אני יודע שכן

YAMBAM

New member
אני יודע שכן

בנים חרמנים ואני כן יודע שיש גם בנות חרמניות השאלה היא איך יודעים עם הבת באמת חרמנים או שהיא תעיף לך סטירה עם תעבור את הגבול שלה ומה הגבול שלה...

CrazyMagic

New member
תפסיק לחכות..

אני יכולה להבטיח לך שכמעט ואף בחורה לא תסטור לך אם תנסה לנשק אותה בעדינות. היא פשוט תתרחק\תתנגד\תגיד לא... אם אתה כבר עם בחורה באמצע אקט מיני ואתה רוצה לעבור הלאה למשהו שלא מתאים לה היא פשוט תגיד לא .. היא לא תתן לך סטירה.. (אלא אם כן תעשה את זה בדרך אגרסיבית\משפילה\כפיה.. וכו'..) קיצור תנסה... לא יתאים לה, היא תעצור אותך ואתה תפסיק. ככה תדע מה הגבול שלה. (אם לא ידעת אז אנחנו לא יודעים מה הגבול שלה כי לכל אחת יש גבול אחר.) מקווה שעזרתי

owen boy

New member
יש בנות חרמניות

אני לא מסכים שאף אחת לא תביא לו סתירה פתאום,יש בנות עם התקפות,לא כולן זורמות. בכל מקרה,אני מכיר כמה בנות ממש חרמניות,לפעמים גם יותר מבנים..לא שזה מפריע לי :>

owen boy

New member
טוב עזבי.

כולה רציתי לעזור לענות על השאלה . לא באתי להתווכח איתך. אוף,סתם חרא לי. חברה שלי הייתה אצלי השבת אחרי שבועיים וחצי שלא ראיתי אותה כי היא הייתה בצבא! והיה לי כזה כיף! ואני כל כך אוהב אותה ואנחנו כבר שנה וחצי יחד. והיא הייתה כולה יום אחד וכבר נסעה הערב הביתה ומחר חוזרת לצבא לשבועיים. עכשיו כולי עצוב ובבאסה. כולה באתי קצת להירגע פה ולעזור לאנשים. סתם ביאסת אותי עוד יותר. כאילו שלא בכיתי כבר שעתיים הערב..

CrazyMagic

New member
סורי\=

אבל אני עצבנית עליך בגלל ההודעה ההיא שהבנות של הפורום שלנו מכוערות..

owen boy

New member
אה

אמרתי את זה בצחוק. אני אפילו לא יודע איך אתן נראות.. מה נראה לך שאני טום קרוז..? סתם אמרתי,אני חופר לפעמים כמו כולם. חוץ מזה שאני בטוח שכל הבנות פה יפות ויופי זה בעיני המתבונן. גם אם אני חושב על מישהי שהיא מכוערת,העיקר זה מה שהיא חושבת על עצמה ומה שמי שבאמת חשוב לה חושב עליה. אם כל העולם יגיד לי שאני מכוער אבל אני וחברה שלי נחשוב אחרת,אז אני ירגיש הכי יפה בעולם. לא ככה?

owen boy

New member
בכל מקרה

סליחה מכל מי שזה פגע בה.. ממש לא הייתה הכוונה שלי,סתם ניחומים עצמיים כנראה,כי אני כל כך מתגעגע לחברה שלי היפה שלי.

למעלה