אני לא יודעת מה אתכם...

Mooa-Numi

New member
אני לא יודעת מה אתכם...

אבל לדעתי העובדה שפרו עומדת למות בעוד 4 ימים (אופס?
?) די תקלקל את הכל... לייק-אוי פרו מתה! אין יותר את The Power Of Three! יוו-איזה קטע שפתאום באה אחות חדשה וסידרה את הכל? איזה מזל לא צפוי...! There´s No buisness like show buissness... והכל בגלל שאנון דוהרטי הזאת
מיכל

Ophel McNeil

New member
מעט און טופיק.

תראי, הרבה ברירה לא הייתה ליוצרים, כשאנן (בלי ו´!!!) פרשה, אבל לטובת אפשר לומר שהם בהחלט יצאו בכבוד. הדרך שבה פייג´ מצטרפת הגיונית, וגם הקיום שלה אפשרי (היא נולדה מרומן בין האמה של האחיות, לאור הלבן שלה- סם, וזה התגלה כבר בוענה השניה). אני הראשונה שלא הייתה רוצה ששאנן תפרוש, אבל אני בטוחה שקו העלילה בהחלט יהיה יותר מרתק, ושיהיו כמה בדיחות נפלאות על ההצטרפות שלה. אז- עונה רביעית- היר איי כאמ!! (חכו, חכו לאוקטובר).

Paige

New member
כנ"ל

בכיתי יום אחרי ששאנן פרשה.... באמת! הכנתי טפטים וכאלה. אבל אני שמחה שהיא פרשה, כי פייג´, יחד עם רוז, נ-ה-ד-ר-ו-ת!!!

Ophel McNeil

New member
פייג´? יחד עם רוז? אני אניח שזאת

סתם טעות שלך, ושאף אחד לא התחיל לפתח בסדרה פיצול אישיות. long-livr-leo, אופל מקניל.

As I Am

New member
כל עוד מסמנים ספויילרים בזמן ../images/Emo4.gif../images/Emo103.gif

זה באמת נשמע מופרך כזה... אבל WB די עשו את זה בהתאמה, כי כבר בעונה השנייה הופיע כל הנושא של הרומן של אמא שלהן עם האור הלבן שלה... אבל - העיקר שעדיין יש מכושפות. אני אמנם מתעבת את רוז עוד לפני שראיתי את הדמות שלה בכלל, אבל העיקר שעדיין יש מכושפות! לין

למעלה