אני לאמאמינה..אני לא מאמינה...

maayan15

New member
אני לאמאמינה..אני לא מאמינה...

זו הודעה שנובעת מאושר טהור... ואני מצטערת שפתחתי חדשה אבל אני מרגישה בסרט אז תסלחו לי... דיברתי עם חגי באייסי...שגיליתי ג´וק בבית...נבהלתי וסיפרתי לו ותגובתו "את רוצה שאני יבוא להרוג אותו"..עוד קצת שיחה והוא כזה..."טוב אני בא"...אני אתקשר שאני אגיע...הייתי בטוחה שהוא צוחק...אבל לקחתי את הפלאפון לסלון לכל מקרה...כל זה קרה ב1.08 (זה כתוב באייסי אני לא מטורפת)....כעבור כ-10 דקות הוא היה פה...נשאר בחוץ..אני ישבתי על החלון ודיברתי איתו עד עכשיו.... זה היה יכול להיות יותר, אבל אחי התעורר...אז הוא נעלם לרגע, ואני נשכבתי על הספה...אח שלי "למה החלון פתוח?" ואני (קופאת מקור) "אויר, היה לי חם"...ואחי חזר לישון...חגי ואני המשכנו לדבר ואז היה רעש מבפנים...פשוט החלטנו שזה הזמן לסגור את הערב נופפנו לשלום והוא הלך... לא התנשקנו או משו...אבל לא יודעת..זה היה מיוחד...מאוד מיוחד...כמה אנשים אתם כבר מכירים שיבואו ב1 בלילה בקור הזה להרוג ג´וק?!?!? מעיין <שלא איכפת לה אם ההודעה תשורשר היא פשוט לא ידעה איפה לכתוב אותה>

אוֹסי א

New member
נשמע ממש נחמד...../images/Emo13.gif

(אז כבר לא כ"כ משעמם לך, הא?) חגי באמת נשמע מיוחד, שיהיה לכם בהצלחה! אגב, למה זה כ"כ בעייתי אם אח שלך היה רואה אותו? סתם בגלל הפאדיחה, או שזה משהו אחר..?

maayan15

New member
למה בעייתי?....אמממ...

אחת ומשו בלילה, אח ערס וסתם לא נעים (אני בטוחה שאם אני מתאמצת הייתי ייכולה למצוא עוד סיבות אבל הלכתי לישון ב3 וחצי לפנות בוקר אז תסלחי לי)...

shellyland

New member
אני לא מאמינה, אנ´לא מאמינה

כל ההפעות קורות כשאני לא מוכנה לא אנ´לא מאמינה אני לא מאמינה לא, לא מאמינה מין פרפר קטן בלב כמו בפעם הראשונה לא, אנ´לא מאמינה כמו בפעם הראשונה... מי זוכר את השיר? אילנית, שנות השמונים. מעיין - זה הוקדש לך באהבה ובשמחה. איזה כיף לקרוא דברים טובים.

shellyland

New member
הנוער ילמד

אחד השירים היותר חמודים של אילנית, לא? כבר אמרתי לכם פעם שאני מתה עליה?

adidas^

New member
חווהל´ה!! הזמרת החביבה עלי!

אני בעד לפתוח שרשור שלם עם השירים שלה. (מי אמר שהנוער לא מכיר, מי?!)

זיו25

New member
מי אמר שהנוער לא מכיר את חווה? מי?

