אני כבר לא רוצה כלום - מאף אחד

צ י ו ר

New member
אני כבר לא רוצה כלום - מאף אחד

לא רוצה את החרדות לא רוצה את האי יציבות לא רוצה לפחד להיקשר ולא רוצה להיקשר. רוצה לנוח רוצה לדעת מה אני רוצה רוצה לוותר - על הדברים הנכונים ולא על הלא נכונים. נותן אותו נותן אותה מכביד עליכם אני יודע, מכביד על כולם בזמן האחרון , במיוחד על היקרים לי ..על אלה שבאמת באמת באמת - יקרים לי. אוליי נוסע למשפחה אוליי מחפש עדיין תקווה ברור לי שיש אך לא ברור לי אם לי יש. מה עם קצת כח ? מה עם קצת שכל? אין לי לא את זה ולא את זה. התחלות וסופים - סופים והתחלות. זה כל מה שנשאר זה כל מה שיש לי בעולם הזה.

צ י ו ר

New member
לתהות ולטעות - שני מושגים

שחתומים בי בנפשי - במי שאני. טעויות אין סוף , תהיות אין סוף. מה יהיה איתי בסוף? במי אני אמשיך לפגוע בלי לשים לב? מי אמרה אני ? ולא קיבלה? פעם - הייתי אדם יותר טוב היום- אני אדם פחות טוב. תדעו לכם - החיים מלאים מלאים בתהפוכות , במיסתורין לגביי העתיד. אבל אצלי? אצלי הכל מובן לי עכשיו הכל ברור לי יותר ממה שהיה לי ברור - אי פעם. היום אני יודע מי אני היום אני יודע - מה אני שווה הערכה עצמית נמוכה תקראו לזה? - לא. זו פשוט האמת - והיא בהירה כשמש מסנוורת את כל חושיי מכבידה על היותי - על קיומי.

צ י ו ר

New member
נאמר כבר הכל

אין לי מה להוסיף לזה. פשוט לא יכול הלילות ארוכים והפחד..........

BU BP

New member
מקסים ונוגע עד כאב

ממה שכתבת יש לי רק הסתייגות אחת "פעם - הייתי אדם יותר טוב היום- אני אדם פחות טוב." אדם שהגיע לתובנה, אדם שבו יש את הרגישות שאת/ה מפגין הוא אדם הרבה יותר טוב ממה שהוא מאפשר לעצמו להודות.

lior2583

New member
מדהים ציור

אני כל כך מזדהה עם המילים...ממש מרגש ואתה לא מכביד,אתה יכול לכתוב עוד..

צ י ו ר

New member
אחרי שינה קצרה

שהגיע לי לאחר שלושה ימים של נדודי שינה- קמתי. שוב אותה תחושה שמלווה אותי כבר זמן מה תחושה של בילבול מלווה ברגשות אשר מפרפרים להם בעמקיי נשמתי. ראש השנה מתקרב ובא וייתכן שגם הוא גורם לאותה הבלבלת בה אני נמצא. הרגשה של פיספוס תמידי סערה מתחוללת בי - הימים האלו גועשים.. הים סוער בקירבי והגלים זועקים אל ליבי אך הרוח החזקה מטה את זעקתי - ואין איש שומע. יד מושטת לעברי - אך ידי קצרה מלאחוז בה. קול קורא לי - לבוא... אך רגליי אינן נענות לי הפעם. מה נישמע ? אומר לי הקול עניתי לו לקול - האם הוא שומע? האם זעקתי נשמעה?

צ י ו ר

New member
ירדה אבן מליבי

אחת מהכבדות - נתתי לה ללכת ממני . אני מאמין שעשיתי את הדבר הנכון אני מאמין שעכשיו המחשבות - ינוחו להן קצת. לא עבר הרבה זמן וזה לקח רק שבועיים להבין שאני עושה טעות להבין שאסור לי לתת לעצמי לעשות את הטעות הזו ולא רק לי מוטב כך גם לה מוטב כך - שיחררתי אותה לחופשי מוטב כך. קמתי ליום חדש בתקווה לדרך לאור אויר בתקווה להתחזק ולדעת שלמדתי עוד משהו בחיים שלי. לא עצוב לי הפעם - אני יודע שעשיתי את הנכון. היה עצוב לי בפעם הקודמת - כי אני יודע שטעיתי. מותר לשגות אפשר ללמוד.

קשת בת 27

New member
שלום

היי ישר כח!!קודם כל כישרון כתחבה יש ברוך השם!אל דאגה תמיד לחשוב שיכל להיות גרוע יותר אך אנחנו כאן אנחנו חיים למה לבזבז על פחד אם יקרה לי משהו?וגם אם אין שליטה ללכת לטיפול זה חוסך כל כך הרבה סבל מניסיון!שנה טובה

צ י ו ר

New member
יום של הירהורים

אולי עכשיו את לא רוצה בי בגלל מה שקרה את איבדת חבר וגם אהבה תתני לי הזדמנות להסביר לך את הכל מהיום שזה קרה אני לא יכול לישון לא חשבתי שבסוף כך זה יגמר אך היא משכה אותי והפכתי לאחר הלב שלי חשב חשב עלייך עכשיו אני חזרתי לעצמי ילדה הכל סתם קרה ברגע של משבר היא משכה אותי ואני הפכתי לאחר

צ י ו ר

New member

כמה שאת חסרה לי כמה רע לי בלי להיות איתך לא יודע מה קרה לך אם טוב או רע לך במקום שלך למה את אינך אומרת וסוגרת את חדרי ליבך כמה שאת חסרה לי כמה רע לי בלי אהבתך את כל התשובות לקחת בדרכך מי יודע אולי איש אחר נמצא בליבך ונוגע

צ י ו ר

New member
ולסיום...

החיים מלמדים אותנו דברים לפעמים בדרך קלה ולפעמים בדרך קשה. האם על טעויות משלמים? ואם כן - מה המחיר? אפשר לקבל פה הנחה? יש הנחה לאהבה? הלילה לא אשכב לישון עלית לי בזיכרון - שר השיר עכשיו ברדיו.... מה יותר מתאים ממנו כרגע? חסימה אחת קשה לי להחסיר מעצמי והיא הרצון לתקשר , הרצון לומר - מצטער טעיתי...- קשה לי לומר , אך קל לי לכתוב. אהבה לא באה בקלות וגם אינה מוסרת בקלות וסליחה לפעמים קשה לסלוח אך אהבה יש ואני תוהה אם אי פעם היא תוכל לסלוח לי...

למעלה