אני מקווה שיש תשובה לשאלה שלי...

מצב
הנושא נעול.

שונצו

New member
אני רוצה לדעת מראש, לפני שאני בכלל יוצאת מהבית, איזה אוטובוס הוא לנכים (מה שמאפשר עליית עגלות) ואיזה הוא לא. כלומר, איזה קוים באיזה שעות אמור להיות אוטובוס לנכים, או שזה לא משהו קבוע? אני גרה ביבנה, וכרגע רוב (למעשה, כל) הנסיעות שלי בתחבורה ציבורית הן לרחובות.

kalil

New member
אני רוצה לדעת מראש, לפני שאני בכלל יוצאת מהבית, איזה אוטובוס הוא לנכים (מה שמאפשר עליית עגלות) ואיזה הוא לא. כלומר, איזה קוים באיזה שעות אמור להיות אוטובוס לנכים, או שזה לא משהו קבוע? אני גרה ביבנה, וכרגע רוב (למעשה, כל) הנסיעות שלי בתחבורה ציבורית הן לרחובות.
רוב האוטובוסים הבין עירונים לא מותאמים לנכים
לצערנו הרב. אין לי מושג אם מפעילים אוטובוסים עירונים בין יבנה לרחובות. כדאי שתתקשרי לאגד או שזה קונקס (לא יודע מי מפעיל קווים בין שתי הנקודות האלה כיום) ותבררי.

nitsansh

New member
רוב האוטובוסים הבין עירונים לא מותאמים לנכים
לצערנו הרב. אין לי מושג אם מפעילים אוטובוסים עירונים בין יבנה לרחובות. כדאי שתתקשרי לאגד או שזה קונקס (לא יודע מי מפעיל קווים בין שתי הנקודות האלה כיום) ותבררי.
קו 48 של קונקס

בטח שיש תשובה
בעיקרון זה משהו קבועף מרבית הנסיעות שבמתבצעות בתוך הערים העשות באוטובוסים שמותאמים לנכים, בנסיעות בין עירונית זה קצת יותר בעייתי היות וברוב המוחלט של המקרים האוטובוס לא מותאם לנכים. בקו שאת מדברת עליו יבנה - רחובות אין אוטובוס שמותאם לנכים. מה שאת יכולה לעשות זה לבדוק עם הרכבת (יש לה קו שנוסע בין התחנות הללו) אם טכנית הדבר הזה אפשרי וברחובות כבר לא צריכה להיות לך בעיה עם אוטובוס שמותאם לנכים בתוך העיר.

FDA

New member
תשובה שלילית
האוטובוסים הם בין עירוניים בקו 48 של קונקס ברכבת מעבירים נכים בקלות ראיתי נכים שנוסעים נראה לי שצריך להודיע מראש שבאים

מצב
הנושא נעול.
למעלה