אני מחפשת

P u s s i c a t

New member
לה לא ממש משנה.

אבל היא רוצה חתול צעיר. למרות שאני... עם המון נסיון בחתולים. היום לא בטוחה שזה הפתרון הנכון לכולם. יש כאלה שדווקא בוגר ומגובש כבר עדיף עבורם. כשכבר פחות או יותר אפשר לזהות את האופי. כשכבר עבר שלב הגדילה (ציפורניים, חיסונים, מחלות של "ילדים"..) החתולה - חתולים, נושא רגיש...

להסיע אותו?

לא חבל על הדלק? תשלחי אותו במונית

אני לא מבינה

איך רומני יכול להציע הצעה שכרוכה בעלות יותר גבוהה מההצעה המקורית הייתכן כי מתרחשים ניסים אל נגד עיניי המצועפות?

כי ככה את חוסכת

דמי טירחה... הרי ממילא את לא מסוגלת להזיז את עצמך מהמחשב, אז אני מנסה להקל עלייך את המעמסה הזו ומציע לך הצעה שאותה לא תשמעי מאף רומני. ולא רק שאני מנסה להקל עלייך, אני גם דואג לך שלא תצטרכי לנהוג - כי בגילך כבר לא ממש רואים טוב לאן נוסעים ואת עלולה ללכת לאיבוד. לא רק זה... אפילו את המאמץ ללחוץ על דוושת הגז במקום על דוושת הברקסים אני מונע ממך מלעשות את הטעויות הטראגיות שנשים במצבך עלולות לעשות. ומה אני מקבל על זה? מה?

תקשיב לי ותקשיב לי טוב !!!

זה שבפעם אחרונה שנהגת לא הבחנת בין ידית האיתות לווישרים, וזה שהחלטת לבלום עם רגל ימין בוא זמנית לגז עם רגל שמאל וזה ששאלת אם צריך לסןבב את ההגה לצד השני כשעושים רוורס וזה שכששאלו אותך בתחנת דלק אם אתה צריך מים ואמרת שאתה לא צמא וזה שכששאלו אותך מה לגבי שמן אמרת שאתה בדיאטה וזה שכשהמנורה נדלקה חשבת שזה בגלל שמחשיך וכמעט פוצצת את הראש מנוע וזה שניסית לדחוף את הדיסק לרדיאטור כדי לשמוע מוזיקה לא אומר שגם אנייייייייייייייייייייייייי שכחתי איך נוהגים וזה שחיפשת את העכבר באוטו לעשות קליק ימני בשביל הסטארטר וזה שאמרתי לך להסתכל במראה ואמרת שאין צורך כי גם ככה אתה לא מתכוון לפתוח מצלמה אז לא חשוב איך אתה נראה כרגע לא אומר שאני מכורה למחשבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב הבנת??????????????????????????????????? יא אוכל ממליגות לארוחות בוקר!

../images/Emo12.gif יוו וועליה וועילה

תקשיבי טוב טוב לרומני ! קודם כל אני לא סובל ממליגה ואל תכניסי לי לפה מאכלים מעוררי הקאה. דבר שני וחשוב לא פחות מקודמו - אל תשכחי מי מאפשר לך לשמוע את המוזיקה שאת שומעת ומתלהבת ממנה באוטו שלך ואל תשכחי גם מי יכול לגרום לזה להיפסק
כמה אפשר לשמוע את אבי ביטר ? למה שהחתול יסבול למה? ודבר אחרון את יכולה לחזור למעלה עכשיו חחחחחחחחחחחחח

חצוף!!!!!!! כנס לפה מיד!!!!!!!

יופי עכשיו צא חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני המצאתי את זה!!!

בסדר, הפעם לא הצלחת מאמי, לפי

ה - " כנס לפה מיד !!!!! " ידעתי שזה מה שאת תעשי. מה שאומר? שאת כל כך צפויה שזה ממש לא מהווה אתגר בשבילי יקרה. להבא- תשתדלי למצוא משהו אחר שהרומני עוד לא גילה לך
את רואה עכשיו על מה אני מדבר? את נוטה לעשות שטויות.... ואת זה אני מנסה למנוע ממך לעשות חחחחחחחחחחחחח עכשיו את יכולה להמשיך , רק אל תשכחי שזה בוקר ואת כבר לא חושבת כמו שאת בדרך כלל חושבת.

כן, בן בלייעל יקר שלי

לילה טוב בוקר טוב צהריים טובים בהריים טובים אחהצ טובים בין ערבים טובים ערב טוב וכל טוב ותודה על ההקשבה

יאאאאאא , תסלחי לי מאד יא גברת

שבחיים לא תקראי לי בן בלי יעל... יותר טוב שתאספי את משמנייך ותאספי את עצמך למיטה השקועה והסדוקה שלך. שימי שתי כריות מתחת לראשך ולכי לחלום לך על דוגמניות חטובות ושריריות שחולמות שאחד כמוני יבוא לעשות להן בדיקת תוך רחמית. לילה טוב שלום שלום ואל תבואי לי בחלום.

שיו שיו שיו ../images/Emo12.gif

אוי מתוק שלי אני מבינה שהנוכחות שלי פגעה בך כל כך קשה והמילים שלי חדרו כל כך עמוק (לא לשם יא סוטה) שהרגשת צורך עז וחזק להשתמש במילים כל כך פוגעות וחודרות (הפעם כן לשם חחחחחחח) שכאלו... אז אני מתנצלת שקראתי לך בן בלייעל כי אתה בן עם יעל ולא בן בלי יעל ומי זאת יעל בכלל? אה? שאני אתחיל לקנא מעכשיו??? המזל שלך שאני במצב רוח טוב כי בדיוק הכנתי לי תה ויש ריח של טוסטר באוויר וציוץ ציפורים ואליקופטרים בשמיים וריח בוסתנים משכר את אפי אז אני לא כועסת :) אפילו נשיקה תקבל
ועוד אחת
שלום וביי

טוב

את הרי יודעת שהתכוונתי רק לטוב
ועכשיו בלי כל הצחוקים אני חושב שאת תעשי טעות אם תמסרי את החתול, לדעתי את צריכה להביא עוד חתולה אחת כדיי שיהיה שוויון בין המינים- שני חתולים ושתי חתולות. ככה גם לא יהיה להם משעמם וחיי המין שלהם לפחות יתמלאו ויתרבו. בכל אופן, לילה טוב או בוקר טוב- מה זה משנה לנו? העיקר שתקומי בזמן לעבודה , תסעי עם האוטו זבל שלך לעבודה, תשתי את הנס קפה הזול שקונים שם, תאכלי איזו עוגיה שבמקרה נשארה שם מלפני שבוע, תתעסקי שם במחשב רוב שעות העבודה ולא לשם עבודה.... תיכנסי שוב לאוטו זבל שלך, תסעי הביתה, תחזרי לשיגרה המשעממת שלך, תאכילי את החתולים , שוב תיכנסי למחשב כי הרי לא ממש הספיק לך שם בעבודה, תאכלי סלט חומוס שקנית לפני חודש- תקבלי כאבי בטן אבל זה לא ימנע ממך לנסות להאכיל את החתול הקטן כי זה הוא תפקידך ויעודך, משהו טוב- לא ממש יצמח מזה רק שתדעי, השיגרה הזו עלולה להרוס לך את החיים. ושלא תגידי שלא אמרתי לך לילה טוב
ביי אישה יפה .

למעלה