אני יודעת שאמרתם שגזים זה 3 חודשים

shiranShik

New member
אני יודעת שאמרתם שגזים זה 3 חודשים

ושלא אתרגש מזה. אבל תנו לי רק עוד שאלה אחת בנושא. בתי בת החודשיים מתקשה לישון שינה שלווה. היא מתה לישון ומתעוררת כל הזמן מכאבים של משהו. זה נראה כאבי בטן. היא בוכה, ומושכת בשערות, האוזניים, ושורטת את עצמה מרוב כאבים. היציאוצ שלה בסדר גמור עכשיו. לא עצירות בזכות שבלוליטה. אבל היא ממש סובלת כל היום. בלי הפסקה. לפעמים שומעים שזה ממש גזים. אבל זהנשמע לי מוגזם. פשוט סבל בלי הפסקה. כולל בלילה. רופא אמר שהכול בסדר ושזה כנראה גזים. גם אצלכם הסבל היה כל כך גדול? כל היום? החלפתי לה מיליון סוגי אוכל כבר. ועיסויים עוזרים כשהיא נותנת לי לעשות...

גם אצל יפתח הסבל היה דומה.

נסי סימיקול. זהו תכשיר רפואי ולא הומיאופתי (לא צריך מרשם. פשוט תקני בבית מרקחת). נכון , זהו סבל נוראי והוא היה בוכה מאוד , מאדים , מתכווץ ומה לא. יותר מזה - לא יכולה לסייע.מקווה שתהיה הקלה כלשהי. מצטערת...

סליחה , לא שמתי לב שניסית כבר

סימיקול. דעי לך שבגיל חודש הסימיקול לא עזר אצלנו , וניסיתי אותו שוב לקראת גיל 3 חודשים , ואז היתה איזושהיא הטבה.

ריטה1

New member
ואלי דווקא החלפת האוכל עושה צרות

כששי נולדה היא התחילה בבית חולים עם מטרנה, ואז יזהר קנה לה בבית סימילק כי משיהו אמר לו שזה יותר טוב. והיא נורא סבלה. ואז חמותי אמרה לי שלא מומלץ להלחיף אוכל שתינוק רגיל אליו כי זה עושה צרות בבטן, היא אחות במקצועה אז אני מאמינה שהיא יודעת מה היא אומרת.

shiranShik

New member
גם יכול להיות.

הייתי חייבת להחליף לה את האוכל כי היא הייתה מקיאה חופשי. בסוף נתתי לה תחליף סמיך ששיפר מאוד את המצב. אולי היא תתרגל עוד קצת ואז יהיה יותר טוב. נקווה...

למעלה