אני לא מאמין. פשוט לא מאמין

אני לא מאמין. פשוט לא מאמין

איזו חוצפה. איזו עזות מצח. איזה חילול קודש. לקח לי שעה להרגע מהבזיון לפני שהייתי מסוגל לשבת ליד המחשב ולכתוב לכם. שבו טוב והחזיקו חזק. הנה זה בא. מתוך כתבה שאמורה לתאר את "אנטרפרייז", הקטע המתאר את האלילה. האחת והיחידה. משוש חיינו שאנו אבק לרגליה (החטובות): "ג´ולין בלאלוק, דוגמנית פורנו רך, גולשת גלים ושחקנית בזעיר אנפין" אההההההה!!!!!!!! מה זה החרטה הזה ??????????????? שמישהו יחזיק אותי חזק, לפני שאני תופס את הניב קלדרון הזה ועושה לו... ועושה לו... אה... דברים שאפילו לחובבי בבילון 5 לא הייתי עושה. כן כן. זה הניב קלדרון "שלנו" שכתב את דיברי הבלע האלה. את שיקוצי הכפירה המחרידים האלה. ניחה אנחנו יודעים את האמת, אבל קוראים את הדברים האלה גם ילדים רכים שטרם ידעו את סטרטרק ועלולים להאמין להם ולחשוב שטפאל היא לא האלילה. ולחשוב שאנחנו אימצנו את מרעיל הבארות הזה. הסכין בגב האומה הזה, אל חיקנו. וכפי שכבר נכתב "מחרביך ומהרסיך ממך יצאו, ומקלדרון תיפתח הרעה". וזה בכלל לא פורנו. זו א-ו-מ-נ-ו-ת.

jerri

New member
מה הבעיה? היא אכן דוגמנית פורנו רך

לשעבר (ובהווה) שאת אומנותה ותמונותיה ניתן למצוא באלפי אתרים ברשת וכישרון המשחק שלה אכן מצוי רק בשפתיה המטופחות (ניחוש שלי? בליסטקס הרבל ליפ פרוטקטור) והתפוחות.

Bajoran Preist

New member
../images/Emo123.gifתשמע, אני לא יודע מה אתה מתעצבן

מי אמר שפורנו רך זו לא "אומנות"?
אני אישית לא מכיר הרבה סוגי אומנות שעשויים להסב עונג בצורה כזאת, אם אתם מבינים למה אני מתכוון,
... אלילה? טוב, נו... ממילא לא מדובר על פה ט´פאל(היא פתח לא דוגמנית פורנו רך, או דוגמנית בכלל, או חושבת שיש צורך כלשהו להצטלם), אבל ג´ולין בליילוק היא לא מי יודע מה טרקית, ואם לא היו מציעים לה את התפקיד בסטאר-טרק, היא כנראה הייתה ממשיכה לעסוק ב"אומנות" הזאת...

ואני לא יודע

למה אתה חושב שאני באמת מתעצבן (ולא, נגיד, משתעשע). חשבתי שכבר עברנו את זה. ולגבי טפאל/ג´ולין - יש אלים רבים שידועים בשני שמות. למשל זאוס הוא גם אפולו (רק במקום אחר). כך שאין ממש חוסר זהות. לאל פנים רבות, ולאלילה עוד יותר. א-א-מן

כחברה בפורום הפמיניסטיות

אני חייבת לציין שנכון שהיא מגניבה אבל בואו נודה בזה, הביאו אותה כדי להעלות את הרייטניג כי אנטרפרייז זו סדרה ג-ר-ו-ע-ה!

כחברה בפורום הפמיניסטיות

אני חייבת לציין שנכון שהיא מגניבה אבל בואו נודה בזה, הביאו אותה כדי להעלות את הרייטניג כי אנטרפרייז זו סדרה ג-ר-ו-ע-ה!

למעלה