אני נשבר

אני נשבר

אין לי כלום, שום דבר, שום טעם לחיים, כלום שעושה לי טוב, חרא, ואין לי אף אחד, אני רוצה למות, אבל יותר אני רוצה לחיות, בעיקר כי אני לא אתאבד יותר, אף אחד לא מבין אותי יותר, גם אני לא, פעם חשבו שאני מיוחד, היום זה הפך למוזר, פעם הייתי בוגר, היום אני ילד קטן, טיפש ומבולבל, לא יודע איך לצאת מהפינה שאני חוזר ונכנס אליה, נסגר לעולם, פתאום לפעמים הכול נראה יותר טוב לרגע, ליום, לכמה שעות, וחוזר להיות כמו קודם בבוקר, פשוט אסור לי לישון, רע לי כל כך ואני צריך מקום להתפרק בו להוציא הכול ולהמשיך מלמעלה, אבל אני בתחתית, בהתחלה של כל ההתחלות, התגלצ'תי בחזרה לכאבים הראשונים של חיי, שהתגברתי עליהם כ"כ מזמן, אז למה שוב???? למה הכול חוזר אליי? למה אין לי כוח, למה אני לא חזק ולא מחזיק את עצמי, למה אני לא מרגיש ראוי לגיל שלי, ראוי לחיים שעברתי ולמה שהשגתי, למה כל החברים התרחקו כ"כ, למה אני לא מצליח לתקשר עם אנשים, למה אני שוכח ישר כול דבר שאני לומד,ואיך הגעתי למקום החשוך הזה בלי אפשרות לצאת, בית משוגעים ואני מתחרפן. לא יודע מה לעשות עם עצמי, אין לי כוח לאף אחד ושום דבר, אבל עדיין משהו מכריח אותי "להמשיך כרגיל" כי אחרת ימשיך הכול אותו דבר, די כבר אלוהים, נגמר לי הכוח, יצאה לי הנשמה, הלוואי שיכה בי ברק ויסדר לי את הנשימה.

:-*‎

מותק אני אפסיק לשלוח הודעות פלצניות אבל אל תשכח תשיר שהקדשת לי ``גם כשעצוב לך יש לך אותי`` אל תשכח. אור

:-*‎

מותק אני אפסיק לשלוח הודעות פלצניות אבל אל תשכח תשיר שהקדשת לי ``גם כשעצוב לך יש לך אותי`` אל תשכח. אור

למעלה