אני לא מאמינה!!

נונה33

New member
אני לא מאמינה!!

כל הכבוד לך מירבי שפתחת את הפורום הזה!!!!!!!! לפני כמה ימים אמרתי לבעלי שזה לא בסדר שאין שום מקום שאפשר לדבר בו עם נשים שעושות פונדקאות, הרבה פעמים נכנסתי לפורום פוריות, תמיד קראתי את ההודעות, אבל לא השתתפתי בגלל שאין לי מה להגיד להם וגם אני יודעת שאצלינו זה רק פונדקאות. לא יודעת איך להתחיל, לא מכירה את המשתתפות, טוב לאט לאט, אין לי סבלנות אני קפיצית נורא וגם עכשיו בעבודה אנילא רוצה שיראו מה שאני כותבת. רק להגיד שיש לנו כבר פונדקאית מקסימה ואנחנו עוברים בדיקות ואבחונים עכשיו. תכתבו לי איפה אתם באיזה שלב כבר אוהבת אותכם נונההההההההההה לא מצליחה להוסיף את הציורים האלה

מירבי*

New member
נונה, ברוכה הבאה אלינו../images/Emo24.gif

ההודעה שלך העלתה בי חיוך, שמחה שמצאת אותנו, מקווה שהפורום הזה ישמש בשבילך בית חם, מקום בו נוכל לשמוח יחד..( לא מעלה אפשרות אחרת), לראות את הדברים שאנחנו כה רוצות מתפתחים כפי שצריך ולתמוך אחת בשניה. אני נמצאת בשלב שקרוב מאוד להתחלת הטיפול..מקווה שבחודש הקרוב נוכל להתחיל. המחשבה שתיכף הפונדקאית שלי תהיה בהריון מרגשת מאוד..אני מבינה את שכתבת לגבי הסבלנות שאין לך,בטוחה שיחד זה יעבור מהר יותר ונגיע לרגע המיוחל. לגבי הציורים שביקשת להוסיף...מתחת למקוםשבו כותבתים את ההודעה כתוב- סמיילים וסימנים לתוכן ההודעה, לחצי על זה וכשזה יפתח לחצי על הסימן שברצונך לצרף ואז שלחי את ההודעה. יום טוב והרבה אהבה
מירבי*

ואוו מירבי אנחנו נהיה בהריון כמעט

יחד מדהיםםםםם.... לא? גם אני מוזמנת לדר קול ברמבם ב29 לבית חולים להתחיל לקחת תכדורים שלפני ההחזרה ... ככה שאולי נלד יחד אני במקביל לפונדקאית מדהים.... הידעתם בישראל עד כה נולדו 26 ילדים לאמהות פונדקאיות איזה יופי מיירבי נדבר פה המון במהלך ההריון... זה בהחלט נחמד דרדסית

מירבי*

New member
אם הכל ילך לפי התכניות, יש סיכוי

גדול שאת והפונדקאית שלנו תהינה יחד בהריון, הלוואי. לגבי מספר הילדים שציינת שנולדו לפונדקאיות, מאיפה לקחת את הנתון הזה? קראתי במספר מקומות ובכל אחד מהם מצויין מספר אחר, לדעתי המספר גבוה יותר. עד כמה שאני יודעת הנתון הזה נלקח מעדכון בשנת 1990. יום נעים לך דרדסית יקרה.

לגבי מספר הילדים שנולדו עד היום..

זה מעודכן באתר שנתתי כאן המרכז להורות ופונדקאות ששם מעדכנים את כל החדש בעולם הפונדקאות בארצנו דרדסית

נונה 33קודם חיבוק ממני../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה לפורום מיוחד ומדהים לדעתי... שמי דרדסית..אני בת 30 ואני פונדקאית בקרוב מתחילה טיפולים..אשמח לענות לך על שאלות מהצד השני של המתראס שלך דרדסית ובהצלחה בבחירת דרכך

אודליה1

New member
ם אני שמחתי מאוד

שמצאתי את הפורום הזה, תחושה של שותפות גורל אמיתית. אנחנו בשלב הבירורים, יש כבר החלטה אבל עוד לא התחלנו. ספרי איך מצאתם את הפונדקאית שלכם, אולי זה יתן לי רעיון. אודליה

נונה33

New member
לקח לנו חודש ימים למצוא פונדקאית

פרסמנו מודעות בעיתונים כמו ידיעות ומעריב, פרסמנו גם בעיתונים מקומיים, היו לנו 6 פניות, ראיינו את כולן, ניפינו 3, נשארנו עם 3 ואז ראיינו אותן שוב, ירדנו קצת יותר לפרטים וקיבלנו החלטה, מרגע תחילת החיפוש זה לקח חודש!!!!!!! ממש בכיף זה היה, גם אלה שלא בחרנו היו חמודות אבל לא התאימו לנו!!!! היא מאוד חמודה ויש לנו יחסים מצויינים איתה. הולכת לישון!!!!! לילה טוב לכולכן מקסימות!!!!!!!1
אולי עכשיו יצאו לי הסימנים האלה ביי נונה

אז אני רואה שגם בפרטי...

