אני מחפש לקנות מספר נכסים בין 4 -5 נכסים

shabizon

New member
אני מחפש לקנות מספר נכסים בין 4 -5 נכסים

שלום לכולם,

אני מחפש לקנות מספר נכסים בארה"ב בין 4 -5 נכסים לא למטרת אקזיט! אני מעוניין לקנות לטווח ארוך.
השקעה למטרת הכנסה משכירות עם תשואה יפה!
אני מעוניין לדעת באילו אזורים מומלץ לרכוש נכס להשקעת שכירות עם תשואה גבוהה שכל נכס יעלה עד $50,000.

אני לא לוקח הלוואה הכל הון עצמי מוכן.
בנוסף אני יודע איך כל הפרוצדורה מתנהלת היות ואח שלי אזרח ארה"ב ועזרתי לו לקנות דירה בוושינגטון הבירה.
פנייתי לכאן היא בנוגע להמלצת אזורים ומדינות.

תודה לעוזרים!!

נכסים

אני באופו אישי משקיע בניו יורק ואוהיו, שמתאימים להגדות השקעה שלך
מעבר לכך משקיע באורלנדו ואטלנטה אבל שם המחירים יקרים יותר לרוב ממה שהגדרת

shabizon

New member
יריב תודה, שאלה נוספת

ניו יורק ואוהיו היו גם קו המחשבה שלי.
יש לך המלצה לערים במחוזות הללו? ואולי גם באיזה שכונות בתוך הערים?

תודה מראש.

shabizon

New member
שמעתי מחבר שיש שסינסינטי זה באלאגן

הוא אמר לי שיש לו חברים שקנו שם נכסים להשקעה ומתים להיפטר מהדירות, זה סתם שמועה?

ואיך אני יכול לפנות לסוכן נדל"ן אזורי שימצא לי רק דירות שהן מושכרות כבר? אני רוצה לקנות דירות מושכרות.
יש אפשרות כזאת?

סינסינטי

אין לי מושג איפה החבר קנה אבל יכול להיות שהוא לא ניתח את השוק כמו שצריך וקנה באזורים ממש לא טובים, ולכן כעת הוא מת להיפטר מהם. לנו יש שם מעל ל 10 נכסים ואין לנו בעיות כלל.

גם אם תקנה בית בתל אביב באזורים יותר חלשים (שכונת שפירא, שכונת התקווה וכו') החוויה תהיה אחרת מאזורים אחרים בעיר (צפון תל אביב, אבן גבירול, גורדון וכו') - כך שלמיקום יש השפעה מכרעת בנדל"ן

כדי למצוא מתווך (ברוקר) שימצא לך דירות מושכרות אפשר לחפש באינטרנט. אנו חיים בעולם בו הכל נמצא ברשת. חיפוש פשוט אחר מתווך נמצא במרחק של לחיצת כפתור.

ברור שזה לא מספיק וצריך לבחון השכונות - מיהם הדיירים, מהם מחירי הנדל"ן, מה אחוז האבטלה ו/או הפשיעה באזור וכו'.

אגב בארה"ב יש לא מעט חברות שמשפצות בתים, משכירות ומוכרות למשקיעים - זה נקרא TURN KEY..כדאי שתחפז את צמד המילים הללו בגוגל

shabizon

New member
אתה חושב שגם מתווך רגיל מתעסק בTurn Key?

או שרק חברות ניהול הנכסים? איך אני יכול לדעת שהחברות שמשפצות בתים משכירול ומוכרות למשקיעים לא ירמו אותי?
אני תמיד אומר לעצמי שאני בחיים לא אקנה את הנכסים לפני שאראה אותם

TURN KEY

מתווך רגיל יכול לשלוח אותך לחברות שמתעסקות בזה. אפשר להגיע לחברות הללו דרך האינטרנט.

אם תדע לנתח נכס כמו שצריך מבחינת מחירי רכישה ומיהם הדיירים באזור, אין סיבה שירמו אותך - גם אם לא תראה הנכס בעצמך

bocachill

New member
תשואות החל מ 10% ניסיון של 18 שנה בתחום

למכירה:בתים צמודי קרקע למכירהחדשים מקבלן:בתים צמודי קרקע החל מ$150,000 אפשרות לעד70% משכנתא!!!!!
ו דירות בבניני רבי קומות-בצפון מיאמי-פלזות ומרכזים מסחריים--נכסים NNN -בתי מרקחת....
אזורים-מיאמי-פאלם ביץ-פורט סט לוסי-דרום מערב פלורידה---ניהול וליווי --
תשואות החל מ 10% ניסיון של 18 שנה בתחום-- שיתופי פעולה.
מגרשים למכירה חצי דונם עד לדונם -מאושר לבניה
עם אישורי בניה החל מ ,4,500$
ערי- ים,בקרבה לשדות תעופה בינלאומיים, בתי ספר ואונברסיטאות.
אותם מגרשים היו שווים $50,000 ב-2,008.
ניסיון של 18 שנה בתחום-- שיתופי פעולה.
הטלפון שלנו 050-6936666

למעלה