אני ממש צריכה עזרה דחופה

אני ממש צריכה עזרה דחופה ../images/Emo7.gif

קריסת מערכות פה
ילדתי בקיסרי לפני חודש וחצי. בהריון העליתי 20 קילו ואחרי הלידה מהלחץ, הנקה וחוסר תיאבון כללי ירדתי 14 קילו. במהלך 3 השבועות האחרונים בהם הפסקתי להניק (לצערי) אני מנסה לרדת במשקל באופן יזום. אני אפרט את התפריט שלי: בוקר: קערית קורנפלקס עם חלב ביניים: פרי צהרים: מנת בשר עם תוספת ביניים: פרי/ מעדן ערב: 2 צנימים עם גבינה 5% וסלט לילה: קרטיב 30 קלוריות או מעדן (אם לא אכלתי לפני כן) זהו!! אין נשנושים ושום כלום אני גם עושה כפיפות בטן פעמיים ביום. למרות זאת כבר 3 שבועות לא ירדתי גרם אחד ואתמול אפילו עליתי 400 גרם!!! היום עליתי על המשקל ושוב להתפעתי הרבה עליתי 400 גרם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בא לי למות, אני לא אוכלת הרבה (כמויות), חברה שלי אומרת שאני אוכלת כמו ציפור ואני עולה!!! איך זה ייתכן????????

אתי אתי

New member
יקרה ../images/Emo140.gif

בעקרון צריך להשוות את מה שאת אוכלת עכשיו למה שאת רגילה לאכול,אבל נראה שאת אוכלת מעט מידי. אחרי לידה הגוף מגיב אחרת לגמרי להגבלת קלוריות. גם ככה הוא צריך להשתקם מההריון והלידה, כך שבקלות הוא נכנס ל'סטרס' ושומר בקנאות על כל קלוריה. העליה קשורה בודאי לנוזלים ולא לאוכל. הייתי דוקא מוסיפה לך אוכל, בצורה מתונה. שווה להתייעץ עם דיאטנית

למעלה