מצליחים למצוא פונדקאית השאלה מי יתמוך בה לאורך הדרך? בי תומכת עדה מהמרכז שזה די חשוב לי.

מירבי*

New member
לאיזה סוג של תמיכה את מתכוונת?

הרי לכל פונדקאית יש אפשרות להשתמש בסכום שיועד לה למטרת טיפול פסיכולוגי מהרגע שיש הריון. בתקופה שלפני, במהלך הבדיקות וההמתנה, אני סבורה שזה תפקידם של ההורים לתמוך בפונדקאית, מה גם שקשיים אם יתעוררו סביר שיתעוררו במהלך ההריון ואחריו, בעת הניתוק. לילה טוב מירבי*

צורית1

New member
היי נונה33 והמון המון בהצלחה ../images/Emo45.gif

היי, היות ואנחנו עכשיו בשלב עיבוד נתונים והפנמת כאבים, אולי תספרי לי איך בכלל התחלתם, כדי לפשט לי את התהליך שייראה לי פחות גדול ומפחיד ממה שזה נראה - מאיפה התחלת? למי פנית? האם יש לך עם מי להתייעץ לפני כל שלב ושלב? ועוד מיליון שאלות. אשמח לשמוע הכל - גם ממירב ומהדרדסית (למרות שאצלך זה דרך המרכז ולגביו אני עוד לא בטוחה...) המון תודה ו... לילה טוב!!
צורית.

נונה33

New member
שלום צורית!!!!!!!!

אצלנו הבינו מהר מאוד שרק פונדקאות היא הדרך, יש לי בעיה ברחם שלא מאפשרת קיום הריון!!!!!!!1 מצד שני, הביציות שלי בסדר וגם הזרע, מקרה קלאסי לפונדקאות. ברגע שהרופא שלנו החליט שזו הדרך אפילו הרגשנו הקלה!!!!!!!!! כן, כן, הקלה!! כי יש פתרון וזהו, מעכשיו זה יהיה בסדר!!!!!!! השלב הראשון היה ליצור קשר עם הועדה בירושלים, הם שלחו לנו את הטפסים, במקביל התחלנו לחפש פונדקאית, זה לא לקח הרבה זמן כפי שכבר כתבתי.

נונה33

New member
המשך ההודעה, שלחתי בטעות!!!!!!!!!

ואז התחלנו עם הבדיקות והאבחונים שלה ושלנו, זה לא מסובך בכלל!!!!!!!! בדיקות דם, שתן, היא גם עושה בדיקות גניקולוגיות, אולטרסאונד וכו´!!!! בשבוע הבא יש לנו שיחה אצל הפסיכולוג, לי ולבעלי וגם מבחן כזה, עשיתי את זה פעם, זה לא מסובך,ובמקביל גם היא לעשה את זה רק שאצלה המבחן יותר מעמיק וארוך!!!!!!!!! צריך להביא איזה אישורים מהמשטרה שאין לנו ולה עבר פלילי, נדמה לי. ועוד כל מיני דברים ממשרד הפנים!!!!! בקיצור לא משהו שאי אפשר לעמוד בו. אחרי הכל נגיש לוועדה את הטפסים ואז נראה. אם הפורום הזה היה פה כשהיינו מתחילים היה לנו הרבה יותר קל!!!!!!! אבל גם עכשיו זה כיף שאפשר לכתוב את הכל ולדעת שאתם מבינים על מה אני כותבת. בטפסים שהם שולחים יש את כל ההוראות המדוייקות!!!!!!!! זהו, ביי , שבת שלום, הרבה אהבה ושמחה!!!!!!!!!!!

נונה תיקון קטן...

הבדיקה אצל הפסיכולוגית קלינית מקיפה אצל הזוג כמו אצל הפונדקאית ראיתי שהזוג שאני הפונדקאית שלו עבר אותן מבדקים מבדקי איקיו ומבדקי רגש וכמובן מבדקים נפשיים הם קראו תתוצאות שלי בזמן שאני קראתי את שלהם וזה היה די זזה מבחינת המבדקים הללו וכן צריך טופס של עבר ללא תיק פלילי אבל גם זה לשני הצדדים ומבדקים רפואיים מקיפים לשני הצדדים מרשם אוכלוסין לפנדקאית ...ועוד נירות ללא סוף... שלך דרדסית

מירבי*

New member
דרדסית , תיקון קטנטן לתיקון../images/Emo24.gif

גם אצלינו היה פער גדול בין המבדקים שהפונדקאית עברה לבין אלה שאנחנו עברנו, אנחנו שהינו אצל הפסיכולוג בסך הכל כשעה וחצי כל אחד לבד ואז שיחה זוגית של חצי שעה נוספת, הפונדקאית מראש הוזמנה ל-4 שעות של מבדקים. יכול להיות שיש פער בין מכון למכון, בכל מקרה כל המכונים פועלים לפי דרישות של הוועדה ועל פי הנחיות מדוייקות ממנה. בנוסף, נושא איסוף הניירת הוא לא אין סופי ומורכב, יש רשימה של דברים שצריך לבצע, אם פועלים לפי ההנחיות זה ישים לחלוטין. שבוע מקסים שיהיה לך, עדכני אותנו לגבי ההתפתחויות... מירבי*

למעלה