אני יודע שזה לא קשור, אבל דונטה סמית' עדיין ללא קבוצה.. הזוי

yanivya2

New member
אני יודע שזה לא קשור, אבל דונטה סמית' עדיין ללא קבוצה.. הזוי

ירושלים החתימה לחודש את תומפסון... כשסמית' על המדף... לא להאמין איך השחקן הכי טוב שהיה עד לפני שנה בליגה נותר ללא קבוצה.
לדעתי יש לו את הסוכן הכי גרוע שיש. הוא היה חייב לשחק בקבוצה איכותית באירופה... הוא כבר לא צעיר ואם יהיה שנה מחוץ לפרקט יש מצב שהקריירה שלו תסתיים מוקדם מהצפוי.
ואם כבר 3 שהוא 4 הוא עדיף על ראד... שניהם הד קייס... אבל סמית' פשוט שחקן תותח.

ORIZACKEN1

New member
אתמול עלתה כתבה עליו .

ובלי קשר אם דונטה היה ממשיך עוד עונה בישראל הוא היה נחשב לישראלי מבחינת המיסים וזה כפול כסף לדעתי אורי אלון ויתר עליו בגלל עלויות כספיות. לגביי מכבי בעוד חודש בערך יחזור מילר מפציעה אז אנחנו ממש לא צריכים אותו.

https://www.google.co.il/url?sa=t&r...V2EDF3X5NaQ2BitUvJsqQQ&bvm=bv.139250283,d.d24

aryeh201444

New member
לא חסרות קבוצות שייקפצו עליו

מה שנראה הוא שהוא זה שמסנן קבוצות והוא מאוד בררן איפה הוא ישחק.

ערני222

New member
שכחתם לציין בעיות ההתנהגות והגעתו רק למשחק חשוב לו.-לא מומלץ

yanivya2

New member
רשמתי שהוא הד קייס

בעבר העלתי לכאן ראיון מאוד מעניין שעשו לו בערוץ הספורט... בו הוא מספר על כך שהוא אוהב לבלות ולא יילך למכבי / מקום אחר בו לא יאפשרו לו זאת.
מה שהכי עניין אותי בראיון זו ההתנהגות המוזרה שלו, על סף הפסיכית...
לכן בזמנו דעתי הייתה שהוא לא מתאים למכבי.
מצד שני, יש לנו שחקן הזוי לא פחות, בדמותו של ראד, שעשה מעשה מוזר מאוד במשחק האחרון מול קאזאן.
שניהם הד קייס... אבל סמית' במשחק הוא חיה, נעול על ניצחון והוא אף פעם לא ישבור את הכלים במהלך המשחק.... אחרי המשחק הכל יכול לקרות איתו.
האם הוא מתאים למכבי? לא ממש... האם הוא יכול לתרום למכבי בהנחה ועוד חודש מילר חוזר, בטח... במקום ראד.

למעלה