אני כל כך עייפה מזה...

פריסקי1

New member
אני כל כך עייפה מזה...

אין לי כבר כוח .אני 8 ימים אחרי החזרת עוברים [2 בלונדינים מתוקים ויפים] ועד עכשיו הייתי אופטימית. היום התחילו כאבי בטן של מחזור ואני כל כך חרדה. בעלי לא מוכן להיכנס לנוהל אבל אבל אני כבר בוכה[גם מפחד וגם מעייפות]. חוץ מזה,אני לא מצליחה לישון בלילה ושוכבת מיואשת במיטה שעות על גבי שעות. בבית מרקחת ייעצו לי לא לקחת שום כדורי שינה,אבל מה יהיה הסוף?! אני רוצה לבכות

הו, הפסימיות הפסימיות

פריסקי, גם אני כמו רבות מאיתנו מגלגלות מחשבות שליליות. הבעיה, שאנחנו כל הזמן מחפשות סימנים שיצדיקו אותן. והרי כבר כתבו כאן כל כך הרבה בנות על כאבי כאילו מחזור אחרי הזרעות או החזרות ובכל זאת חובקות היום תינוקות. כאבי בטן "כמו של מחזור" יכולים להיות גם סימני השתרשות ועד שלא יוכח אחרת, כמו שנועם@בת אומרת תמיד - את בהריון. או.קיי?! אז תני מנוחה לשלילי ותני מקום קצת לחיובי. תאמיני בעצמך שאת יכולה ובעיקר שתצליחי.

Galit29

New member
קודם כל את צריכה להירגע

בשביל הבלונדיניים שלך. את צריכה להיות חזקה בשבילם. אם את מאמינה במדיטציות אז כדאי שתעשי לך דימיון מודרך - זה יכול למאוד לעזור ובשום פנים ואופן לא מספידים טיפול אחרי 8 ימים! עברת כבר יותר מחצי דרך חיכיון. ועוד משהו קטן....כולם אומרים שסימני מכשושה וסימני הריון זה אותו הדבר

נועם@בת

New member
סימני הריוןם צעיר זהים לסימני טרום

וסת. אז חכי קצת עם נוהל הבכי שלך, קחי רסקיו רמדי בלי הגבלה (סביר שזה ישכיב אותך לישון לכמה ימים). מחזיקה לך אצבעות נועם

למעלה