אני יודעת ...

moran717

New member
אני יודעת ...

ולמרות כול הדיבורים על תמונות אומנותיות אני רציתי לעלות את שתיי התמונות האלה כדיי להראות לכם איך השתפרתי לגבי הפוקוס בתמונה/ לנושא. לעומת התמונה של עץ שעלתי לפהי שבוע פלוס... תסלחו לי אם זה לא מה שמגדיר אומנות לדעתכם... אבל בכול זאת רציתי להעלות...

moran717

New member
ועוד אחת

לא לצחוק זה המשקפיים של אבא הוא לא מסכים להחליף אותם שנים!

אם לדעתך זה מביע אומנות......

אז אחלה כי אין דבר שיעצור בעדך להגדיר את זה כאומנות בעיני רוחך זו העבודה שלך את אוהבת אותה וזה לגיטימי כמו שנאמר פה על ידי כמה בפורום וטובים ממני כי על הצלם לעשות סלקציה של התמונות שהוא מצלם לשתי קבוצות: אלה שהוא הכי אוהב ואלה שנראות לו הכי לא טובות ואז להביא את התמונות שהוא הכי אוהב שעברו סלקציה על ידו בשביל לקבל ביקורת ברוח טובה ולתמונה עצמה - אנלא יודעת מה אני מרגישה לכן אין לי מה להגיד לך עליה ולכן עוד אחד אני שותקת

moran717

New member
../images/Emo9.gif בסך הכול

רציתי להראות את זה בגלל שהתמונה הראשונה שהעלתי כאן קיבלתי מלא קטילות על זה שלא היה פוקוס ובלה בלה אז ישבתי וצילמתי את שתי זוגות המשקפיים האלא ויצא טוב... והתמונה השניה אפילו יפה ! חוץ מזה שאני מנסה ללמוד בנוסף... ולהראות תוצאות זה גם טוב ונחוץ

אחלה אני שמחה בשבילך

שאת עושה מעמצים להשתפר בעבודותיך זה חשוב מאוד ומקווה שתצליחי להוציא תמונות טובות אף יותר מהשתים הנ"ל שיהיה לך בהצלחה בתמונות הבאות ורואים עליך שאת אוהבת צילום

camgirl

New member
אממ...הבטחתי להגיב כשתעלי תמונות...

אבל..אין לי יותר מדי מה לרשום לך... צילמת משקפיים. הראשונה נראית יותר טוב מהשניה,הפוקוס שלך טוב. מממ..לוידעת.NO COMMANT.

moran717

New member
העלתי לא ממזמן תמונות אחרות

יותר מיוחדות... פיספסת

elistein

New member
לגבי הפוקוס כל הכבוד ../images/Emo45.gif

הצלחת גם לקבל עומק! שזה גם חשוב לפעמים

מאד אהבתי את התמונות. שיפור מדהים

פוקוס מעולה. יש אפילו השתקפות מדהימה בתמונה השניה. אהבתי את הקומפוזיציה והזווית. גם אני ניסיתי לצלם משקפיים ולא יצא לי כל כך טוב כמו שלך (העליתי לפורום לפני כמה חודשים).

זאת טובה יותר לדעתי מהראשונה שהעלית

אז.יחד עם זאת חסר לי עוד 'משהו'-אולי-כחיבור למשקפיים - משהו כתוב שרואים דרכם\לידם,דמות ברקע,משהו נוסף,כזה שישלים אולי ל'שלישיה של עניין'. הפוקוס עליהם,ופתיחת הצמצם מצאו חן בעיני. יפה. השניה? לא שונה מתמונת בחור חובש משקפיים מצולם,רק שפה אין פנים.שוב-חסר 'נושא' וטריגר-משהו שימשוך את העין,יכניס 'תוכן' לתמונה.

היי מורן טוב לראות אותך כאן

טוב אז אני רק רוצה לתת טיפ קטן שלדעתי היה עושה את התמונות יותר מיוחדות אז לגביי התמונות לדעתי היה עדיף לצלם באור יום ולא בלילה בתמונה הראשונה הייתי מניח את המשקפי קריאה על ספר פתוח שנוכל לראות מהזגוגית את האותיות בגדול יותר או כל חפץ שהוא שיגרום עניין התמונות צולמו בלילה אז אולי הייתי מדליק כמה נרות לקבל אור רך יותר בתמונה לגבי התמונה השנייה חופשי הייתי מדליק נר אחד שישתקף בשני הזגוגיות של המשקפים את המפה הלבנה הייתי מוריד ומנסה לצלם ללא פלאש טיפ זה לא רק אבקת כביסה

למעלה