אני כאבא?

tairon

New member
אני כאבא?

אני מניח שיגיע הזמן אז בניגוד ללידה של אחותי בפעם הזו יהיה יחד עם זו שתיהיה אישתי האחוז בידה נרגש וכמו שאני מכיר את הרגישויות שלי סביר להניח שגם אזיל כמה דמעות שילדי יצא לעולם אני מניח שאקום אליו בלילה אחליף טיטול באהבה ענקית ואפילו שזה מסריח יאהב כל רגע מזה ושהוא יחייך את החיוך הראשון שלו סביר להניח שאני יחייך יחד איתו אולי זה יהיה באיזה שיר ילדות שאשיר לו או באיזה סיפור שאמציא ממוחי הקודח אני מניח שביום שהוא יתחיל לקשקש הבהרות ראשונות של דה בה דה אני יחשוב ששמעתי אותו קורא לי אבא ואתרגש וכשהוא בפעם הראשונה יזחל ינסה לעמוד לצעוד צעד ראשון סביר להניח שאני יהיה ברקיע השביעי לך שטרם נולדת שעוד לא בתכנון אני מבטיח להיות אבא הכי טוב שיש לעולם לא אשפוט אותך ותמיד אקבל אותך כפי שאתה ותמיד אני יהיה מאחור לתמוך לשמוע לתת יד מכוונת ולהפוך אותך יום אחד לאיש שכל אישה תרצה כבעל כאבא ##והכל בגלל קרני!!!!!חחחחחחח

libertad

New member
הלוואי ויכולתי לתכנן

כמוך את האמהות שלי. אבל יש לי כזאת הרגשה שמסתתר שם משהו ענק שאני אפילו לא יכולה לדמיין. איזה פרץ של רגשות עצומים שאני לא מכירה. הייתי עם אינסוף ילדים וגם בקשר הדוק וממושך. האחיין שלי קורא לי אמא בטעות מרוב שאנחנו קשורים אחד לשני. אבל אמהות? נראית לי משהו ענק שאי אפשר לצפות מה הוא יעורר בי. מן תיבת פנדורה שכזאת.

קרני

New member
B-)

תהיה בדיוק כפי שחשבתי, ואני בטוחה שאף יותר ממילים אלו... בהצלחה.... @ @ J U נ.ב. תזמין אותנו למסיבת ההולדת?!..... -)))) חחחחחחחח

לטאי

אני מאחלת לך שכל מה שכתבת יתגשם לך בחייך אתה תהיה אחלה אבא עם הכי הרבה תשומת לב שניתן לתת עם המון רגישות כמו שאני מכירה אותך עושה הכל מכל הלב.... נותן את הנשמה ואת כל מה שאתה יודע ויכול ואני שמכירה אותך טיפ טיפה יותר מכולם פה.... יודעת כמה שאתה אוהב ילדים ואיזו נשמה יש לך איש יקר שלי

למעלה