אני מחפשת מלכודת

kernosh

New member
אני מחפשת מלכודת

יש חתולת רחוב שאני צריכה ללכוד, יש לי זיהום מטורף בפה שמונע ממנה ללעוס יש כבר וטרינר ומקום להחלים רק צריך מלכודת בדי ללכוד אותה יש למישהו רעיון?

keren492754

New member
ואני ממליצה על......

אבי קוזי הוא יכול ללכוד או באמצעות חץ טישטוש או במלכודת , אשמח לתת עוד פרטים במייל [email protected]

goolo123

New member
חץ צריך להיות פיתרון אחרון ולא ראשון,ולכן

כדאי מאוד להימנע מכך, כמו כן, להרדים חתול חולה וחלש בחץ, יכול להפוך לגזר דין מוות.(מה שקרה לפני כשבועיים אצל ידידה!) אז לידיעתכם!!

B0NB0N

New member
מאד לא ממליצה על לכידה על-ידי חץ הרדמה

בעקבות ניסיון מר של חתול שמת מחץ הטשטוש, ממליצה להשתמש בדרכים אחרות. ואני אסביר את מה שהוטרינר הסביר לגבי החתול שמת מהחץ. טשטוש זה חומר שיכול להיות מסוכן, יש בעלי חיים (וגם אנשים) שלא עומדים במצב הטישטוש וקורסים ועלולים למות. כאשר רופא נותן את זריקת הטשטוש, הוא עם היד על הדופק למקרה של קריסה ואז נותן זריקה נוגדת. כאשר אדם שהוא לא רופא משתמש ברובה חיצים עם חומר טשטוש, הוא לא יכול לתת מענה מיידי למקרה של קריסת הגוף ולכן, עדיף שלא להשתמש בזה. רק מצבים מסובכים ביותר של סכנת מוות ואי יכולת לתפוס, מצדיקים את השימוש ברובה החיצים. חברתי שחוותה טראומה בגין חתול שמת מחץ ההרדמה, ולא מצליחה להתאושש ומרגישה רוצחת, יכולה להעיד, עד כמה מסוכן זה יכול להיות. בלי שום קשר, אבי קוזי הוא מחלץ מעולה, יודע לדבר עם חתולים וכלבים בחתולית וכלבית באופן מדהים.

הבעיה עם חץ טשטוש

היא שהחתול ממשיך לרוץ לפני שהוא נרדם, ואז הוא עלול להרדם בכביש או במקום שלא ימצא ואז הוא חשוף לסכנות כלבים וכו'. לפי הידוע לי רק אבי קוזי משתמש בחץ טשטוש. הוא די מיומן אבל גם לו יכולות לקרות בעיות.

דסק

New member
הסכנה הטמונה בחץ הרדמה

שמרגע שטושטש או הורדם חתול [מעבר לסכנות שכבר צויינו], הוא אמור להיות במיידי תחת השגחתו של וטרינר מוסמך!

keren492754

New member
הי

יש גם את אבי קוזי שהוא יכול ללכוד אותה או באמצאות מלכודת או בחץ טישטוש אם את רוצה פרטים אשמח לתת לך מייל [email protected]

sigidov

New member
אם אפשר לשלוח את הפרטים גם אלי במסר

אני מאד אשמח. בדיוק אותו מקרה - חתולה עם בעיות שיניים שאני לא מצליחה לטפל בה (בורחת כשאני שמה לה אוכל עם תרופה). תודה

kernosh

New member
תודה לכולם - אבל זה או לשלם ללוכד

או לטפל בחתולה - זו לא לכידה בעייתית צריך רק מלכודת לשעה אני אשמח להשאיר פקדון 050-2424822

B0NB0N

New member
איפה את גרה?

שלחי לי מסר. אני לא יכולה להתקשר כרגע, שלחי לי מסר ואם את קרובה אליי, אוכל לעזור.

סופי12

New member
אפשר לבקש מהווטרינר העירוני ללכוד ואז להעביר

זה אפשרי במודיעין. הפקח מגיע עם מלכודת מכין אותה והולך.כשנלכד החתול אפשר להעבירו(דלת מול דלת) למנשא.ואז הפקח מגיע לקחת את המלכודת ואומרים לו או לא שאין חתול.

R750-Girl

New member
../images/Emo54.gif

למעלה