אני לא מומחה אבל אני רוצה פורום!!!

כסיל

New member
אני לא מומחה אבל אני רוצה פורום!!!

אני רוצה שיהיה פורום funk פה (לא פאנק) בסך הכל אנשים אוהבים את זה וזה מגניב ולא יכול להיות שיש פורומים לדברים שלא ממש מאזינים להם פה (לדוגמה-רוק מתקדם-שזה אחלה דבר...) ופאנקי אנשים אוהבים...הבעייה היא שאני לא מומחה אז מה אני אמור לעשות?

פגעסוס

Well-known member
--->

אין צורך להיות מומחה על מנת לנהל פורום. אם ברצונך לבקש ולנהל פורום חדש, אנא עשה זאת בצורה מסודרת ומלא את הטופס הבא - לחץ כאן. הנהלת הפורומים תשקול את הבקשה ותשלח לך את תשובתה בתוך כשבוע...

robert fripp

New member
קיים פורום PUNK

הוא מדבר איתכם על FUNK, זה שני דברים שונים לחלוטין... הנהלה, תשמעו קצת Tower of Power BOOTSY COLLINS AVERAGE WHITE BAND ואז תבינו את ההבדל :)

כסיל

New member
סוף סוף מישהו מבין!

כל הזמן אני מחפש אנשים שאני יוכל לדבר איתם על funk! george clinton funkadlic bootsy collins tower of power(פרנסיס רוקו מלך) וגם בשביל כל אוהבי ההיפ הופ וראפ שיבינו את השורשים שממנה צמחה המוזיקה שהם אוהבים.... דוגמה טובה:snoop doog חידש שיר funk שאני לא זוכר את השם שלו...בטח שמעתם אותו באמ.טי.וי

כסיל

New member
ועוד דבר...בקשר לטופס

אתם שואלים אם אני רוצה לנהל פורום שם...אני רוצה רק שאני לא מבין מספיק בשביל להיות מומחה בתחום הפאנקי אתם מבקשים כתובת והכול ואני לא מבין למה אם אני לא ינהל אותו

פגעסוס

Well-known member
אם אתה לא רוצה לנהל את הפורום...

אין טעם שתמלא את הטופס. פורום לא יפתח אם אין מנהל שינהל אותו. מצא מישהו שמעוניין לנהל את הפורום והצע לו למלא את הטופס...

כסיל

New member
זהו שאני לא מוצא....

חיפשתי אנשים שמבינים באינטרנט אבל אני לא מוצא....באסה

למעלה