אני אשתגע כשתאמר שלום אני לא מבינה איך הגעתי עד הלום כי אם תרצה ללכת זה יהיה גיהנום מושלם קשה יותר ממוות זה יהיה סוף העולם סיוט כזה עולה על כל דמיון בוא ויחד נעצור את השעון זוהי אהבה שאין בה הגיון זוהי אהבה שתגמר בבזיון אני לא יכולה לנשום הרי זה שגעון מחניק לי בגרון אתה ראשון היית ותהיה האחרון הממ... בעצם אני כבר לא נקרא נוער...
<זיו מוכה בהלם מהעובדה הכואבת> בברכה, זיו.

zimes

New member
כל יום, כל יום אני מאבדת

בחור יפה ברחוב (לזכר הימים בהם באמת הרגשתי כך
)

adidas^

New member
שיר סיום

הצרצרים בקיץ שרים להם ימים קצרים בקיץ עוברים להם והנמלה תאמר בקול עצוב מאוד, כנר יקר- זמרת כבר – עכשיו אולי תרקוד! לי לא איכפת, לי דווקא די נעים לשיר באוזניכם את השירים הכי פרועים ולהתייצב בפני האלוהים עם שתי גומות של חן ועם שישה מיתרים קרועים עונים הסקספונים – האח האח החלילים הערב צלולים כל כך תופי הדוד מכים, שרים הכינורות רק הנמלה האומללה תמיד רואה שחורות לי לא איכפת, לי דווקא די נעים לשיר באוזניכם את השירים הכי פרועים ולהתייצב בפני האלוהים עם שתי גומות של חן ועם שישה מיתרים קרועים היו שלום בנתיים אחים שלי מחר יאיר השחר לכם ולי עכשיו קטיפה שחורה נפרשת על העיר עכשיו מותר "שלום" לומר ולהיפרד בשיר. לי לא איכפת, לי דווקא די נעים לשיר באוזניכם את השירים הכי פרועים ולהתייצב בפני האלוהים עם שתי גומות של חן ועם שישה מיתרים קרועים

adidas^

New member
במיוחד בשביל שלי...

שיר של יום חולין אם יש בי מיתרים הם מתנגנים ברטט אם יש בי דאגה היא חשופה כמעט אם יש בי אהבה היא תיעלם בשקט אם יש לי שורשים הם מתארכים לאט אתה רואה כיצד פתאום עובר בי רעד הרוח משנה תכופות את כיוונה ניסינו לעזוב אבל אני יודעת אנחנו נשארים שנה אחר שנה בחדרים שלך השמש משרטטת קווים ורצועות של אור על הכתלים אני למענך כל בוקר מלקטת פרטים קטנים, שמחות קטנות של יום חולין האם אתה משיב, האם אתה עונה לי? אולי באוזנך הומים גם שאוני אולי אתה מקשיב אולי אתה דומה לי כן בפניך משתקפים פתאום פני האם אתה משיב האם אתה עונה לי? האם אתה משיב האם אתה עונה לי? אולי באוזניך הומים גם שאוני אולי אתה מקשיב אולי אתה דומה לי? הן בפניך משתקפים פתאום פני אם יש בי מיתרים הם מתנגנים ברטט אם יש בי דאגה היא חשופה כמעט אם יש בי אהבה היא תיעלם בשקט אם יש לי שורשים הם מתארכים לאט יום החולין הזה הוא יום שיש בו חסד ובחסדו שורות אליך נכתבות קח את ידי עכשיו עשני מפוייסת ביום חולין כזה דרכינו מצטלבות

shellyland

New member
כפרה על העיניים של שלי ../images/Emo24.gif

באמת התחלתי לתהות איפה טעיתי ואיך הודעה על אילנית
הפכה פתאום לשירשור על חווה´לה! ועדי - אם יש בי אהבה היא תאמר בשקט... משהו של שתי המלכות (חווה ואילנית) שמוקדש לכל חברי הפורום הזה באהבה רבה: מי שצמא לכל מחווה של חסד אוזנו תופסת איך הקריאות חוצות את הרחוב שואל עדיין שואל מאין כן, מאין כוחות לשאוב? זה בזו נביט ונתמהה שנית אם ראינו נכונה לפעמים אני לפעמים אתה כה זקוקים לנחמה...

leeloo

New member
חיוך רחב נפרש לי כשקראתי את זה

ממש נחמד שיש כאלה שיעשו דברים כאלה.. ותאמיני לי, את הדברים הקטנים האלה זוכרים אח"כ... אז מה קורה הלאה?..

למעלה