אני מצטערת

אני מצטערת

שההודעות שלי פה מפגרות, שאני לא מצליחה לכתוב תגבות נורמליות, גם כשזה נורא חשוב לי, שאני כותבת רק כשרע לי ומצפה שאנשים יגיבו, שאני לא יודעת לכתוב... שאני עושה לכל מי שמתקרב אלי רע, שכל מה שאני מנסה לעשות לא מצליח, שאני מאכזבת את כולם, שאני מטופשת... אז לכולם, אני אוהבת, ולא מתכוונת לעשות כל כך הרבה רע, ומצטערת, כל כך מצטערת, על הכל. ואני כל כך רוצה להגיב, כי כל כך הרבה פעמים נוגעים בי, במקומות הכי כואבים (ושמחים, לפעמים), אבל הביקורת הורגת אותי... אוהבת, דפנה

דפנה..

אין לך על מה להצטער. לא תמיד יש לנו מה להגיד, לא תמיד יש לנו את המילים כדי לעודד,לעזור. לא תמיד אנחנו מרגישים רצון לעזור. לפעמים גם רוצים להיות בשקט. אל תצטערי. את בנאדם,ומותר לך. באמת. קחי את הזמן, אולי מתישהו כן תצליחי להגיב. אולי כן תצליחי לעזור. והתגובות? גם לי התגובות לא משהו, באמת.
די מצחיק האמת
כשאני חושבת על זה. חיחי
בכל מקרה דפנה. אל תכעסי על עצמך. אין לך על מה.

ב ל

New member
דפנה מתוקה

ביקורת? אני לא כל כך בטוחה שאנשים כאן מעבירים ביקורת רעה, אולי לא שמתי לב בכל מקרה תשתפי, תכתבי אל תשאירי הכל בלב. אולי קשה לחשוף לפני כולם. אבל אני חושבת שזה מקום די תומך. את לא עושה לאף אחד רע! לפחות לא לי. לא חושבת שכל כך מכירה אותך לא יצא לי ממש לקרוא אותך אם כבר כתבת פה, אבל אל אל תכתבי אם את רק חוששת שתאכזבי. בכל מקרה ברוכה הבאה
או השבה
כאן בשבילך, אל תשמרי הכל בלב ומותר לכתוב גם רק כשרע לפעמים קשה גם להגיב תחזיקי מעמד מתוקה בל

הביקורת

היא שלי לעצמי בלבד, זה מה שהורס אותי, לאט וביסודיות. זה מה שהתכוונתי אליו בכל אופן... אוהבת.

ב ל

New member
אולי

תוכלי לכתוב כאן ולקרוא קצת דעות יותר אוביקטיביות עליך ואז תביני שאולי הביקורות שלך על עצמך לא כל כך נכונות... מקווה שתמצאי את הכוח לשתף ולהיתמך... וגם לתמוך לפעמים עוזר!!!(מניסיון אישי)

למעלה