אני מוכנה לשלם הרבה כסף.

• פותח הנושא Octop
  • פורסם בתאריך

Octop

New member
אני מוכנה לשלם הרבה כסף.

אם יש לכם שני כרטיסים ביד שאתם רוצים להיפטר מהם - תיצרו קשר איתי בICQ#146390290 או בהודעה פרטית.

o pie

New member
../images/Emo207.gif סטליסט איסלנד 3.3

Quicksand A kiss to send us off Wish you were here Have you ever Anna Molly Paper Shoes When it comes Redefine (acoustic) Drive (acoustic) Earth to bella 1 Under my umbrella Light Grenades Sick sad little world Dig Nowhere fast Pendulous Threads - Pistola Megalomaniac עוד 3 ימיםםםם

AeroFan

New member
סט נהדר!

אין הרבה שינויים בין זה לבין הסיבוב שהיה להם בארה"ב, מה שכן- ברנדון החלים לגמרי עד כמה שהבנתי והם חזרו לבצע את כמות השירים שהם היו רגילים לעשות.

MoonyAvFreak

New member
ואי אם הם יעשו את אלו..זה יהייה ואא

איזה שירים יפים חח זה אחלה בחירה לדעתי

אני דווקא מקווה לכמה שינויים

יכול להיות מעניין לשמוע את Redefine באקוסטי אבל הייתי רוצה אותו רגיל ואת וורנינג ;[

orw93

New member
../images/Emo205.gif

חסרים לי perdon me, make yourself, a crow left of the murder והיתה לי מין פנטזיה שיהיה make a move
.

itzikch

New member
הסט המעודכן של איסלנד 3.3.07

Quicksand | A Kiss To Send Us Off | Wish You Were Here | Have You Ever?| Anna-Molly | Paper Shoes | When It Comes | Redefine (Acoustic) | Drive (Acoustic) | Earth To Bella #1 | Under My Umbrella | Light Grenades | Are You In? | Sick Sad Little World | Love Hurts | Nowhere Fast || Pistola | Megalomaniac

AeroFan

New member
לכל התוהים...

הם לא ביצעו את Dig כמו שהיה רשום בסט המקורי למעלה, הם היו אמורים לבצע אותו אבל במקומו הם ביצעו את Love Hurts.

itzikch

New member
ביזיון אין NICE TO KNOW YOU וגם

PARDON ME בלי 2 השירים האלה המופע לא יהיה משהו =\ למרות שכול שיר מתקבל בברכה.. מוזר שהם עשו את השיר ARE YOU IN בדרך כלל כול המופעים שלהם בארה"ב לא היה בסט

itzikch

New member
סטליסט מפורטוגל 5.3.07

Quicksand | A Kiss To Send Us Off | Wish You Were Here | Have You Ever | Anna Molly | Paper Shoes | Warning | Redefine (Acoustic) | Drive (Acoustic) | Earth To Bella pt. I | Under My Umbrella | Light Grenades | Love Hurts | Sick Sad Little World | Dig || The Warmth | Pistola | Megalomaniac

למעלה