסיפי אותי לאי סי קיו 71903061 ונלמד ביחד שם? ככה זה יכול להיות נחמד שווה ניסיון לפני שחוזרים לספר נכון?
 

Oi Vey Zmir

New member
Camouflage

Love is a shield, to hide behind, love is a field to grow inside, and when I sometimes close my eyes my mind starts spinning round. Love is a baby in a mother`s arms, love is your breath which makes me warm, and when I sometimes close my eyes, my mind starts spinning round. There is a feeling that flows through me, when you are near you make it real and we could live for this ideal. And all the pictures we run through, seem to be perfect, seem to be true. But nothing is quite forever, especially staying together. I don`t care now what comes along, what counts is us, no matter what will be, just this naivety. The changing words we`re taking in, seem to be perfect, seem to win. But nothing is quite forever, especially staying together.
 
למעלה