אני חייב ל...ספר את זה.

אני חייב ל...ספר את זה.../images/Emo11.gif

תאמינו או לא, אבל זה קרה. היינו חבורה מיוחדת של 4 אנשים: 3 בנים ובת אחת. ההרכב המיוחד הזה של החבורה תמיד היה שונה בעיניי כולם. היינו ביחד מכיתה א` והייתה כימיה בלתי מוסברת בינינו. גדלנו ביחד, ישנו אחד אצל השני, יום הולדת ביחד הכל...ביחד. כמובן שאני אתן פה שמות בדויים אבל היינו: עופר, עומר, תום (אני), ו...דנה. היה לנו מין הסכם כזה בלתי חתום שאין חברויות בחבורה. כולנו רצינו את דנה, כי היא הייתה יפה וחכמה, מיוחדת, מהבחורות הללו שאתה לא מבין כמה שיש תקווה לעולם עם אנשים כאלה. לעופר ולעומר היו חברות. אבל התשוקה לדנה נשארה. התגייסנו לצבא כל אחד הלך ליחידה אחרת, אבל הקשר בינינו נשאר כ``כ חזק עד שעומר יצא לקורס קצינים ועופר נלחם להיות באותה פלוגה איתו בקורס. בדיעבד, זו הייתה תקופה שעומר עבר על החוק בחבורה: הוא נעשה חבר של דנה. אבל את זה אנחנו עדיין לא ידענו. יום אחד יצאנו ביום שישי ועומר ודנה סיפרו לנו על העניין הזה שהם חברים כבר 3 חודשים והם לא רוצים לפגוע בנו (עופר ותום, שזה אני) ודנה אמר שהיא ממש מאוהבת בו. ניסינו לבלוע את זה. לא יכול להיות, אסור שזה יקרה. זה לא הלך כ``כ. חשנו בגידה, אבל היה חשוב לשמור על החבורה הקטנה שלנו, כי חברים - אין תחליף. זה כמו אישה ...בערך. השתחררנו כולנו מהצבא וארבעתינו התחלנו לעבוד באחד הקניונים בחיפה. אני ועופר עבדנו בחנות מחשבים, דנה עבדה בחנות בגדים ועופר פתח דוכן קטן לתכשיטים. הכל הלך טוב, באמת. עד שיום אחד... חברה שלעבר של עומר הגיעה לחנות אלינו. - ``מה נשמע, אורית?`` - ``הכל טוב. מה שלומכם? איפה עומר?`` - ``הוא בדוכן שלו. קרה משהו?`` -``כן, אני בהריון מהחבר שלכם``. שיט!!! מה הריון? עכשיו?? די!!! הלם. מבוכה. וואו, מה עושים? רק שנייה, אורית, אל תלכי אליו שיט, דנה!! מה יהיה עם דנה?? אני משכנע את אורית לחכות עם העניין הזה. כוס אמק עומר!!! תמיד היה מין חרמן מגעיל כזה. בערב עומר אומר לי שהוא יוצא עם דנה לאירוע משפחתי של דנה. אמרתי לו:``עומר, תשמע אתה חייב לבוא אליי``? ``מה קרה?`` - הוא שואל עומר תגיע דחוף!! הוא מגיע אל הדירה שלי ושל עופר ורואה את אורית. הוא קיבל התקף לב. מה את עושה פה? מה את רוצה? סתום ת`פה שלך, עומר!!!!!!!!! ואז אורית מביאה לו הירושימה בפנים ``עומר, אני בהריון ממך``. עומר הזיע, בכה , צעק השתולל. הוא היה חרמן גדול, אבל בחור די ביישן, סגור לפעמים. אחי, אתה אבא. לא יודעים אם לצחוק או לבכות. אנחנו ידענו למה הוא בלחץ. בגלל דנה ובגלל שהוא חצה כל גבול. חברים זה חברים, עומר, עופר ואני שמנו ביחד 3000 שקל ושלחנו את אורית להפלה. נשבעו באמא שלנו שאם דנה יודעת מזה - העולם נחרב. אורית נעלמה מהשטח. ואז אחרי 3 חודשים - עומר נהרג בתאונת דרכים. לא אתאר מה קרה. אבל החבר שלנו, רבע מאיתנו נהרג. דנה נכנסה לדיכאון ועופר לא הלך לעבודה ואתה רואה חבורה מתפרקת. נשבעתי לעצמי שזה משימת חיי - לשמור על החברים שלי. עבר זמן מה והכל חזר לשיגרה. כל שבוע הייתי בקבר של עומר. ואז...לילה אחד ישן בדירה. 03:00 בלילה הטלפון מצלצל. דנה בטלפון -``תום!!!!! בבקשה תגיע אליי דחוף!!!!!!!!`` -``מה קרה?`` -``הצילו!!!!!!!!!!!!!`` עופר!! עופר!!! הוא לא עונה. אני רץ לחדר שלו והוא לא שם. בדרך למטה אמרתי בטח הוא אצל חבר שלו ישן, בגלל שהחבר שלו היה צריך עזרה במחשבים. אני רץ מהר לאוטו מניע, יוצא מהחנייה שובר פנס וטס לדנה. אלוהים, רק לא אנס!!!! אני עולה לדירה שלה נכנס ופורץ את הדלת ורואה את הדבר שזה יהיה תמונת חיי: דנה ועופר בסלון. דנה נראית כאילו עברה מלחמה ועופר מורה לי ללכת לחדר שינה. אני נכנס ורואה דבר שלא יאמן. על הקיר שממול המיטה כתוב בדם את המילה ``בוגד``. אני לא מאמין, אני נוגע בזה. כוס אמק!! זה דם רץ לסלון חזרה. מה זה? מה אתה עושה פה? עופר היה אצל דנה והם שכבו. דנה התעוררה באמצע הלילה וראתה פתאום את זה. היום. אחרי 3 שנים לאחר הסיפור הזה. עופר נמצא בספרד. יש לו שם עסקים של כימיקלים (אלוהים יודע מה לו ולכימיקלים). דנה נסעה לאחותה בלוס אנג`לס. אני (תום) מנהל מכירות בחברת כבלים. ועומר...נמצא למעלה. עדיין שומר עלינו. אני אוהב אותכם. חבורה.

Efrat*

New member
פיקולו... ../images/Emo127.gif

אכן הסיפור מפחיד..
ואני אחזור ואשאל.. הוא אמיתי? מקווה שתזכה לחברים טובים, שלא יאבדו לך!
אפרת

Shanny

New member
ווווואו

זה גרם לי לקרוא מאוד מהר.. ולהתעמק בזה.. וזה כתוב כ"כ צפוף.. ועם זאת כל כך קורע לב... עצוב...
S

מיכל..~

New member
בהחלט סיפור מרתק

תודה שסיפרת פה..
וגם ראיתי מה כתבו אז.. סיפור מדהים, אין מה לומר..

למעלה