אני מתייסרת

אני מתייסרת

קמתי עם מצב רוח עצבני במיוחד היום. הוצאתי חלק מהם בפורום באיאואל. ניסיתי לשפר אותו בחדר כושר, ומשום מה ההצלחתי במתקן החתירה הרבה יותר מתמיד. זה עזר לזמן מוגבל. קיבלתי מחמאות והייתי בהיי לכמה זמן, ועכשיו זה חזר. תגידו שזה קשור לכך שהתחלתי בטיפול תרופתי אתמול בבוקר? זה מתכוון לעבור?! נערת הפינה

קורווין

New member
סביר מאוד שכן...

בימים הראשונים שלי עם התרופות, היו לי מצבי רוח, אפתיה, כאבים, חוסר שיווי משקל, בעיות ראייה, בעיות עיכול וכו`... אז אפשר לומר שיצאת בזול... לא? אל תדאגי! מקסימום תוך שבועיים פלוס מינוס זה נעלם לגמרי... אחרי חודשיים בערך, תהפכי לאדם אחר... חדש!

אילנה.

New member
אמממ

אני דווקא חושבת שאולי זה לא קשור לתרופות, אולי זה סתם אחד מהימים האלה... ממה שאני יודעת, התרופות ממש לא עושות כלום בימים הראשונים. באמת תוך שבועיים לכל הפחות הן משפיעות, אבל באותו יום? לא חושבת. אולי כדאי שתשאלי את הפסיכיאטרית שלך.

קורווין

New member
מנסיוני האישי

אני יכול להעיד שהימים הראשונים (בעיקר הימים הראשון והשני), היו הימים שבהם סבלתי משיא תופעות הלוואי... זה היה נורא, בעיות עיכול, כאבי ראש, מצבי רוח וכו`... לא נעים, אבל עבר... בכל אופן נערת הפינה (אפשר קורנר?), אני חושב שאין לך מה לדאוג. אם זה לא יעבור תוך שבועיים, לכי לפסיכית שלך ותתיעצי איתה.

אלתיאוס

New member
זה עובר!!!

הרשי הפעם לי להיות הצד האופטימי שבעניין, ולו רק כדי להוכיח שאני יכול. תופעות הלוואי למיניהן עוברות לאחר שבועות/ימים מספר ולא מותירות זכר. אל תתיחסי למצבי שלי, אני מטורף. אל תדאגי. גם עלי התרופות עבדו, אולי הבעיה שלי היא אחרת??? אולי יש לי פוביה פשוטה? אולי אבדוק את זה? למישהו יש רעיון איך בודקים דבר כזה??? מה קורה לי? סליחה, נחזור אלייך. אל דאגה!!! מצבי רוח, בעיות קיבה, שיכחה, בעיות ראייה, וכו` כל אלו הם המחיר שנאלצת את לשלם עבור הריפוי, עבור הזכות להרגיש שוב, או לראשונה, שפוייה.

למעלה