אני כ"כ מתסוכלת...

אני כ"כ מתסוכלת...

הודחתי אתמול מקורס הכנה לקצונה בחיל השלישות.אני בתפקידי מש"קית ת"ש. נכנסתי להכנה הנוכחית כ"חריגה" מאחר ולא עברתי מבד"קים. הייתי מעולה בהכנה, עברתי כל מבחן, עברתי בר-אורים, ואף קיבלתי תפקיד רוחבי כקצינת חינוך. השקעתי המון, לא יצאתי מהבית בסופשים כדי לעבוד על דברים לקורס. השקעתי את החיים שלי והתוצאות היו בהתאם - קיבלתי פידבקים טובים מהמפק"צים שלי, ואף מהמ"מ. אתמול בישרו לי שבגלל שאני חריגת נתונים אני מודחת מההכנה. מבלי להסתכל על התנהלותי בקורס, מבלי לבדוק נתונים. פשוט הדיחו אותי, כי אני חריגה, ואין תקנים לקצינות ת"ש בסוף ההשלמה, אז החליטו שבגלל שאני חריגה אני אהיה אחת מ-12 מש"קיות הת"ש שמעיפים. אני כ"כ כועסת, במהלך הקורס לא עליתי לוועדות, אף אחד לא הראה לי שמשהו לא בסדר איתי. המפק"ץ שלי היה בשוק, הוא שמע את הבשורה 5 דקות לפניי ולמרות שאסור לו, הוא ניסה להילחם עליי, אך ללא הצלחה. כשדיברתי עם הקצינה החטיבתית שלי היא אמרה שהיא שמעה שמשהו שם 'היה מסריח' אבל לא עידכנו אותה ביותר מידי פרטים. אני שבורה, בקושי ישנה, לא מצליחה לעצום עין. המערכת איכזבה אותי. מאוד אהבתי את הצבא עד שהגעתי למצב שבו מסתכלים על נתונים יבשים ולא עליי כבן אדם, והתפקוד שלי בקורס. אני רוצה להלחם, להראות לאנשים את הטעות שלהם... אני באמת מתסוכלת מהעניין ולא יודעת מה לעשות..

kdani

New member
מהמורה קטנה

אם זה חשוב לך, זה לא צריך לעצור אותך. תלחמי להכנס להכנה הבאה. חבל שצה"ל יפסיד קצינה כמוך.

kdani

New member
אז תחתמי להם עוד קצת קבע

לא סיפור... גם ככה השירות קצר. את צריכה להראות מהצד שלך שאת תתני הכל ותעשי הכל בשביל זה - כי זה מספיק חשוב לך.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תיסכול..

יקרה, כשנראה שהמצב מאכזב ולמרות ההשקעה העצומה דברים לא התפתחו בהתאם את מתאבלת על החלום שהתערער על הזמן והמאמצים שהשקעת .. אנחנו מרגישים בתיסכול באכזבה בחוסר האונים אפילו בכעס ובכול זאת אנחנו מאמינים בך וכנראה שלא רק אנחנו... יש בך כול כך הרבה "חומר טוב" שאולי כול מה שקורה הוא רק לטובה.. הסיבה שנפלטת מהקורס היא רק בירוקראטית ולך לא היה בה שום חלק.. ולכן אנחנו משונעים שתימצאי מקום אחר שתוכלי לתעל לשם את הכוחות החיוביים שלך וגם לצבא יהיה כדאי לשתף עם זה פעולה.. אולי עכשיו ההזדמנות לשמור על ראש ואוזניים פתוחות ולנסות לבדוק מסביב מה את יכולה ליזום מהמקום והכישורים שיש לך כדי לקפוץ מדרגה.. לחתום זו אולי דרך אחת אבל יש אולי עוד הזדמנויות נוספות מלהיות "שלישה"... אולי את יכולה להתייעץ עם המפק"ץ שלך ולראות אולי ביחד תמצאו דרך לשפר את מצבך... מוטיבציה חיובית היא 85% מהתוצאה... אנחנו כאן בעדך, מאמינים בך ורוצים לשמוע עוד..

למעלה