אני מחפש משחק

MC de best17

New member
אני מחפש משחק

אנ י לא יודע איך קוראים לו אבל היה לי את המשחק הזה כשקנו לי את המחשב לפני 7 שנים זה היה משחק של מרוץ מכוניות מאוד מאוד מאוד משוכלל והרזולוציה הייתה מדהימה היה מלא אפשרויות במשחק הזה וזה היה משחק מדהים שאני מתגעגע אליו אוד מישהו יכול לעזור לי בזה???

darkAI

New member
מהתיאור הזה אי אפשר להבין על

איזה משחק אתה מדבר בדיוק. תראה: "מרוץ מכוניות מאוד מאוד מאוד משוכלל" - מה הכוונה? מה מיוחד במכוניות? או שאולי משהו מיוחד במשחק שהיה מאוד חדש לאותה תקופה? "והרזולוציה הייתה מדהימה" - אתה מגדיר רזולוציה... "היה מלא אפשרויות במשחק הזה" - כמו בכל משחק אחר... "וזה היה משחק מדהים" - הרבה עונים מבחינת קריטריונים גם לזה. אז נשמח אם תוכל לתת עוד פרטים "קצת" יותר מפורטים...

MC de best17

New member
זה לא NFS

אני יוריד את האקס קאר והראה עם זה זה זה הוא היה יותר משוכלל מ NFS אני לא יודע איזה פרטים עוד להוסיף

ashkeloni

New member
שמע...

X-CAR יותר משוכלל מה-NFS הראשון על בטוח אבל הגרפיקה לא משהו... אבל בכלליות נראה לי שזה המשחק שאתה מחפש

ashkeloni

New member
יכול להיות..

שאתה מדבר על המשחק X-CAR??? המשחק שבו היה ניתן לשנות דברים במכונית עד הפרטים הכי קטנים וגם היה אפשר לצבוע את המכונית איך שרוצים??? משחק שווה אבל לא פועל באיכס-פי ומשום מה הוא לא פועל לי גם ב-98

למעלה