אני משתגעת מזה !!!!!!!!!! -->

Shirly23

New member
אני משתגעת מזה !!!!!!!!!! -->

לפני כניסת הדיירים החדשים הבית הזכיר בית קברות, לא קרה שם כלום, הדיירים פשוט העבירו יום ועוד יום בלי ליצור שום עניין והתפתחות. בעונה הקודמת היו רומנים, מזמוזים, צחוקים ומריבות כמעט בכל יום. בעונה הזו פשוט אין כלום !!! הביאו דיירים שיש להם קשרים רומנטיים בבית (ספק אמיתיים ספק דמיוניים), אף בן אדם לא באמת דמות שאפשר להעריץ וללמוד ממנה (ויסלחו לי מעריצי אלירז שאני בטוחה שיש לו המון שלדים בארון שעוד נלמד עליהן בבוא היום). אז אוקיי, ההפקה פישלה וניתנה לה הזדמנות פז לתקן את המעוות ולהפוך את החודשיים הבאים למרתקים עם כניסת חמישה דיירים חדשים. אבל, ההפקה שוב פישלה ביג טיים, ותסלחו לי אבל לטעמי הדיירים החדשים שנכנסו פשוט מאוד מקורבים לאדם כזה או אחר בהפקה. אין שום סיכוי שמתוך עשרות אלפי המועמדים שנבחנו, חמשת הדיירים שנכנסו הם היהלומים שבכתר. אף אחד מהם לא יפה מידי, לא מצחיק מידי, לא מוכשר מידי ולא סוחף מידי. הדיירים החדשים משעממים בטירוף, לאף אחד אי אפשר באמת להתחבר ואני בטוחה שהם הולכים לעוף אחד אחד. במקום שיכניסו חמישה דיירים צעירים, חרמנים ונטולי גבולות שיעשו בבית סדום ועמורה, ויהפכו את היוצרות - במקום זה מכניסים חמש גלולות שינה. בחרו את דנה. למה ? היא לא יפה במיוחד, היא לא מעניינת במיוחד וביומיים שהיא בבית היא גם לא עשתה שום דבר. בעיני היא ממש סתיו מס' 2. הילה - על שום מה ? אם כבר להכניס פרחה אז שילכו עד הסוף, סטייל חודדה אבל מעט מעודנת יותר. תמרה על שום מה ? חסרות גרושות חרמניות, סקסיות ומלאות הורמונים ? אז הביאו את ג'י 2 אבל הרבה פחות מפולפלת וחריפה. על עדנה בכלל אין מה לדבר - חשבו שהיא תצית להבות אבל לאף אחד אין כוח ורצון לריב איתה ולהכנס איתה למריבות פוליטיות ועל כן נגזר עליה לשרוד את השבוע הקרוב על תקן עציץ. ואחרון חביב תומר, בחור חביב ונאה מראה שאם ייתפתח בינו ובין אחד הדיירים רומן לוהט או מתח מיני אז אולי היה שווה להכניס אותו. אבל מהיומיים שצפיתי בו לא נראה שייקרה משהו גם בגזרה שלו. היחיד נדלק עליו הוא גואל, ומסופקני שתומר המסוקס בן ה-24 שמאוהב בעצמו ובטוח שהוא מינימום בראד פיט, יחליט לקפוץ למיטה עם גיי מקריח בן 40. לסיכום, רבות עוד ידובר על העונה החלשה הזו, והלוואי שעונת הוי אי פי תפצה עליה. אשמח לשמוע תגובות.

למעלה