אני כנראה הולכת לעשות מעשה נבזי

אם את מגיעה מבאר שבע לאסותא תל אביב סעי ברכבת

למה ומדוע להתגלגל באוטובוסים? סעי ברכבת מבאר שבע עד תחנת תל אביב סבידור ושם תחליפי רכבת לתחנת בני ברק ומתחנת הרכבת בבני ברק יש לך 15 דק' הליכה מישורית עד לאסותא.

../images/Emo244.gif משמח ! ותודה לדוחפים ! ../images/Emo140.gif

בצהריים התקשרתי לסיגל המקסימה עד מאוד שהייתה כל כך אמפטית ואמרה לי שלא ייתכן וחייב להימצא פתרון בבאר שבע. הפנתה אותי לאוסנת המדהימה שאין מילים לתאר את דאגתה ומסירותה. היא אמרה לי מה פתאום, את לא תסעי לתל אביב, אין דבר כזה. אני אכניס אותך השבוע כאן בבאר שבע לתור. היא ניסתה כל היום לתפוס את בית הרופא בבאר שבע (משהו שלא ידעתי עליו. כי לי אמרו שחברי כללית סוגרים רק בש.ר.ן בבאר שבע) לא הצליחה וחזרה והתנצלה שהיא לא תופסת אותם ונתנה לי מספר שאני אנסה. ביקשה ממני שאם לא אתפוס אותם, מחר היא בבאר שבע ותלך אליהם- איזו מסירות ! בקיצור השגתי אותם הערב והמזכירה חידשה לי שד"ר אבינוח מקבל שם כל יום שלישי בין 18:00 ל 21:30 ושאפשר להגיע אחרי התורים ללא תור ולהירשם על הדלת. הקלה נרשמה במחוזותינו שלא אצטרך לשרך דרכי ברכבות ובאוטובוסים.... וזו סופה של הסאגה... נשאר רק לבטל מחר את התור באסותא... נ.ב.: מישהו מב"ש כאן מכיר את הפרוצדורה הזו של להגיע ללא תור. מתי כדאי להגיע? לא נעים לי לעכב את הד"ר.

בית הרופא למבוטחי כללית??

זה דבר חדש.. אשמח לפרטים. מעדיפה את ב"ש מאזר אסותא. כזה סיוט להגיע לשם מירושלים.

אופירA

New member
מנהל
אין על אוסנת וסיגל וברכה. מסירות מכל הלב.

רק צריך לדחוף את עצמך ולעמוד על זכויותייך, להיות משוכנעת שמגיע לך, ותראי איזה ליבות זהב נפתחים לעזור לך.

למעלה