אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי

karish666

New member
אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי

(אני כותבת מיוזר של אח שלי) הסיפור: לפני שבוע, הייתי במועדון ושם רקדתי עם מישהו שהכרתי..דבר הוביל לדבר והתנשקנו.. יומיים אחרי זה, החבר'ה עשו על האש, והחלטנו להפגש לפני לשתות קפה איפשהו.. באתי בראש שאני אומרת לו שזאת הייתה טעות, וזרמתי במסיבה והיה לי כיף, אבל לא באתי למסיבה כדי לצאת עם קשר..אבל היה ממש נחמד בבית קפה, השיחה זרמה, ובסוף התיישבנו על מדרגות ליד ודיברנו על העתיד.. הוא אמר שזה אף פעם לא קרה לו, ומאז המסיבה הוא לא מפסיק לחשוב עליי, ושהוא ממש רוצה לנסות ולראות מה יקרה.. לא ידעתי מה להגיד לו, ואמרתי שאני לא יודעת, כשבתוך תוכי אני כבר לא סגורה על ההחלטה שעשיתי לפני שבאתי לבית קפה. אז אמרתי לו שאני באמת לא יודעת, ואפשר לנסות ולראות..וקבענו לטייל ביום שבת הזה.. מאז, פגשתי אותו עוד פעמיים, גם במסגרת של חברים, ובכל פעם לא התנהגנו כמו זוג או משהו כזה, יש מבטים פה ושם, ומדי פעם אנחנו מתיישבים אחד ליד השני ומדברים טיפה, פשוט כי לא נעים לנו מהחברים. חוץ מהמפגשים, אנחנו מתכתבים ב-SMS כל הזמן, והיו לנו 2-3 שיחות בטלפון.. (האחרונה הייתה ממש טובה). הבעיה היא-אף פעם לא נכנסתי לקשר רציני, וגם הוא לא..אני לא יודעת מה לעשות, כי אני לא רוצה לשחק בו-אבל אני לא יודעת אם אני רוצה לצאת איתו או לו..יש המון דברים חיוביים בו, אבל אני פשוט לא מרגישה פרפרים.. אני מרגישה כאילו אני מנסה לכפות על עצמי להרגיש משהו אליו, כי אני רוצה שזה יצליח..אני מרגישה שהוא נפתח אליי הרבה יותר מאשר שאני נפתחת אליו (גם מבחינת הדברים שאומרים-למשל אין לו בעיה לומר לי שהוא אוהב לשמוע את הקול שלי או שאני מדהימה..ואני לא מסוגלת להגיד לו שום דבר כזה..) וכן..כל זה תוך שבוע.. למישהו יש אולי איזשהן הצעות, או יותר נכון-הארות? אני חייבת שמישהו יתן לי זווית ראיה אחרת או יאיר את עיניי..כי נראה לי שאני מפספסת כאן משהו..
 

Fenris

New member
אז בכל זאת קשה לך לחתוך?

את לא באמת רוצה לוותר עליו, אם אני מבין נכון. אז אין לך פרפרים, אבל גם לא רע לך איתו. אולי זה דווקא מה שאמור להיות? אמרת שלא נכנסת למערכת יחסים בעבר. מאיפה את יודעת איך מרגישים פרפרים? ואם הם בכלל ישנם? אם טוב לך, וקשה לך להחליט, עדיף לזרום עם זה. כל עוד לא הבטחת לו שום דבר, אף-אחד לא מפסיד. לכי תדעי, אולי בשלב מסויים גם הוא יחליט שזה לא ממש מתאים לו. ואולי את תשני את דעתך. למה להחליט כבר אחרי שבוע? אבל אל תרגישי מחוייבת לפתח קשר איתו רק בגלל שהוא מאוד רוצה. אם את בכל זאת מחליטה שזה לא מתאים לך, תעמדי על שלך, ותחתכי כמה שיותר מהר (כמו להוריד פלסטר), כך ששניכם תיפגעו פחות מהפרידה.
 

nightfairy86

New member
../images/Emo41.gif לאט לאט...

כשקראתי את זה הרגשתי כאילו זה נכתב עליי! מילה במילה!! אולי בכל זאת תנסי לראות איך זה הולך? אני גם חושבת שזה מהר מדי תוך שבוע לצאת בהצהרות ובהכרזות ולשפוך את הלב ולהגיד כמה שאת אוהבת את הקול שלו ושהוא מדהים וכו'... הם פשוט אומרים מה שהם מרגישים. אולי עם הזמן, כשתדעי בוודאות שזה מה שאת מרגישה כלפיו אז יהיה לך יותר קל להיחשף בפניו. אבל לא נראה לי שזה העניין... השאלה היא כמה את רוצה אותו. את לא חייבת לתת תשובות לאף אחד ולא כרגע. קחי את הזמן.
 
תגובה

תבדקי מה את מרגישה כלפיו. אם נעים לך אתו תמשיכי להיות אתו במדה שמתחשק ומתאים לך, וזה יגרום לך ספוק נפשי ואושר. אם אינך רוצה אותו תוכלי לעזבו.
 

smdar1

New member
אמממ...

תראי מאמי. אני מבינה אותך.. אבל תראי להיות עם מישהו זה לא כזה ביג דיל לא יצליח לא יצליח תנסי תראי אולי יהיה בסדר. כולם אמרו לך כאן וזה גם דעתי תנסי לא רע לך איתו.לא מרישה פרפרים.מבינה שרוצה להרגיש ככה אבל אם לא זה סוף העולם? זה שהולכת להיחתן איתו מחר. תצאי אתו תראי מה יהיה וזהו. מקסימום תראי אם הזמן שזה לא הולך אל תהיי איתו אבל לא רע לך איתו למה לא.
 
למעלה