אני מודיעה לכם שאני עצובה: פתאום

תמי שבט

New member
אני מודיעה לכם שאני עצובה: פתאום

מציעים לי דרכים לשיפור הבגרויות שלי (אני כבר לא זוכרת באיזה בי"ס למדתי), מספרים לי על רופאים בפורום (ואני הגעתי לפימו רק כדי להתרחק מהם!), נותנים לי טיפים ליופי (זה כבר מזמן אבוד...). בקיצור - מרוב התעצבנות החלפתי את השם ואני כבר לא נופית. חזרתי לשמי המקורי אז שיהיה לכולכם יום נעים ועבודה פוריה ואם תוכלו תעזרו ל"נחם" אותי. וחוץ מזה הסמיילים לא עובדים....................................

../images/Emo24.gif תמי, להיות בשמחה תמיד../images/Emo6.gif

בטוח שגם בבית החדש יהיה מענין ומרתק

תמי אל תהיה עצובה

קודם כל אותי משמח שחזרת לשמך המקורי ולא לשם הישוב בו את גרה דבר שני- נכון שהפורמט יותר קופצני אבל המהות נשארה אותו הדבר ולי יש קצת פחות הוצאות בגלל זה...

מה גם.....

שהמקום הזה הוא כל כך חם, עוטף ואוהב שלא ניתן לך להתעצב בגלל "רעשי רקע". ברוכה הבאה לביתנו החדש

שרוני זה נשמע כמו טלנובלה...

שהמקום הזה הוא כל כך חם, עוטף ואוהב שלא ניתן לך להתעצב בגלל "רעשי רקע"....... חחחחח....

תמי שבט

New member
../images/Emo14.gif וגם הטכנאי מצא את

אחיו החירש שהלך לאיבוד בלידה והוא עבר ניתוח ועכשיו הוא מייצר את פורומים חדשים ומחסל פורומים ישנים..............

milat1

New member
תמי מנופית-מרגישה כמוך! סוף נכנסתי

בפעם הראשונה לפורום של נעמה- לפני זה סלדתי מכל זה, הפרסומות ובלבולי המוח. ולא טרחתי להכנס לשום פורום שהוא. אז.. סוף סוף נכנסתי ותוך שבוע עוברים לתפוז. זה בכלל לא נחמד בעיני. מילת בינתיים אני ממשיכה להסתכל בפורום הקודם.

למעלה